Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmm szkoda kurde bo to ciezko doprowadzic do ladu ale moze da sie ktos kto robi siedzienia moze poradzi

pewnie to od napow w jinsach kiedys juz takie slady u kogos widzialem laska tymi smiezsnymi nabiciami na spodniach porysowala :))

aaa ---->>> siemian nie sciemniaj juz wiem sam porysowales zeby byc na pierwszym miejscu znow :))))) :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

szorowałem całą noc :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kur.wa jego mać!!! tak się kończy chodzenie w jakiś spodniach z ostrymi wynalazkami... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mój fotel pasażera...:

fotel.jpg

ja sobie kierowcy zalatwilem podobnie, ale mam tylko jedna ryse.

przez 2 lata sie ladnie wypolerowala i prawie nie widac :polew:

Opublikowano

kur.wa jego mać!!! tak się kończy chodzenie w jakiś spodniach z ostrymi wynalazkami... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mój fotel pasażera...:

fotel.jpg

ja sobie kierowcy zalatwilem podobnie, ale mam tylko jedna ryse.

przez 2 lata sie ladnie wypolerowala i prawie nie widac :polew:

Wiesz jakk się robi 500tyś rocznie :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 11:59_________________________________________________

Kup lepiej farbę do skóry lub oddaj do http://lederzentrum.pl/

wiem zieluch, znam tą strone. Ale wolałbym nie eksperymentować na moich fotelach i pojechać do kogoś kto się na tym zna i już kiedyś robił coś takiego...

Jak ci dobiorą farbę to raczej nie da się nic spierdzielić ja będę fotel kierowcy odświerzał niedługo :)

Opublikowano

Siemian jak "tniesz" panne na fotelu pasażera to na drugi raz niech ściąga spodnie do końca bo tak to tymi nitami zawsze porysuje :gwizdanie:

Opublikowano

Siemian jak "tniesz" panne na fotelu pasażera to na drugi raz niech ściąga spodnie do końca bo tak to tymi nitami zawsze porysuje :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemian jak "tniesz" panne na fotelu pasażera to na drugi raz niech ściąga spodnie do końca bo tak to tymi nitami zawsze porysuje :gwizdanie:

Boseron jak sobie wyobrazasz ze Siemian cial panne a ona siedziala na fotelu?? I jeszcze spodnie nie do konca sciagniete?? Jakos sobie tego technicznie nie wyobrazam...co najwyzej kolega ktory siedzial na fotelu pasazera tnal Siemiana i to on wtedy mial spodnie nie do konca zsunietec :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Temu składakowi i jeżdżącej padlinie nic nie pomoże :disgust:

Poziek bo spedzisz zlot w BT w szafie... :gwizdanie:

Siemian jak "tniesz" panne na fotelu pasażera to na drugi raz niech ściąga spodnie do końca bo tak to tymi nitami zawsze porysuje :gwizdanie:

Boseron jak sobie wyobrazasz ze Siemian cial panne a ona siedziala na fotelu?? I jeszcze spodnie nie do konca sciagniete?? Jakos sobie tego technicznie nie wyobrazam...co najwyzej kolega ktory siedzial na fotelu pasazera tnal Siemiana i to on wtedy mial spodnie nie do konca zsunietec :polew: :polew: :polew: :polew:

oj Kerczi pisałem Ci już że ja w te wasze sprawy się nie mieszam...

nie mierz wszystkich swoją miarą... :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Kerczi no jest taka opcja :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Śliczne auto po modach

Szacunek za mody ,idziesz na bogato widzę,jak sie bawić to się bawić :good:

Opublikowano

No wiadomo Siemian jak coś robi to tylko porządnie, licząc na to, że drugi raz ta część się nie wysra :decayed:

Opublikowano

Siemian jakie masz felgi na lato...18x8 ET43??a na zime jaki wymiar mają?

Opublikowano
  • Autor

17x(chyba) 7,5

Opublikowano

a ET nie pamiętasz jakie masz?

Opublikowano
  • Autor

w zimowych? W letnich ET45

Opublikowano

ok czyli na lato masz 18x8 ET 45

a w ziomwych 17x75...i ET jakie?

Opublikowano
  • Autor

w zimówkach ET nie pamiętam. Jak ściągne to popatrze :)

Opublikowano

tam jest ET35

Opublikowano

ET 35 na których jest? na 17stkach ori???

devastation a ty wiesz czy hamulce z S4 b6 pasują do b7 i mieszczą się w 17x7 ET 43 i 18x8 ET43?

sorry za OT

Opublikowano

Jak sie zamawialo AVUS'y 17" do S4 B6, to mialy ET38, a 18" ET45.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.