Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm szkoda kurde bo to ciezko doprowadzic do ladu ale moze da sie ktos kto robi siedzienia moze poradzi

pewnie to od napow w jinsach kiedys juz takie slady u kogos widzialem laska tymi smiezsnymi nabiciami na spodniach porysowala :))

aaa ---->>> siemian nie sciemniaj juz wiem sam porysowales zeby byc na pierwszym miejscu znow :))))) :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kur.wa jego mać!!! tak się kończy chodzenie w jakiś spodniach z ostrymi wynalazkami... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mój fotel pasażera...:

fotel.jpg

ja sobie kierowcy zalatwilem podobnie, ale mam tylko jedna ryse.

przez 2 lata sie ladnie wypolerowala i prawie nie widac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur.wa jego mać!!! tak się kończy chodzenie w jakiś spodniach z ostrymi wynalazkami... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mój fotel pasażera...:

fotel.jpg

ja sobie kierowcy zalatwilem podobnie, ale mam tylko jedna ryse.

przez 2 lata sie ladnie wypolerowala i prawie nie widac :polew:

Wiesz jakk się robi 500tyś rocznie :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 11:59_________________________________________________

Kup lepiej farbę do skóry lub oddaj do http://lederzentrum.pl/

wiem zieluch, znam tą strone. Ale wolałbym nie eksperymentować na moich fotelach i pojechać do kogoś kto się na tym zna i już kiedyś robił coś takiego...

Jak ci dobiorą farbę to raczej nie da się nic spierdzielić ja będę fotel kierowcy odświerzał niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian jak "tniesz" panne na fotelu pasażera to na drugi raz niech ściąga spodnie do końca bo tak to tymi nitami zawsze porysuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian jak "tniesz" panne na fotelu pasażera to na drugi raz niech ściąga spodnie do końca bo tak to tymi nitami zawsze porysuje :gwizdanie:

Boseron jak sobie wyobrazasz ze Siemian cial panne a ona siedziala na fotelu?? I jeszcze spodnie nie do konca sciagniete?? Jakos sobie tego technicznie nie wyobrazam...co najwyzej kolega ktory siedzial na fotelu pasazera tnal Siemiana i to on wtedy mial spodnie nie do konca zsunietec :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu składakowi i jeżdżącej padlinie nic nie pomoże :disgust:

Poziek bo spedzisz zlot w BT w szafie... :gwizdanie:

Siemian jak "tniesz" panne na fotelu pasażera to na drugi raz niech ściąga spodnie do końca bo tak to tymi nitami zawsze porysuje :gwizdanie:

Boseron jak sobie wyobrazasz ze Siemian cial panne a ona siedziala na fotelu?? I jeszcze spodnie nie do konca sciagniete?? Jakos sobie tego technicznie nie wyobrazam...co najwyzej kolega ktory siedzial na fotelu pasazera tnal Siemiana i to on wtedy mial spodnie nie do konca zsunietec :polew: :polew: :polew: :polew:

oj Kerczi pisałem Ci już że ja w te wasze sprawy się nie mieszam...

nie mierz wszystkich swoją miarą... :polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo Siemian jak coś robi to tylko porządnie, licząc na to, że drugi raz ta część się nie wysra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zimówkach ET nie pamiętam. Jak ściągne to popatrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest ET35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zamawialo AVUS'y 17" do S4 B6, to mialy ET38, a 18" ET45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...