Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak się rozleci :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak się rozleci :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

To już na dniach :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak się rozleci :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

To już na dniach :polew: :polew: :polew:

To wtedy mu Matiza pożyczysz :decayed:

Opublikowano

jak się rozleci :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

To już na dniach :polew: :polew: :polew:

To wtedy mu Matiza pożyczysz :decayed:

Siemian w matizie :thumbup::polew: :polew:
Opublikowano

tylko mu andrzejku wyrezaj heble z prosiaka, zmieszczą się w nadkola :mysli::polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak się rozleci :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

To już na dniach :polew: :polew: :polew:

To wtedy mu Matiza pożyczysz :decayed:

Siemian w matizie :thumbup::polew: :polew:

chę to zobaczyć :decayed::kox::evil::rolleyes:

Andrzej wyślij mi mms'a jakby to miało miejsce :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 21:45_________________________________________________

:mysli: albo nie :no:

bo jakby to moja Kasia zobaczyła to jeszcze przed terminem mi urodzi :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Prawie jak siemiana...

406495_10150641150038638_308423203637_11011712_845827179_n.jpg

tutaj fela robi robotę :kox: , nawiązując do fel to może ktoś się zlituje nad bidokiem i usunie tą ankietę :decayed:

Opublikowano

Prawie jak siemiana...

406495_10150641150038638_308423203637_11011712_845827179_n.jpg

Robi robotę :kox: , ale siemian napisze, że się mu nie podoba, chyba że się mylę ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Hehe nie myślisz się. Ta cegła nigdy mi się nie podobała. Git to będzie jak założe moje dziewietnastunie na lato :-)

Ps. Właśnie jak się kasuje ankietę?

Opublikowano

Siemian skoro Ty nie, to ja to zrobię. Foty z Chorwacji :naughty:

dsc0164rozdzielczopulpi.jpg

dsc0173rozdzielczopulpi.jpg

dsc0187rozdzielczopulpi.jpg

dsc0188rozdzielczopulpi.jpg

dsc0191rozdzielczopulpi.jpg

dsc0198rozdzielczopulpi.jpg

dsc0206rozdzielczopulpi.jpg

Dobrze że siemian miał kable :kox: u mnie specjalnie przykrył znaczek z osłony silnika żeby nie było widać, bo mu szpak zayebał :polew:

sam2196rozdzielczopulpi.jpg

sam2204rozdzielczopulpi.jpg

Opublikowano

UUuu Pany. Szalejecie :wink4: Fury prezentują się rewelacyjnie :good: . Ja w tym roku tez się tam wybieram, może tez cos pstryknę.

Opublikowano
  • Autor

wow moja tutaj wygląda jeszcze jak wóz drabiniasty :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 21:36_________________________________________________ja dzisiaj mialem auto tak z soli uwalone że zastanawiałem się czy to jest jeszcze czarny czy już biały mat :decayed:

002%20(kopiowanie).jpg

004%20(kopiowanie).jpg

007%20(kopiowanie).jpg

013%20(kopiowanie).jpg

014%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano

Foty z Chorwacji super :good: dobrze że kolega taki uczynny i pokazał :tongue4: dlaczego nie ma takich w kalendarzu ? :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ufff... wróciłem do domu... Póltorej godziny stania na wjezdzie do Bielska od strony Kato...

4 tiry się zderzyły... Stałem jako 3 auto za wypadkiem... Ani do przodu ani do tyłu...

019%20(Kopiowanie).jpg

Tak poza tym to drugi prawdziwy śnieg- drugie straty.. znowu coś pourywałem. Jutro podjade do Wojtka niech tam popatrzy :decayed:

030%20(Kopiowanie).jpg

033%20(Kopiowanie).jpg

027%20(Kopiowanie).jpg

Pare osób pytało mnie jak wyglądają nadkola jak złapią trosze śniegu... Prosze: :decayed:

012%20(Kopiowanie).jpg

013%20(Kopiowanie).jpg

014%20(Kopiowanie).jpg

A tutaj pare fotek z dzisiaj:

003%20(Kopiowanie).jpg

006%20(Kopiowanie).jpg

010%20(Kopiowanie).jpg

015%20(Kopiowanie).jpg

pozdro :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

No ladne to autko Panie :hi:

Opublikowano

Również stwierdzam, że ładne, jak i też miasto :tongue4: We wtorek jak co miesiąc od prawie 2 lat wybieram się tam, ciekaw jestem czy też będę miał takie problemy wbić do Bielska od strony Kato :naughty:

Opublikowano

Sieman też to wczoraj urwałem :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.