Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:wink::decayed: jakie pytanie taka odpowiedź
Opublikowano

rezaj Q i wreszcie to afto będzie coś warte

Opublikowano

siema rezacze

Marek radyjko jutro byśmy wysłali wpadne jutro wieczorem to je spakujemy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z nowości wpadła kiera nowo obszyta (tamta skóra miała już prawie rok więc trzeba było coś zmienić). Teraz nie jest cała pikowana (co mi się nigdy nie podobało) i zostały zlikwidowane łopatki.Została obszyta na wzór zwykłej kierownicy. Znaczek RS5 już wkrótce zostanie zastąpiony znaczkiem s-line.

img_6677%20(kopiowanie).jpg

Dodatkowo pojawiła się (narazie) jedna tapicerka tylna (Maciek dzięki za rozklejenie i przełożenie roletek).

img_6680%20(kopiowanie).jpg

img_6681%20(kopiowanie).jpg

A tutaj taka ciekawostka porównanie kierki zwykłej z a4 b8 i z RS5 (obszytej na wzór zwykłej):

img_6656%20(kopiowanie).jpg

img_6660%20(kopiowanie).jpg

img_6665%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano

:kox::kox::kox:

białe boczki są :jerk:

kiera jak kiera.....:decayed:

Opublikowano
  • Autor

białe boczki też jak białe boczki... już mnie chyba nic w tym aucie nie ucieszy... :wink:

Opublikowano

Siemianek szacun :wink4: z gruchota zrobiłeś fajne autko :decayed: a środek wali na kolana :slina::slina:

Opublikowano
  • Autor
Siemianek szacun :wink4: z gruchota zrobiłeś fajne autko :decayed: a środek wali na kolana :slina::slina:

ja bym powiedzial że z nie jednego gruchota zrobiłem fajne autko, bo do Twojego autka też miałem duży wkład :decayed:

Opublikowano

największą zaletą tej kiery,poza mięsistoscią,było własnie to że była cała pikowana:doh:

Opublikowano
Siemianek szacun :wink4: z gruchota zrobiłeś fajne autko :decayed: a środek wali na kolana :slina::slina:

ja bym powiedzial że z nie jednego gruchota zrobiłem fajne autko, bo do Twojego autka też miałem duży wkład :decayed:

:grin:

Opublikowano
Siemianek szacun :wink4: z gruchota zrobiłeś fajne autko :decayed: a środek wali na kolana :slina::slina:

ja bym powiedzial że z nie jednego gruchota zrobiłem fajne autko, bo do Twojego autka też miałem duży wkład :decayed:

No fakt :decayed: zapomniałem :grin::decayed:

Opublikowano
Siemianek szacun :wink4: z gruchota zrobiłeś fajne autko :decayed: a środek wali na kolana :slina::slina:

ja bym powiedzial że z nie jednego gruchota zrobiłem fajne autko, bo do Twojego autka też miałem duży wkład :decayed:

No fakt :decayed: zapomniałem :grin::decayed:

:decayed:

Opublikowano

ty Siemian to masz za dużo wolnego czasu, albo jak to mi ktoś ostatnio powiedział za duży dostęp do części :decayed:

Opublikowano
  • Autor
największą zaletą tej kiery,poza mięsistoscią,było własnie to że była cała pikowana:doh:

Ty jesteś stary to jedyne dziurki na jakie możesz patrzeć są na kierownicy... :grin:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

co kto lubi... mnie się całe pikowane kierownice nigdy nie podobały...

Opublikowano
największą zaletą tej kiery,poza mięsistoscią,było własnie to że była cała pikowana:doh:

Ty jesteś stary to jedyne dziurki na jakie możesz patrzeć są na kierownicy... :grin:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

co kto lubi... mnie się całe pikowane kierownice nigdy nie podobały...

rzekł koń:grin:

sam mam pikowana i jeszcze sie nie spotkałem z opinią,że sie nie podoba,pre_pl kiedys sie mało nie zbrandzlował na jej widok:polew:

1002306jy7.jpg

Opublikowano

roletki fajna strawa ja mam u siebie chociaz wolalbym 4xelektryke no coz ktos konfigurował auto z " finezją" :grin: Marek masz poduchy do kiery sline z b7?

Opublikowano
  • Autor
największą zaletą tej kiery,poza mięsistoscią,było własnie to że była cała pikowana:doh:

Ty jesteś stary to jedyne dziurki na jakie możesz patrzeć są na kierownicy... :grin:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

co kto lubi... mnie się całe pikowane kierownice nigdy nie podobały...

rzekł koń:grin:

sam mam pikowana i jeszcze sie nie spotkałem z opinią,że sie nie podoba,pre_pl kiedys sie mało nie zbrandzlował na jej widok:polew:

http://img519.imageshack.us/img519/7504/1002306jy7.jpg

czemu wklejasz zdjęcia tartaku?

...no bo deski tam jakieś widzę :decayed::decayed::decayed::decayed:

chociaż może jak będe w Twoim wieku to też będzie mi się drewno podobało... Pewnie kojarzy Ci się z powozami którymi jezdziłeś w młodości :grin:

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.