Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

z nowości, okazuje się że rozerwany jest wąż dochodzący do turbiny od filtra powietrza, także może się okazać że turbo jest ok.

bardzo prawdopodobne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marek pewnie byś wolał zeby turbawka padła a nie jakiś tam wąż :wink4: juz miałeś samki na caha a tu zonk ;( trzeba sie starym zadowolić[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 14:06_________________________________________________p.s. a ja wiem coś czego nikt nie wie i szykuje sie niezły mod u Siemiana ale pary z ust nie puszcze :tongue4: i bynajmniej nie chodzi o turbawke :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie wydech robi :decayed: i chce maksymalnie wydusić wszyskie możliwe kuce z tego paździerza :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie wydech robi :decayed: i chce maksymalnie wydusić wszyskie możliwe kuce z tego paździerza :decayed: :decayed: :decayed:

Wydech to by się Boseron zrobił podwójny :decayed: a siemian chce mieć zimą ciepło :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek pewnie byś wolał zeby turbawka padła a nie jakiś tam wąż :wink4: juz miałeś samki na caha a tu zonk ;( trzeba sie starym zadowolić[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 14:06_________________________________________________p.s. a ja wiem coś czego nikt nie wie i szykuje sie niezły mod u Siemiana ale pary z ust nie puszcze :tongue4: i bynajmniej nie chodzi o turbawke :>

Boseron miał być mod a będzie jeszcze co innego, niż to o czym gadaliśmy.

Turbawka okazala się dobra. Nowy wąż i wszystko chodzi jak ta lala. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Boseron nie zbyt mialem ochote teraz wymieniać turbine bo na wakacje chce jechac a tu znowu budżet by dostał po d*pie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Ci się lapsło :naughty: super po co zbędne wydatki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, a tym bardziej teraz jak się wakacje zblizają :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a ja mam takie małe pytanko do Ciebie skąd wytrzasnąłeś wizytownik i uchwyt na kubek z dodatkiem chromu?Poszukuje coś takiego!!! :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a ja mam takie małe pytanko do Ciebie skąd wytrzasnąłeś wizytownik i uchwyt na kubek z dodatkiem chromu?Poszukuje coś takiego!!! :gwizdanie:

gdybys uwaznie przegladal allegro moglbys w ciagu ostatnich dwoch miesiecy kupic trzy uchwyty i trzy wizytowniki z chromem w cenie od 90 do 200 zl razem z koszem 2 DIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli turbo zostaje, fakt, kasa zaoszczędzona, a wakacje idą, ale prędzej czy później... podejrzewam, że CAHA będzie :naughty:

A co do new moda… webasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli turbo zostaje, fakt, kasa zaoszczędzona, a wakacje idą, ale prędzej czy później... podejrzewam, że CAHA będzie :naughty:

A co do new moda… webasto?

dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian jakie koszta gratow? na jesien planuje to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ma zaiskrzyć :decayed::naughty:

Ceny są bardzo rozbieżne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...