Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widziałem, ale od razu widać że to napewno jakiś cwaniaczek sprzedaje :polew: :polew: :polew:

ale kojarze goscia, jak chcesz to pogadam z nim, moze odda Ci za darmo albo symboliczna 100

KERCZI na tej aukcji te felgi są na Twoim aucie,jedyne w KR?Jak to ktoś sprzedaje Twoje fele? :mysli:

:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

łooo kur..... :polew:

Opublikowano
  • Autor

łooo kur..... :polew:

wojtuś zapowiada się dużo roboty w najbliższym czasie.

Czy przyjmujecie zapłate w takiej formie?

http://www.sadistic.pl/share/bog-zaplac-vt89411.htm

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemian trzeba było tego linka wczoraj mi podrzucić zanim autko od Wojtka odbierałem :decayed::polew::wink4:

Opublikowano

widziałem, ale od razu widać że to napewno jakiś cwaniaczek sprzedaje :polew: :polew: :polew:

ale kojarze goscia, jak chcesz to pogadam z nim, moze odda Ci za darmo albo symboliczna 100

KERCZI na tej aukcji te felgi są na Twoim aucie,jedyne w KR?Jak to ktoś sprzedaje Twoje fele? :mysli:

Ty faktycznie!! Dopiero teraz zauwazylem ze to podobne albo nawet takie same felgi...dzwonie do typa bo sie wkur**lem... :wink4:

Opublikowano

widziałem, ale od razu widać że to napewno jakiś cwaniaczek sprzedaje :polew: :polew: :polew:

ale kojarze goscia, jak chcesz to pogadam z nim, moze odda Ci za darmo albo symboliczna 100

KERCZI na tej aukcji te felgi są na Twoim aucie,jedyne w KR?Jak to ktoś sprzedaje Twoje fele? :mysli:

Ty faktycznie!! Dopiero teraz zauwazylem ze to podobne albo nawet takie same felgi...dzwonie do typa bo sie wkur**lem... :wink4:

widac ze niektorzy niedzielni jeszcze :))))) dobre dobre

Opublikowano

widziałem, ale od razu widać że to napewno jakiś cwaniaczek sprzedaje :polew: :polew: :polew:

ale kojarze goscia, jak chcesz to pogadam z nim, moze odda Ci za darmo albo symboliczna 100

KERCZI na tej aukcji te felgi są na Twoim aucie,jedyne w KR?Jak to ktoś sprzedaje Twoje fele? :mysli:

Ty faktycznie!! Dopiero teraz zauwazylem ze to podobne albo nawet takie same felgi...dzwonie do typa bo sie wkur**lem... :wink4:

:polew: :polew: :polew:

co za ludzie wzór felgi zgapić :disgust:

:decayed: :decayed: :decayed:

:wink4:

Opublikowano

Siemian ja bym wudział u Ciebie taki felunek :gwizdanie:

waterfestunitronicchipp.jpg

waterfestunitronicchipp.jpg

vwaudivagkraft2010downs.jpg

Opublikowano

to trzecie zdjecie to jakies ruskie gwiazdy wschodu chyba ??? moim zdaniem kompletnie nie pasuja do tego auta

Opublikowano

to trzecie koło miażdży :kox:

Opublikowano

to trzecie koło miażdży :kox:

Suty :decayed: dokładnie jest za***iste :kox:

Opublikowano
  • Autor

okropne jest....[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 14:23_________________________________________________dzisiaj przyszły buciki na zime :decayed::naughty:

pirelli.jpg

Opublikowano

3 jakoś mi nie pasi do Audi... pierwsze dwa spoko... ale co do samych felg to klasyka kuta.

Opublikowano

siemian, czyzby pirelli p zero? mam takie, glosne :kwasny: na sniegu w miare daja rade, ale szalu nie ma.

wspolczuje Ci w osce takich kapci na zime :tongue4:

Opublikowano

siemian, czyzby pirelli p zero? mam takie, glosne :kwasny: na sniegu w miare daja rade, ale szalu nie ma.

wspolczuje Ci w osce takich kapci na zime :tongue4:

i kazda z innej parafii, ale w sumie pasuje do reszty auta :):polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

siemian, czyzby pirelli p zero? mam takie, glosne :kwasny: na sniegu w miare daja rade, ale szalu nie ma.

wspolczuje Ci w osce takich kapci na zime :tongue4:

i kazda z innej parafii, ale w sumie pasuje do reszty auta :):polew::tongue4:

czemu niby każda z innej parafii?

siemian, czyzby pirelli p zero? mam takie, glosne :kwasny: na sniegu w miare daja rade, ale szalu nie ma.

wspolczuje Ci w osce takich kapci na zime :tongue4:

Pirelli SottoZero.

Kumpel takie ma w BMW i fajnie mu sie na takich jezdzi

Opublikowano

Pirelli SottoZero.

Kumpel takie ma w BMW i fajnie mu sie na takich jezdzi

Mi też śmiga się naprawdę dobrze, fakt że powyżej 100km/h są głośne, ale za to w zaśnieżonych zakrętach sprawują się na prawdę dobrze

Opublikowano

Jeszcze nigdy nie uświadczylem cichych zimówek, ale na alpinach mi się jednak najlepiej jeździ. W ośce tez miałem większości alpiny i były najcichsze, no i tylko na nich udaje mi się prześmigac dwa pełne sezony przy sporych przebiegach.

Opublikowano
  • Autor

a to ja z alpinami mam inne doświadczenia, Miałem. Koło super ale bardzo szybko się zuzywały... teraz polowałem na miśki albo pirelki. Trafiły sie pirelki to je wzialem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.