Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ori klocek do S4 i FDSP to ta sama mieszanka

z tym ze FDSP kosztuje 500zł a ori klocek 750zł

zdarza sie że FDSP piszczą, to niezaprzeczalny fakt

ale 100 razy rekompensuja tę niedogodnosc podczas hamowania

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to czy pyla to mam akurat w d*pie. Maja hamowac :naughty:

Opublikowano

mystic.pl a tobie piszczą non stop czy czasem? jak np. jest gorąco a Ty dylujesz...?

Opublikowano

DSy piszczą i pylą dużo bardziej niż ATE. Chyba Flyer może potwierdzić bo z tego co pamiętam też kiedyś o tym pisał.

Devastation polecał Bosch/Pagid i następnym razem takich spróbuję

FDSP pyli tak samo jak zwykłe Ferodo Premier

Bosch/Pagid jest bardzo dobry ale ustepują skutecznoscią DS-om

Opublikowano

Devastation polecał Bosch/Pagid i następnym razem takich spróbuję

U mnie PAGID tak piszczy, ze potrafi radio zagluszyc...

Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli:

nigdy nie trafil mi sie problem z Pagidem...

Opublikowano

mystic.pl a tobie piszczą non stop czy czasem? jak np. jest gorąco a Ty dylujesz...?

Praktycznie non stop, z tym że wystarczy puścić pedał i po ponownym nacisnieciu juz nie piszczy. Tylko nie zawsze jest czas na takie manewry.

Opublikowano

ladne Ci wyszlo to auto :naughty:

Z zewnatrz zmienilbym tylko na Twoim miejscu jeszcze wydech na S4 no i dodal czujniki w ramce tablicy rejestracyjnej, bo troche lipa jest obecnie ;)

Poza tym wyglada super. Pewnie powoli pomysly Ci sie koncza, co? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a dzięki dzięki.

No ostatnimi czasy nie ma zbyt wielu pomysłów.

Wydechu od eSy nie chce bo jest za agresywny jak do klekota 2.0 tdi, aczkolwiek coraz częsciej chodzi mi po głowie wyprostowanie końcówek...

Opublikowano

Wydechu od eSy nie chce bo jest za agresywny jak do klekota 2.0 tdi, aczkolwiek coraz częsciej chodzi mi po głowie wyprostowanie końcówek...

no prosze Cie... tnij i spawaj i nawet sie nie zastanawiaj :naughty::wink4:

f921a51932a3e728med.jpg

0ae76eac7cff519dmed.jpg

Opublikowano

ładniejsza jest końcówka z RS4... jakoś 4 rurki to dla mnie średnio

Opublikowano

ładniejsza jest końcówka z RS4... jakoś 4 rurki to dla mnie średnio

kazdy ma swoj gust.... wg mnie rs4 to juz za duzy komin, zwlaszcza do zderzaka nie rs'owego.

te sa w delikatne i maja "charakter". poza tym maja jeden niepodwazalny atut (jak dla mnie) - oryginalna optyke zgodna z fabryka.

Opublikowano

Wydechu od eSy nie chce bo jest za agresywny jak do klekota 2.0 tdi, aczkolwiek coraz częsciej chodzi mi po głowie wyprostowanie końcówek...

no prosze Cie... tnij i spawaj i nawet sie nie zastanawiaj :naughty::wink4:

f921a51932a3e728med.jpg

0ae76eac7cff519dmed.jpg

a czyja to fajna furka :naughty:

Opublikowano

a czyja to fajna furka :naughty:

:przebiegly:

Opublikowano

Marek wstrzymaj się trochę z kupnem ATE. Założę wkrótce Textara to podzielę się obserwacjami :cool1:

Opublikowano

Siemian- wyrezaj sobie jakas naklejke :decayed:

...a tak na serio- to moze wycieraczka tylnia z Q5? Albo aluminiowe-kapy lusterek z S4? :kox:

Opublikowano
  • Autor

...a tak na serio- to moze wycieraczka tylnia z Q5?

o tym myślałem :decayed:

Albo aluminiowe-kapy lusterek z S4? :kox:

Przecież są od ponad pół roku... :evil: :evil: :evil:

Zaraz po powrocie z letniego założyłem :)

Opublikowano

to załóz sobie takie halogeny okrągłe od malucha na przedni zderzak, bedzie kozacko wyglądało :kox:

Opublikowano

kolejny mod to prostowanie tablicy rejestracyjnej :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie, ale jak narazie to musi zaczekać bo nie mam czasu :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.