Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
z Q5. Młody ma takie w swoim A6, a Rdzewek w B7 :wink:

Dzięki. Ciemny lakier felg trochę mnie zmylił. Są takie 19" ?

Ciemne z czerwonym lakierem auta super się komponują.

wydaje mi się, że ORI tylko 20tki..

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedrex gdzies Ty byl na zlocie ze sie nie zgadalismy...:whistling:

Opublikowano

wszędzie :decayed: też nigdzie Twojego identyfikatora nie widziałem.. :whistling:

Opublikowano
  • Autor
wszędzie :decayed: też nigdzie Twojego identyfikatora nie widziałem.. :whistling:
oj sam widziałem jak z dwa razy się mijaliście na korytarzu :decayed::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

no to nie wyszło niestety.. :thumbdown:

Opublikowano
wszędzie :decayed: też nigdzie Twojego identyfikatora nie widziałem.. :whistling:

KERCZI też był wszędzie :wink:

Opublikowano

no właśnie...gdzie to mnie nie było...;)

Opublikowano

Siemian, ty tam jakiś problem z autem miałeś nie??? CHYBA AKUMULATOR? :decayed: :decayed:

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano

Siemian, słyszałem że musiałeś pchać to swoje pudło pod górę ....

spadło centymetr śniegu i takie problemy ???? :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Siemian, ty tam jakiś problem z autem miałeś nie??? CHYBA AKUMULATOR? :decayed: :decayed:

Sent from Rns-e 2010

po czym wnioskujesz....??????????

imag2468.jpg

to że widzisz takie foto ...o niczym to nie świadczy.....nie takimi rzeczami handluje ......:decayed:

,

...............................

imag2469.jpg

a tu po prostu KERCZI był tak uprzejmy i po wielu namowach podjechał by siemian mógł sobie w końcu porównać w dwóch bardzo podobnych autach osłonę silnika V6 i kosiarki R4 :decayed:

Opublikowano
Siemian, ty tam jakiś problem z autem miałeś nie??? CHYBA AKUMULATOR? :decayed: :decayed:

Sent from Rns-e 2010

po czym wnioskujesz....??????????

http://img855.imageshack.us/img855/7002/imag2468.jpg

to że widzisz takie foto ...o niczym to nie świadczy.....nie takimi rzeczami handluje ......:decayed:

,

...............................

http://img268.imageshack.us/img268/5043/imag2469.jpg

a tu po prostu KERCZI był tak uprzejmy i po wielu namowach podjechał by siemian mógł sobie w końcu porównać w dwóch bardzo podobnych autach osłonę silnika V6 i kosiarki R4 :decayed:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
oj sam widziałem jak z dwa razy się mijaliście na korytarzu :decayed::decayed::decayed::decayed:

:polew:

Opublikowano
Siemian, ty tam jakiś problem z autem miałeś nie??? CHYBA AKUMULATOR? :decayed: :decayed:

Sent from Rns-e 2010

po czym wnioskujesz....??????????

http://img855.imageshack.us/img855/7002/imag2468.jpg

to że widzisz takie foto ...o niczym to nie świadczy.....nie takimi rzeczami handluje ......:decayed:

,

...............................

http://img268.imageshack.us/img268/5043/imag2469.jpg

a tu po prostu KERCZI był tak uprzejmy i po wielu namowach podjechał by siemian mógł sobie w końcu porównać w dwóch bardzo podobnych autach osłonę silnika V6 i kosiarki R4 :decayed:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Siemian, ty tam jakiś problem z autem miałeś nie??? CHYBA AKUMULATOR? :decayed: :decayed:

Sent from Rns-e 2010

po czym wnioskujesz....??????????

http://img855.imageshack.us/img855/7002/imag2468.jpg

to że widzisz takie foto ...o niczym to nie świadczy.....nie takimi rzeczami handluje ......:decayed:

,

...............................

http://img268.imageshack.us/img268/5043/imag2469.jpg

a tu po prostu KERCZI był tak uprzejmy i po wielu namowach podjechał by siemian mógł sobie w końcu porównać w dwóch bardzo podobnych autach osłonę silnika V6 i kosiarki R4 :decayed:

:polew::polew::polew:

za moją fotę mu wrzuciłem ku jego większej radości.... mam jeszcze filmik hehe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chodzi Ci o tą Twoją fote??

018%20(kopiowanie).jpg

:decayed::decayed:

Opublikowano

Tak parówo......nie dziw się ,że musiałem co chwila Cię prosić o postuj.......to .....po tych browarach....piłem bo taką nudą wiało przez 5 godzin/jakieś 170km ,że musiałem sobie jakoś czas zorganizować....

Opublikowano
  • Autor

patrz parówo filmik instruktażowy dla Ciebie:

Uważaj gdzie lejesz - Sadistic.pl

:decayed:

Opublikowano
patrz parówo filmik instruktażowy dla Ciebie:

Uważaj gdzie lejesz - Sadistic.pl

:decayed:

:thumbup::ok2:

Podziękował :hi:

Opublikowano
Siemian, ty tam jakiś problem z autem miałeś nie??? CHYBA AKUMULATOR? :decayed: :decayed:

Sent from Rns-e 2010

po czym wnioskujesz....??????????

http://img855.imageshack.us/img855/7002/imag2468.jpg

to że widzisz takie foto ...o niczym to nie świadczy.....nie takimi rzeczami handluje ......:decayed:

,

...............................

http://img268.imageshack.us/img268/5043/imag2469.jpg

a tu po prostu KERCZI był tak uprzejmy i po wielu namowach podjechał by siemian mógł sobie w końcu porównać w dwóch bardzo podobnych autach osłonę silnika V6 i kosiarki R4 :decayed:

Padłem...:polew::polew::polew:

Kto mnie podniesie???

Siemian ale fajne masz auto naprawde....szkoda tylko ze nie pali :polew:

Opublikowano
  • Autor

on jest niczym bolid forumły 1- sam nie odpali :decayed::decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.