Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Siemian, jestes teraz w Cro? czy widziałem identyczne autko jak Twoje w Baska Voda? ;)

Tez mi sie rzucila w oczy dzisiaj ;) po Basce smiga jeszcze czarne S4 B7 z Radomia

a to Ty też tutaj? :wink:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siemian, jestes teraz w Cro? czy widziałem identyczne autko jak Twoje w Baska Voda? ;)

Tez mi sie rzucila w oczy dzisiaj ;) po Basce smiga jeszcze czarne S4 B7 z Radomia

a to Ty też tutaj? :wink:

Przechodzilem ;) mieszkam w Promajna

Opublikowano
chodzi Ci o folie? :wink:

nie o to że zrzucasz pancerz bo już się nie mieścisz :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Siemian, jestes teraz w Cro? czy widziałem identyczne autko jak Twoje w Baska Voda? ;)

Tez mi sie rzucila w oczy dzisiaj ;) po Basce smiga jeszcze czarne S4 B7 z Radomia

a to Ty też tutaj? :wink:

Przechodzilem ;) mieszkam w Promajna

byłem w piątek, ładna plaża tylko multum ludzi.

Zapraszam do Stanici plaża ekstra i ludzi 1/10 tego co w Promajna lub Baska :decayed:

---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

Obraz_014.jpg

Obraz_015.jpg

Opublikowano
  • Autor

jedyny minus to to że Ty tam jesteś :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano

:grin::grin::grin:

w piątek możesz przyjechać śmiało już mnie nie będzie :decayed:

Opublikowano
Siemian, jestes teraz w Cro? czy widziałem identyczne autko jak Twoje w Baska Voda? ;)

Tez mi sie rzucila w oczy dzisiaj ;) po Basce smiga jeszcze czarne S4 B7 z Radomia

To nie s4 :) 3.0tdi ;)

Opublikowano

o ile nie bulgocze jak co nie jednemu 2,0TDI to jest git :grin::wink:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

sorki Siemian za OT ale tak jakoś poszło :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No mi sie właśnie też to B7 w Baśka Voda rzuciło w oczy ;) Widać, że troche nas forumowiczów tam było ;)

Opublikowano

Siemian pokaż foto felgi :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Za chwile wkleję :-D

Opublikowano

38vf.jpg

coś dla Ciebie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ulala.. tylko zastanawia mnie po co komuś tarcze ceramiczne pod zwykłe zaciski :wink: ale ładniusie... :kox:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

z nowych modów wpadła piłeczka :decayed: a na serio to zgubiłem dekielek a dzisiaj na parkingu leżała piłeczka i jakoś tak idelanie tam pasuje :grin:

ifsrc7.jpg

14kcmt3.jpg

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano
:polew::polew::polew: zawsze to jakiś mod :grin:
Opublikowano

Odłazi Ci troszki ta Folyja :)

Opublikowano
  • Autor
Odłazi Ci troszki ta Folyja :)

folia po zimie pojdzie od wymiany. w tamtym miejscu akurat folia odchodzi z popękanym lakierem. niestety koło uderza w to nadkole czasem przez co go wykrzywia i lakier pęka

Opublikowano
Odłazi Ci troszki ta Folyja :)

ta folia jeszcze te auto trzyma tak to by się już dawno rozpadło :wink:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
Odłazi Ci troszki ta Folyja :)

ta folia jeszcze te auto trzyma tak to by się już dawno rozpadło :wink:

:thumbup::thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.