Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Widzę że co niektórzy nie widzieli śniegu nigdy w nadkolach..

A ja widzę,że masz już 0/1 :grin:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:Siemian jesteś WIELKI :polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
Widzę że co niektórzy nie widzieli śniegu nigdy w nadkolach..

A ja widzę,że masz już 0/1 :grin:

Możesz bardziej wyjaśnić?

Opublikowano
Widzę że co niektórzy nie widzieli śniegu nigdy w nadkolach..

A ja widzę,że masz już 0/1 :grin:

Możesz bardziej wyjaśnić?

W profilu masz już jedno ostrzezenie z pięciu :wink:

Opublikowano
Widzę że co niektórzy nie widzieli śniegu nigdy w nadkolach..

A ja widzę,że masz już 0/1 :grin:

Możesz bardziej wyjaśnić?

W profilu masz już jedno ostrzezenie z pięciu :wink:

Przecież jest w Pl wolność słowa i nikogo nie uraziłem

Opublikowano

Jak by Sieman miał Quattro to by się koła kręciły :)

Opublikowano

Przecież ma na listwie dekoru napis Quattro a055.gif

Opublikowano

no ma virtualne quattro ale robote moze robi i tak :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co taka cisza się tu zrobiła?

Opublikowano

Siemian dekory masz s4 czy rs4 ?

Opublikowano
  • Autor

s4

Opublikowano

Marek się przyznał że moje lepsze:grin:

Opublikowano
  • Autor

lepsze jest to ze nie mają znaczka quattro który w moim przypadku mnie wqurw... niestety ori carbonu bez znaczka nie było :wink:

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

jak by to było dwa lata temu to pewnie bym się wnerwił i to quattro dorezał... teraz do tego dziadka już mi się nic nie chce dokładać...

Już nawet wymiana foteli powoduje łaaał tylko na pół dnia... Potem ta sama kicha... :kwasny::kwasny::kwasny:

Opublikowano

bo za dużo w d...pie masz :polew::polew::polew::polew::polew:

nie gadaj głupot tylko wrzucaj Q

Opublikowano

no ja też mam s4 a u Ciebie jakoś ładnie mi wyglądają :decayed:

nie chcesz RECARO czarnych + dopłata za te Twoje jasne ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

eeee... czarne już miałem... :wink::wink::wink:

Opublikowano
lepsze jest to ze nie mają znaczka quattro który w moim przypadku mnie wqurw... niestety ori carbonu bez znaczka nie było :wink:

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

jak by to było dwa lata temu to pewnie bym się wnerwił i to quattro dorezał... teraz do tego dziadka już mi się nic nie chce dokładać...

Już nawet wymiana foteli powoduje łaaał tylko na pół dnia... Potem ta sama kicha... :kwasny::kwasny::kwasny:

:grin: Siemianku czemu to tak ? może to zwykła zimowa deprecha ? nie wierzę że nie masz chęci do wkurzania innych modami :D

Opublikowano
  • Autor
lepsze jest to ze nie mają znaczka quattro który w moim przypadku mnie wqurw... niestety ori carbonu bez znaczka nie było :wink:

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

jak by to było dwa lata temu to pewnie bym się wnerwił i to quattro dorezał... teraz do tego dziadka już mi się nic nie chce dokładać...

Już nawet wymiana foteli powoduje łaaał tylko na pół dnia... Potem ta sama kicha... :kwasny::kwasny::kwasny:

:grin: Siemianku czemu to tak ? może to zwykła zimowa deprecha ? nie wierzę że nie masz chęci do wkurzania innych modami :D

już nawet to nie cieszy :naughty::kwasny:

Opublikowano
eeee... czarne już miałem... :wink::wink::wink:

ale nie takich jak moje :grin::decayed::wink:

Opublikowano
lepsze jest to ze nie mają znaczka quattro który w moim przypadku mnie wqurw... niestety ori carbonu bez znaczka nie było :wink:

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

jak by to było dwa lata temu to pewnie bym się wnerwił i to quattro dorezał... teraz do tego dziadka już mi się nic nie chce dokładać...

Już nawet wymiana foteli powoduje łaaał tylko na pół dnia... Potem ta sama kicha... :kwasny::kwasny::kwasny:

:grin: Siemianku czemu to tak ? może to zwykła zimowa deprecha ? nie wierzę że nie masz chęci do wkurzania innych modami :D

już nawet to nie cieszy :naughty::kwasny:

To ja muszę z Madzią poważnie porozmawiać :decayed: skąd ta apatia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.