Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

naprawde super sie furka prezetuje :-)

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
siemian a zrób fotę w słońcu :decayed:

prosze: :decayed::decayed::decayed:

004 (kopiowanie).jpg

027 (kopiowanie).jpg

045 (kopiowanie).jpg

Opublikowano

jak dzisiaj to tylko stanąć :decayed:,

u mnie w mieście A6 C6 avant buja się w folii też matowej, ale białej - robi wrażenie :).

Opublikowano
Po co byłeś w ASO? Po osłony silnika, skrzyni i reszty :decayed:

kupić ori 20" :decayed:

Opublikowano

Kurde cały czas to samo... Zdjęcia nie oddają efektu live :thumbdown:

Opublikowano

A powiedz mi jakimi środkami myjesz auto?? :hi:

Opublikowano
  • Autor

środkami "myjnia ręczna".

Przyjeżdzasz, mówisz że urwiesz jaja jak coś sp***dolą i tyle :grin:

---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

Kurde cały czas to samo... Zdjęcia nie oddają efektu live :thumbdown:

dokłądnie tak. te zdjęcia w cienu są troche bardziej "naturalne" ale i tak na żywo dużo lepiej moim zdaniem :)

Opublikowano

Myślałem że masz jakieś środki bo ceny niektórych są zabójcze do matu :wallbash:

Opublikowano

a mi się podoba......pomimo tego, że jeździsz do ASO bo coś urwałeś ;). Marek pomyśl o przyciemnieniu szyb.

Opublikowano
  • Autor

myśłałem o przyciemneniu szyb, ale jakoś po założeniu z tyłu roletek mi przeszło...

Co za dużo to niezdrowo... już wystarczy folii na tym aucie :grin::grin::grin:

---------- Post added at 16:14 ---------- Previous post was at 16:10 ----------

i nie jezdze do aso bo cos urwałem. To są chore wymysły Hammera... :kwasny:

Chłopak świruje bo Pepoż doposażył auto lepiej niż on i nie może się z niego już napierdalać.. i teraz się mówi że to Hammer ma auto prawie takie jak Pepoż a nie że Pepoż prawie takie jak Hammer... :grin:

ja poprostu nie mam już w ogóle osłon na podwoziu :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

i nie jezdze do aso bo cos urwałem. To są chore wymysły Hammera... :kwasny:

Chłopak świruje bo Pepoż doposażył auto lepiej niż on i nie może się z niego już napierdalać.. i teraz się mówi że to Hammer ma auto prawie takie jak Pepoż a nie że Pepoż prawie takie jak Hammer... :grin:

ja poprostu nie mam już w ogóle osłon na podwoziu :decayed::decayed::decayed:

No nie masz, bo urwałeś...

A Pepoża w to nie mieszaj, bo ja się z nikim nie ścigam o to co kto ma nowego dorezane...

Opublikowano
  • Autor

a łyżka na to niemożliwe... :grin::grin::grin::grin::facepalm::facepalm::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

czekaj czekaj... czy to nie Ty zmieniłeś hamulce zaraz po tym jak Pepoż to zrobił... nie to chyba nie Ty...

a to nie Ty zmieniłeś spręzyny na takie jka Pepoża po tygodniu po tym jak on to zrobił...? nieeee... chyba mi się coś pomyliło... :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Siemian masz mi za złe że tych rzeczy nie kupiłem u Ciebie? I nie byłem kolejnym osłem na którym zarobiłeś, bo nie bardzo rozumiem co Cię tak śmieszy :mysli::facepalm: dziwne że siedzenia sprzedajesz, po tym jak Pepoż wrzucił recaro :whistling:

Opublikowano
  • Autor

gdzie sprzedaje? :grin::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::grin:

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

chyba wózkiem sobie na głowe najechałeś :polew::polew::polew:

Opublikowano

siemian jeszcze się taki nie urodził co przed moim wózkiem uciekł, więc się pilnuj w BT :decayed:

Opublikowano

Dam sie wam pojezdzić moją furą ,ale już przestancie

Opublikowano
Dam sie wam pojezdzić moją furą ,ale już przestancie

A możne moją o080.gif

Opublikowano

Kurde uwielbiam ten wątek... Zaraz się dowiem kto jest ojcem Pablito... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.