Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co to Q@#$%^ za piłeczka:D:polew::polew:

Bracie cieszę się, że wszystko się udało:wink:

Obejrzałem zdjęcia i muszę powiedzieć, że efekt przeszedł moje oczekiwania:D jeżeli jednak z czasem okaże się, że światło jest za silne, dorobimy moduły ściemniające pod CAN.

to kiedy można podjechac do CIebie na montaz???!!!??? :)

Jak na razie taki mod pozostanie tylko w audi Siemiana oraz moim;) oczywiście jeżeli zebrała by się odpowiednia liczba chętnych, rozważymy takie masowe rezanie;)

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Co to Q@#$%^ za piłeczka:D:polew::polew:

Bracie cieszę się, że wszystko się udało:wink:

Obejrzałem zdjęcia i muszę powiedzieć, że efekt przeszedł moje oczekiwania:D jeżeli jednak z czasem okaże się, że światło jest za silne, dorobimy moduły ściemniające pod CAN.

to kiedy można podjechac do CIebie na montaz???!!!??? :)

Jak na razie taki mod pozostanie tylko w audi Siemiana oraz moim;) oczywiście jeżeli zebrała by się odpowiednia liczba chętnych, rozważymy takie masowe rezanie;)

Pierdolnąłbym se takie coś w mojej coupe quattro. Czyli jest nas już 2 :decayed:

Opublikowano

Dobre te oświetlenie... :good::kox: Biały kolor idealnie z tymi skórami się komponuje! :slina:

Opublikowano
  • Autor

a dziękuje, też tak uważam :decayed:

Opublikowano

piekne jest to Twoje auto, często Cię widzę w bielsku. Tylko kurde zawsze jak jest spot w Jaworu to jestem wtedy w krakowie.

BTW. Teraz na week bede w bielsku, jakby się komuś nudziło to mi też się będzie nudziło :wink:

Opublikowano

toś Pan poszalał, Pozd.

Opublikowano

Siemian, normalnie jeszcze tylko drzwi Ci nie świeciły:wink:

Ale powiem, Ci że w sumie mod na czasie, Święta za pasem, będzie jak znalazł:decayed:

Opublikowano

No efekt świetny. Szkoda tylko, że do wnętrza B5 nie pasuje tak a stylistyka :(

Kiedy można obejrzeć efekt na żywo? :D

Opublikowano

hmmmmmmmmmm....ciekawe :chytry:,czy nie pasuje ??????:think2:

Opublikowano

W B5 imo nie będzie to pasowało. Poza tym nie ma miejsca, żeby sensownie wepchnąć gdzieś światło aczkolwiek może będzie to dla mnie motywacja do wyrezania lekkiego, czerwonego podświetlenia klamek :)

Opublikowano

Siemian ekstra mod wygląda zajefajnie :thumbup1:

02-10 będziesz na grilu to oblukamy :decayed:

Opublikowano

Super pomysl:banan:

Opublikowano
  • Autor

a dziękuje też jestem bardzo zadowolony :decayed:

---------- Post dopisany 02-10-2013 at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 11:38 ----------

do kompletu doszły ledowe lampki od podświetlania podłoża po otwarciu drzwi (żółte światło z żarówek troche teraz nie pasowało). Od razu uprzedzam górnych żarówek w lampkach podsufitki zmieniać nie będe bo używam ich tylko gdy potrzebuje żeby w aucie było jasno i taka barwa światła mi odpowiada.

było:

054-Kopio_nsrnhha.JPG

jest:

001%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano

Pięknie się zgrywa ze srebnymi progami:grin::grin:

Opublikowano

Siemian a gdzie masz listwy maskujące na progach? Znowu spawy poprawiałeś? :decayed:

Opublikowano

Lampek,świecidełek,jak na festynie:grin:

Opublikowano
  • Autor
Siemian a gdzie masz listwy maskujące na progach? Znowu spawy poprawiałeś? :decayed:

nie nie... sprawdzałem czy nic się nie odkręca ani nie urywa bo ostatnio takiemu jednemu się urwało i silnik musiał wymieniać :decayed:

oj Hammerek od dwóch lat nie mam tam tej listy bo jak oklejaliśmy auto to ją gdzieś zgubiłem i nie mam czasu jej kupić :wink:

---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

Lampek,świecidełek,jak na festynie:grin:

o to chodzi... lubie festyny... ze słodyczami mi się kojarzą :grin:

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

Pięknie się zgrywa ze srebnymi progami:grin::grin:

oj już pewnie nie długo. Przed albo po zimie folia idzie out... Co będzie dalej zobaczymy. Albo przyjdzie jakiś inny kolorek albo zostanie srebrny- troche się już za nim stęskniłem :wink:

Opublikowano

o to chodzi... lubie festyny... ze słodyczami mi się kojarzą :grin:

Widać.

Opublikowano
  • Autor

o to chodzi... lubie festyny... ze słodyczami mi się kojarzą :grin:

Widać.

wiem :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.