Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te plasticzki sa wyjebane tylko boje sie ze jak na trasie pare razy musze go shamowac tak z 240 do 130 to odplyna na felge :))))

ale siemian moze zakladac on sie tylko do 130 rozpedza :))

ale dodam ze te ori blaszki to wioska straszna masakryczna wrecz :))) mnie sie one nie podobaja i dobrze wygladaja 3 dni albo 1 dobra trasa i zmasakrowane nalotem z tarcz :)))

dotego dawac za 2 nedzne naklejki 70 euro musialo by mnie lekko potegowac :)

A plastiki sie nie ubrudza?

Te plastiki to jest ku***a mega wiocha, a nakladki z s4 nie sa zle, wkoncu ma zaciski z s4..

moja odpowedz do tych plastkow byla raczej sarkastyczna

hmm no jak kto tam co lubi mnie sie nie podobaja i to moje prywatne zdanie :)

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

te plasticzki sa wyjebane tylko boje sie ze jak na trasie pare razy musze go shamowac tak z 240 do 130 to odplyna na felge :))))

ale siemian moze zakladac on sie tylko do 130 rozpedza :))

ale dodam ze te ori blaszki to wioska straszna masakryczna wrecz :))) mnie sie one nie podobaja i dobrze wygladaja 3 dni albo 1 dobra trasa i zmasakrowane nalotem z tarcz :)))

dotego dawac za 2 nedzne naklejki 70 euro musialo by mnie lekko potegowac :)

A plastiki sie nie ubrudza?

Te plastiki to jest ku***a mega wiocha, a nakladki z s4 nie sa zle, wkoncu ma zaciski z s4..

moja odpowedz do tych plastkow byla raczej sarkastyczna

hmm no jak kto tam co lubi mnie sie nie podobaja i to moje prywatne zdanie :)

ja bym tego nigdy nie założył do zacisków np. z 3.0 tdi ale jeśli mam zaciski z s4 w których takie blaszki były od nowości to nie rozumiem dlaczego miałbym zmieniać na takie z 3.0 które oryginalnie w tych zaciskach nie występowały...[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 13:23_________________________________________________to tak jakby wkładając fotele s-lineowe wymieniać tapicerke ponieważ nie ma się s-linea...

Opublikowano

ale pierolicie - ma hamulce z esy( co z tego że każdy z innego auta :tongue4::good: )-to i znaczek ma z esy tyle że nowy (tzw renowacja).

co drugie auto u nas to seria a listwy s line mają s4 itp- ja osobiście mam znaczek S4 od żony i kiedyś moze wyaduje na klapie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hmmm jakie naklejki?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

* Navi RNS-E (plus polskie menu)

* kierownica skórzana multifunkcyjna czteroramienna,

* kierownica skórzana multifunkcyjna trójranienna S-line,

* kierownica skórzana multifunkcyjna trójranienna Audi Exclusive (biała nić),

* Srebrne listwy ozdobne

* Listwy ozdobne s-line 1NK

* Gałka zmiany biegów S4

* Skórzana dźwignia hamulca ręcznego

* Skórzany podłokietnik

* Carna podsufitka

* Podświetlenie przestrzeni nóg z przodu i z tyłu (element pakietu oświetlenie)

* Podświetlana szufladka i uchwyt na kubek (element pakietu oświetlenie)

* Ramka biegów i popielniczka w wersji alu (rybia łuska)

* Ramka biegów i popielniczka 2DIN w wersji alu 1NK

* lampki do osłonek przeciwsłonecznych (element pakietu oświetlenie)

* Alufelgi 18''

* Tylny spoiler s-line

* Zaciski i tarcze od wersji 3.0 tdi (321mm)

* Subwoofer BOSE

* Automatyczne wycieraczki- czujnik deszczu

* Automatyczne światła

* Lusterko fotochromatyczne

* Funkcja Coming/Leaving Home

* Kompas cyfrowy w lusterku

* Dołożony drugi cooler z BRD

* Turbina z BRD i program na ok. 200 kucy (wykres wkrótce)

* Podpięcie wzmacniacza BOSE

* Zaciski przednie z Audi S4 345mm

* Moduł Bluetooth (8P0 862 335 Q) i SDS

* Wydech BRD

* Szufladka i uchwyt na kubek z chromem z wersji po 2006 roku

* Komplet kól zimowych alu 17' (wymuszonych przez zmianę hamulców)

* Głośniki BOSE

* Głośniki BOSE z końcówką B montowane po 04/2007

* Tylna dokładka zderzaka s-line w kolorze silver platinum 1RR

* Tylne hamulce od 3.0 tdi 288x12mm

* Tylne hamulce od S4 300x22mm

* Listwy s-line w kolorze silver platinum 1RR

* Listwy s4

* Zawieszenie obniżone -20mm 1BE

* Zderzak s-line z grilem S4

* Reflektory BiXenonowe

* Spryskiwacze reflektorów

* Sportowe podgrzewane fotele z serii Audi Exlusive Line (czarna skóra z białą nicią)

* Stabilizator przedni i tylny z Audi RS4

* Tuner TV z Video In Motion (TV-Free)

* Lusterka matowe aluminium z S4

* Wycięty katalizator

* Odtwarzacz DVD

----------------------------------------------

Krótki opis modów, oraz fotki z różnych etapów działania smiley

* kierownica skórzana multifunkcyjna,

* Navi RNS-E (plus polskie menu)

siemian

dużo ci jeszcze tych modów zostało :naughty:Ale dla chcącego nic trudnego :good:

Opublikowano
  • Autor

hmmm w jakim sensie dużo? :wink4:

Opublikowano

W sensie takim iż już dużo zrobiłeś :naughty::good: :good:

Opublikowano
  • Autor

aaaa :wink4: Dzięki :decayed: Staram się :naughty: a to uzależnia :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jak jest w portfeliku :naughty: to się zgadzam :cool1:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 19:30_________________________________________________A po drugie jest sens :naughty: jak sprzedasz auto :embarrassed: to będziesz trochę :shocked: do tyłu :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

a znasz jakieś hobby które nie jest stratą pieniędzy? :naughty::decayed:

A po drugie wk***ia mnie takie gadanie. :decayed:

Auto ma mi służyć, ma mi sprawiać przyjemność, a jeżdząc nim ono na siebie zarabia.

Nie traktuje auta jako inwestycji. Auto to środek transportu który ma mnie przemieszczać z punktu A do punktu B w jaknajprzyjemniejszy sposób. A jeśli moge coś zrobić żeby było jeszcze przyjemniej to to robie. :)

Czy jak kupujesz TV to myślisz za ile go za pare lat sprzedaż i czy na tym dużo stracisz?

Jakbym tak myślał to bym kupił Czinkłaczento w holenderskim gazie za 1000zł a za 4 lata sprzedał go za 800zł...

Opublikowano

a znasz jakieś hobby które nie jest stratą pieniędzy? :naughty::decayed:

A po drugie wk***ia mnie takie gadanie. :decayed:

Auto ma mi służyć, ma mi sprawiać przyjemność, a jeżdząc nim ono na siebie zarabia.

Nie traktuje auta jako inwestycji. Auto to środek transportu który ma mnie przemieszczać z punktu A do punktu B w jaknajprzyjemniejszy sposób. A jeśli moge coś zrobić żeby było jeszcze przyjemniej to to robie. :)

Czy jak kupujesz TV to myślisz za ile go za pare lat sprzedaż i czy na tym dużo stracisz?

Jakbym tak myślał to bym kupił Czinkłaczento w holenderskim gazie za 1000zł a za 4 lata sprzedał go za 800zł...

Dobra ja tylko pytam nie denerwuj się (ZŁOŚĆ PIĘKNOŚCI SZKODZI) to jest twoja sprawa :wink4: jedno tylko powiem że masz wypasioną furę :good: jeszcze trochę bym wywołał kłótnie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

a czy ja się denerwuje? :wink4: Ja jestem całkowicie spokojny. W powyższej wypowiedzi wyrazilem tylko swoje zdanie :) :)

Cieszę się że autko się podoba

Opublikowano
:good: :good:
Opublikowano

a znasz jakieś hobby które nie jest stratą pieniędzy? :naughty::decayed:

A po drugie wk***ia mnie takie gadanie. :decayed:

Auto ma mi służyć, ma mi sprawiać przyjemność, a jeżdząc nim ono na siebie zarabia.

Nie traktuje auta jako inwestycji. Auto to środek transportu który ma mnie przemieszczać z punktu A do punktu B w jaknajprzyjemniejszy sposób. A jeśli moge coś zrobić żeby było jeszcze przyjemniej to to robie. :)

Czy jak kupujesz TV to myślisz za ile go za pare lat sprzedaż i czy na tym dużo stracisz?

Jakbym tak myślał to bym kupił Czinkłaczento w holenderskim gazie za 1000zł a za 4 lata sprzedał go za 800zł...

Dobra ja tylko pytam nie denerwuj się (ZŁOŚĆ PIĘKNOŚCI SZKODZI) to jest twoja sprawa :wink4: jedno tylko powiem że masz wypasioną furę :good: jeszcze trochę bym wywołał kłótnie :confused4:

jego pieknosci nic nie zaszkodzi :evil: :evil: :evil:

przeciez co dzien budzi sie piekniejszy :kox:

Opublikowano

jakby tak bylo to juz powinien byc modelem Armaniego :gwizdanie:

Opublikowano

jakby tak bylo to juz powinien byc modelem Armaniego :gwizdanie:

Mylisz pojęcia :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wpiszcie w youtube "siemian111 zlot a4" a zobaczycie moje piekno i wdziek :polew: :polew:

Opublikowano

Już prawie policzyłem piksele :kox:

Opublikowano

dajcie spokój Siemianowi

a tak na marginesie kto bogatemu zabroni.....

Opublikowano

ja tam jestem za rezaniem :gwizdanie: co będzie z autem później to się nie myśli, ja moje podrezałem i zniknęło, trzeba było odżałować, obecne lekko podrezane w sensie praktycznym co by nie płakać jak by się coś stało, osobiście nie znoszę tego co seryjne

Opublikowano

ja tam jestem za rezaniem :gwizdanie: co będzie z autem później to się nie myśli, ja moje podrezałem i zniknęło, trzeba było odżałować, obecne lekko podrezane w sensie praktycznym co by nie płakać jak by się coś stało, osobiście nie znoszę tego co seryjne

:good: :good:

Ja tak samo, mówią mi, przecież nigdy nie odzyskasz kasy... Ale co tam, radość jest, a hobby jak każde inne, kosztowne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.