Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jedna ma 2,5 roku, druga póltora :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marek ty niedbaluch jesteś :angry: zeby poduszki doprowadzić do takiego stanu :wallbash: :wallbash: pozdrawiam prezesa BB :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

jedna ma 2,5 roku, druga póltora :decayed:

jak się kupuje sekend hendy lub no name to tak jest :kox:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:20_________________________________________________Siemian nie boisz się o swoje auto ===> Makki ?

Opublikowano
  • Autor

poduchy byly ori w aso zakladane.

A co sie Makkiemu stalo?

Opublikowano

Zobacz jego temat o a4, ostatnie 2 strony jak założył felgi

Opublikowano

ja bym się bał :gwizdanie:

BTW Siemian po jakich dziurach śmigałeś, że tak się poduchy wytrzepały :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Siemian nie boisz się o swoje auto ===> Makki ?

Nie za wał jaki zrobiłem z Cino na Makkim kupie sobie nowe A8.

Panowie wypowiadałem się w temacie Makkiego. Widziałem te felgi, miałem każką w ręce i one naprawde tak nie wyglądały.

Więc już nie wiem o co chodzi.

Przepraszam jaki miałbym interes w tym żeby Makkiego oszukać.

Może sprawdzcie jeszcze czy nie jestem jakoś spokrewniony z właścicielem Cino i cofnijcie klubowicza bo po zlocie letnim stało się to modne... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Nie nie sorry, Trzeniu mi mówił jak buble sprzedawać...

Smieszni jesteście i tyle.

Najłatwiej wydać opinie i klepać...

Opublikowano

ja się wypowiedziałem chyba odpowiednio -EOT-

Opublikowano

siemian jak stoisz z webasto :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siemian jak stoisz z webasto :gwizdanie:

wszystkie graty mam.

Wezme sie za to jakoś końcem lata.

Opublikowano

żeby dupke grzało w zimę z rana :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Siemian: spoko, nic do Ciebie nie mam przeciez :) Ja pozytywnie nastawiony do zycia czlowiek jestem. Pretensje mam tylko do siebie. To byl poprostu zakup roku! :wallbash: ;(

Ciekaw jestem tylko jak Cino rozwiaze ta sprawe.. Chetnie bym do nich bande wikingow wyslal! :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja te felgi naprawde dokładnie oglądałem więc tym bardziej nie wiem jak to możliwe...

Opublikowano

a ja wiem mieli 2 komplety pokazowy i komplet wysylkowy ktory im ktos pewnie juz odeslal stad slady uszkodzen na feldze oraz smola i nalot z klockow

moj kolega jak kupowal zaznaczyl ogladane felgi farba pod ultrafiolet (taki mazak mial) byl osobiscie ogladac ale nie mial jak zabrac bo auto bylo zaladowane i przyslali mu bez oznakowania zazdwonil tam i zjebka odeslal te niby jego i dostal kase bo tamte co ogladal ponoc ktos juz kupil takie jaja sie dzieja patrza tylko zeby klienta wydymac

Opublikowano
  • Autor

chyba zerwałem wczoraj poduche pod skrzynią... mimo że mam tam poliuretanową wkładke :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

To gdzie Ty jeździsz po polach tym autem :tongue4:

Opublikowano

Takie drogi w Bielsku mają :gwizdanie:

Opublikowano

ktory raz zerwales ta poduszke ? :) zastanawiam sie jak bardzo energcznie musisz puszczac sprzeglo i zmieniac biegi zeby tak rwac te poduchy.Swoja droga dziwne ze reszta podzespolow wytrzymuje w BLB :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

poduche rok temu zmieniałem. to już chyba czwarta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.