Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zawsze jest opcja na kupienie rotorów od Wojtka :naughty:
ale on ma 18' przecież

Audi Rotory 18 cali, 19 cali. IGLY !!! Opony continental

wychodzi z tego, że 19 też ma :whistling: , jedne 18'' będą szły do mnie :naughty:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale on ma 18' przecież

19' też ma :naughty:

Opublikowano
no i c**j bombki strzelił... nie wchodzą na hamulce nawet przy dystansie 20mm :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

http://www.monna.pl/20.3/025%20(kopiowanie).jpg

Taakkkkaaa strata. :cry:

Ale "któś" inny skorzysta, pięknie do smerfa będą pasowały :decayed:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Tak a pro pos to WIELKIE DZIĘKI siemian :thumbup1:

:banan::dancing::banan2:

Opublikowano
siemian ile Ty kasy wsadziłeś w to auto?

liczyłeś kiedyś?

Rozumiem że pewne rzeczy sprzedajesz dalej ale jaki wychodzi ogólny rachunek inwestycyjny :decayed:

ze stwierdzeniem inwestycyjny raczej bym polemizował:decayed:

jestem pełny uznania, dla każdego który modzi cokolwiek!

To niech potem nie narzeka ze 150tys zł na auto to duzo bo myślę że w tego wraz z zakupem stówke wsadził jak nic :decayed:

nie da sie ukryć :wink:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

A dalej nie jedzie i nie ma quattro :decayed:

nie zgodzę się, nie ma łopatek, q ma jak najbardziej :decayed:

gdyby wydał od razu 150k to wątek by siadł, chyba, że byłby to jakiś rs :decayed:

Opublikowano

quattro ma ale chyba na dekorze :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

mam 50% quattro :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Dekory też ci z 5% dają więc nawet więcej:decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co do felg to jak znajdziecie mi coś ładnego w rozmiarze 8x19 lub 8x20 to przemyśle sprawe :wink:

Opublikowano

Dlaczego takie wąskie?

Opublikowano

Daj 20' od Q5 :kox:

Opublikowano
a co do felg to jak znajdziecie mi coś ładnego w rozmiarze 8x19 lub 8x20 to przemyśle sprawe :wink:

Jakaś granica cenowa jest czy... zresztą Ty pieniądze masz :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dlaczego takie wąskie?

czemu wąskie? oponą nominalną dla felgi 8 cali jest 235 więc nie wiem o co chodzi... Mam jezdzić na oponach naciągniętych jak guma na gałe...

no prosze Cie... widze że cały czas zapominasz że to nie forum Golfa 1 w gazie...

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Daj 20' od Q5 :kox:

a q5 nie ma przypadkiem rozstawu 5x130 czy jakos tak?

Opublikowano
Dlaczego takie wąskie?

czemu wąskie? oponą nominalną dla felgi 8 cali jest 235 więc nie wiem o co chodzi... Mam jezdzić na oponach naciągniętych jak guma na gałe...

no prosze Cie... widze że cały czas zapominasz że to nie forum Golfa 1 w gazie...

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Daj 20' od Q5 :kox:

a q5 nie ma przypadkiem rozstawu 5x130 czy jakos tak?

Marek wyluzuj. Osobiście mam 225/35 na 8.5J nie ma żadnego naciągu więc nie przesadzajmy:wink:

Opublikowano

a q5 nie ma przypadkiem rozstawu 5x130 czy jakos tak?

Nie, ma 5x112:hi:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście że jest. widziałem opone 235/35 na feldze o szerokości 8,5 w takim wzorze jak te co jeszcze rano miałem :wink: i z daleka wygladalo jeszcze znośnie. ale z bliska okazywało się że rant felgi wystawał o pare mm przed opone...

Opublikowano

DSC_2029.jpg

Tak jest u mnie. Naciągu jako takiego nie ma. Marek do 235 szukaj spokojnie 8.5 - 9 Nie będzie wyglądać jak w wspomnianym golfie z gazem:decayed:

Opublikowano
  • Autor

z całym szacunkiem do Rdzewka i ogromu pracy jaką włożył w to auto, styl ten mi się w ogóle nie podoba... Już chyba wolałbym serią jezdzić... Jak widze takie auta to wydaje mi się że komuś się dwa bawarskie koncerny pomyliły...

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

http://s13.postimage.org/oumedbovb/DSC_2029.jpg

Tak jest u mnie. Naciągu jako takiego nie ma. Marek do 235 szukaj spokojnie 8.5 - 9 Nie będzie wyglądać jak w wspomnianym golfie z gazem:decayed:

dla mnie na tym zdjęciu opona jest naciągnięta... popatrz na ten rant felgi... ławeczka tam jakaś jest czy co...

Opublikowano

W porządku. Każdy ma swój styl i gust. Szkoda że z tymi RS-ami nie wypaliło:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.