Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Srebrne łopatki robią robotę :good::decayed: :decayed:

zwlaszcza w manualu :)) juz podpial kierunki zeby mial szybciej przy zmianie pasa :)))

Opublikowano

prezes ale masz pedalek wyslizgany od sprzegla ladnie to musi miec nalatana km

podobno w niemczech byla folia na nim bezowa i w taxi jezdzil

Opublikowano
  • Autor

Srebrne łopatki robią robotę :good::decayed: :decayed:

dam do obszycia sraczkowatą alkantarą... będzie wersja ekskluziw :polew: :polew: :polew: :polew:

...przepraszam sam okleje wyjdzie złotówke taniej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 12:54_________________________________________________

prezes ale masz pedalek wyslizgany od sprzegla ladnie to musi miec nalatana km

podobno w niemczech byla folia na nim bezowa i w taxi jezdzil

e tam Dzo-Dzo milion km to wcale nie tak dużo :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Srebrne łopatki robią robotę :good::decayed: :decayed:

:polew:

to tylko u Siemiana możliwe

Opublikowano

weźje utnij :polew:

Opublikowano
  • Autor

Srebrne łopatki robią robotę :good::decayed: :decayed:

:polew:

to tylko u Siemiana możliwe

jakbyś umial czytać to wiedziałbyś że te łopatki za niedługo znikną...

Poproś żone niech Ci wcześniejsze posty też poczyta :decayed:

Opublikowano

Kiera fajna ale albo foto tak wyszło albo antracytowa kiera gryzie się z czarną deską, gałką i innymi czarnymi elementami...

Opublikowano

Srebrne łopatki robią robotę :good::decayed: :decayed:

:polew:

to tylko u Siemiana możliwe

jakbyś umial czytać to wiedziałbyś że te łopatki za niedługo znikną...

Poproś żone niech Ci wcześniejsze posty też poczyta :decayed:

przeczytałem :tongue4:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 13:59_________________________________________________

Kiera fajna ale albo foto tak wyszło albo antracytowa kiera gryzie się z czarną deską, gałką i innymi czarnymi elementami...

a co w tej sztuce się nie gryzie :polew:

Opublikowano

miron78 :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Srebrne łopatki robią robotę :good::decayed: :decayed:

:polew:

to tylko u Siemiana możliwe

jakbyś umial czytać to wiedziałbyś że te łopatki za niedługo znikną...

Poproś żone niech Ci wcześniejsze posty też poczyta :decayed:

przeczytałem :tongue4:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 13:59_________________________________________________

Kiera fajna ale albo foto tak wyszło albo antracytowa kiera gryzie się z czarną deską, gałką i innymi czarnymi elementami...

a co w tej sztuce się nie gryzie :polew:

no to widze że chyba podwyżke dostałeś skoro tyle czasu spędzasz w jedynej kafejce internetowej w Knurowie.

Alvaro kiera jest tego samego koloru co tamte. Na zdjeciu to tak wyszło.

Opublikowano

Ps. Siemian - ostatnio widziałem na żywo kiere z B8 po lifta z s-line - ta to dopiero wygląda :slina:

Opublikowano
  • Autor

Ps. Siemian - ostatnio widziałem na żywo kiere z B8 po lifta z s-line - ta to dopiero wygląda :slina:

hmmm.... tam jest ta pod nową multifunkcje?[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 14:18_________________________________________________jesli tak to miałem taką w ręce, śliczna, ale obawiam się że były kłopot z MF w B7

Opublikowano

tak

kosztowała 1100 + poduszka 1100 - ale wygląd powalający, nówkę sztuke mieli ( Ci ode mnie z Knurowa )

Opublikowano
  • Autor

tak

kosztowała 1100 + poduszka 1100 - ale wygląd powalający, nówkę sztuke mieli ( Ci ode mnie z Knurowa )

No to mówimy o takiej samej. Ja mam z tego samego zródła co oni.

Jak byś chciał to daj znać :hi:

Ciekaw jestem czy do b7 dałoby się jakoś taką wsadzić żeby chodziła MF

Opublikowano

no fajna. na łopatkach wyrezac tylko kierunki w trybie autostradowym. 3 mrugniecia i git majonez

Opublikowano

e co tu tak pusto :shocked::mysli: , ponoć było ciekawie :evil:

Opublikowano

no fajna. na łopatkach wyrezac tylko kierunki w trybie autostradowym. 3 mrugniecia i git majonez

ciekawy pomysł :good:

Opublikowano

albo do blendy :naughty:

Opublikowano

toc przecie napisalem na jednym kierunek lewy (prawego mu nie trzeba) na drugim blenda :)) :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.