Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

staniemy na kreske to zobaczysz czym się podniecać :decayed: a fakt też mnie to zastanawiało czemu nagle wyszły tak duże straty skoro wszystko jest takie jak było... :whistling:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
staniemy na kreske to zobaczysz czym się podniecać :decayed: a fakt też mnie to zastanawiało czemu nagle wyszły tak duże straty skoro wszystko jest takie jak było... :whistling:

To ja ci Maro powiem czemu masz takie straty w mocy :whistling: podobno na korekcie siedziałeś w autku :wink: jeszcze nie dawno ważyłeś 70 kg a teraz 120 kg :whistling: auto musiało to poczuć :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:grin:
Opublikowano

a Powiedz założyłeś nowe tarcze? bo w tym też może być odpowiedź.:wink:

a jak jest tak jak napisał srb38vx to wiesz co bedzie jak wroce?:D .......:whip2::whip2::whip2::whip2::polew:

Opublikowano
a Powiedz założyłeś nowe tarcze? bo w tym też może być odpowiedź.:wink:

a jak jest tak jak napisał srb38vx to wiesz co bedzie jak wroce?:D .......:whip2::whip2::whip2::whip2::polew:

kolejny spalony iphone ??:eusathink::oops:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

no w sumie założyłem... ale żeby aż takie straty przez to wyszły? ciekawe :whistling:

Opublikowano
no w sumie założyłem... ale żeby aż takie straty przez to wyszły? ciekawe :whistling:

No to masz odpowiedz Bracie:decayed:

Opublikowano

Siemian, jestes teraz w Cro? czy widziałem identyczne autko jak Twoje w Baska Voda? ;)

Opublikowano
Siemian, jestes teraz w Cro? czy widziałem identyczne autko jak Twoje w Baska Voda? ;)

Tak, to jest siemian :wink:

Opublikowano

Ha, ale zbiegowisko okoliczności ;) tak sie zastanawialem wlasnie czyja to bestia na bramkach w Cro ;)

Opublikowano
Ha, ale zbiegowisko okoliczności ;) tak sie zastanawialem wlasnie czyja to bestia na bramkach w Cro ;)

To narzeczony Madzi :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ha, ale zbiegowisko okoliczności ;) tak sie zastanawialem wlasnie czyja to bestia na bramkach w Cro ;)

To narzeczony Madzi :wink:

:polew::polew::polew: tak tak to ja :decayed::decayed::decayed::decayed: ogólnie zauważam tu bardzo dużo A4 z polski :wink:

Opublikowano

no sporo ale Twoje rzuciło mi się w oczy i tak mówie do żonki, że gdzieś ja to już widziałem ;) my stacjonujemy w Breli :decayed:

Opublikowano
Ha, ale zbiegowisko okoliczności ;) tak sie zastanawialem wlasnie czyja to bestia na bramkach w Cro ;)

ta bestia jest po zawale, prawdopodobnie nawet nawet na parówki by się nie nadawała:decayed:

Opublikowano

nawet nie wiesz co dają do parówek :grin:

Opublikowano

ta bestia jakoś dziwnie "zrzuca" skórę :grin:

Opublikowano
  • Autor

chodzi Ci o folie? :wink:

Opublikowano
Siemian, jestes teraz w Cro? czy widziałem identyczne autko jak Twoje w Baska Voda? ;)

Tez mi sie rzucila w oczy dzisiaj ;) po Basce smiga jeszcze czarne S4 B7 z Radomia

Opublikowano
Siemian, jestes teraz w Cro? czy widziałem identyczne autko jak Twoje w Baska Voda? ;)
To nie Siemian, jemu folia zeszła z auta:decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.