Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z nowości, okazuje się że rozerwany jest wąż dochodzący do turbiny od filtra powietrza, także może się okazać że turbo jest ok.

bardzo prawdopodobne...

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marek pewnie byś wolał zeby turbawka padła a nie jakiś tam wąż :wink4: juz miałeś samki na caha a tu zonk ;( trzeba sie starym zadowolić[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 14:06_________________________________________________p.s. a ja wiem coś czego nikt nie wie i szykuje sie niezły mod u Siemiana ale pary z ust nie puszcze :tongue4: i bynajmniej nie chodzi o turbawke :>

Opublikowano

Czyli pewnie wydech robi :decayed: i chce maksymalnie wydusić wszyskie możliwe kuce z tego paździerza :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Czyli pewnie wydech robi :decayed: i chce maksymalnie wydusić wszyskie możliwe kuce z tego paździerza :decayed: :decayed: :decayed:

Wydech to by się Boseron zrobił podwójny :decayed: a siemian chce mieć zimą ciepło :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Marek pewnie byś wolał zeby turbawka padła a nie jakiś tam wąż :wink4: juz miałeś samki na caha a tu zonk ;( trzeba sie starym zadowolić[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 14:06_________________________________________________p.s. a ja wiem coś czego nikt nie wie i szykuje sie niezły mod u Siemiana ale pary z ust nie puszcze :tongue4: i bynajmniej nie chodzi o turbawke :>

Boseron miał być mod a będzie jeszcze co innego, niż to o czym gadaliśmy.

Turbawka okazala się dobra. Nowy wąż i wszystko chodzi jak ta lala. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Boseron nie zbyt mialem ochote teraz wymieniać turbine bo na wakacje chce jechac a tu znowu budżet by dostał po d*pie :decayed:

Opublikowano

czyli Ci się lapsło :naughty: super po co zbędne wydatki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie, a tym bardziej teraz jak się wakacje zblizają :decayed::naughty:

Opublikowano

Fajnie, że fundusze na wakacje zaoszczędzone :good:

Opublikowano

Kolego a ja mam takie małe pytanko do Ciebie skąd wytrzasnąłeś wizytownik i uchwyt na kubek z dodatkiem chromu?Poszukuje coś takiego!!! :gwizdanie:

Opublikowano

Kolego a ja mam takie małe pytanko do Ciebie skąd wytrzasnąłeś wizytownik i uchwyt na kubek z dodatkiem chromu?Poszukuje coś takiego!!! :gwizdanie:

gdybys uwaznie przegladal allegro moglbys w ciagu ostatnich dwoch miesiecy kupic trzy uchwyty i trzy wizytowniki z chromem w cenie od 90 do 200 zl razem z koszem 2 DIN

Opublikowano

Czyli turbo zostaje, fakt, kasa zaoszczędzona, a wakacje idą, ale prędzej czy później... podejrzewam, że CAHA będzie :naughty:

A co do new moda… webasto?

Opublikowano
  • Autor

Czyli turbo zostaje, fakt, kasa zaoszczędzona, a wakacje idą, ale prędzej czy później... podejrzewam, że CAHA będzie :naughty:

A co do new moda… webasto?

dokładnie

Opublikowano
  • Autor

jak sobie życzysz :wink4::decayed:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Opublikowano

Świetnie :), dobry mod się szykuje, powodzenia! :wink4:

Opublikowano

Siemian jakie koszta gratow? na jesien planuje to samo :)

Opublikowano

No właśnie :mysli: droga taka impreza ?

Opublikowano

A nie ma ryzyka z podłączeniem ? nic nie zaiskrzy :mysli::kox:

Opublikowano
  • Autor

własnie ma zaiskrzyć :decayed::naughty:

Ceny są bardzo rozbieżne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.