Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A powiedz mi ile ci wytrzymala ta folia na aucie ze juz schodzi ? Ja mam swoje prysniete plastidipem i trzyma sie juz ponad 3 lata fakt faktem jak gdzies oberwal jakims kamieniem to widac ze zdziera sie delikatnie ale nie tak jak ty masz na tym nadkolu :P i jaki koszt byl oklejenia folia ? chce miec porownanie cenowe co do malowania a oklejania jak nie chcesz pisac to napisz mi pw bylbym wdzieczny :wink:

A wracajac do tematu furka kozak :decayed:

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dawno tutaj nie pisałem bo nic specjalnego z autem się nie dzieje...

Ostatnio ściągnąłem folie. troche do poprawy jest (zderzak, listwy, błotnik) bo to co było słabo polakierowane poszło z lakierem :)

Ale narazie mi sie zbytnio nie chce nic z tym robic :)

auto1.jpg

auto2.jpg

Opublikowano

Ale szkarada :decayed:

Opublikowano

tak źle masz spasowaną maskę z grilem? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czemu zle?

Opublikowano

weź ją pomaluj od nowa całą na srebrno i będzie ładnie :decayed:

Opublikowano

Ten złom jeszcze jezdzi ??? :grin:

Opublikowano

Pół auta do lakierowania :kwasny:

I weź coś z tą zaślepką na spryskiwaczu zrób :decayed:

Opublikowano

Świetny obdarciuch ha ha...

Opublikowano

To jest zdeś sline czy S4? Fajnie się prezenci.

Marek nic nie maluj- znaczy doprowadzić lakier pod folie i na czerwono albo niebieski mat :kox:

Opublikowano
To jest zdeś sline czy S4? Fajnie się prezenci.

Marcin, zderzak S-line i S4 się nie różnią. różnią się jedynie grille i Siemian ma z S4 :wink:

Opublikowano

Cały wątek przeczytany:decayed:

Dobra komedia:grin:

Przednia ta Twoja srebrna drezyna

pzdr

Opublikowano

a wystarczyło tylko pierwsza .... :facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Taka obdarta padlina idealnie do Ciebie siemsian pasuje :decayed: Winszuję :grin:

Opublikowano

A tak prosiłeś:facepalm: poczytaj poczytaj wątek Marka Dev nie proś mnie więcej żebym Ci przez telefon poczytał do poduszki :decayed::wink:

Sorry za OT

Po za konkursem malowanie by się przydało srebrnej audioli.

pzdr

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i nadeszła ta chwila kiedy trzeba przesiąść się do czegoś innego...

Pewnie wielu z Was będzie zaskoczona że wybór padł na takie autko, że nie audi, że klase niżej itd itd... ale zawsze marzyło mi się małe niepozorne szybkie autko :)

Na podjazd zawitał Golf VI GTI ze Stanów.

Na dzień dobry auto przeszło Stage3 w CompSporcie.

Zostały wymienione sprężyny zaworowe wylotowe,założony został intercooler z S3,przerobiony został dolot, zastosowano turbosprężarke K04.

Autko nie jest jeszcze zestrojone ponieważ czekamy na montaż nowego kompletnego układu wydechowego w firmie MGmotorsport.

Już fajnie jeździ aczkolwiek potwornie głośno bo narazie mam sam downpipe podpięty :decayed:

Po zestrojeniu powinno wypluć ok. 360hp i 430Nm.

tutaj pare foteczek:

wymiana sprężyn zaworowych:

2385%20(Kopiowanie).JPG

2386%20(Kopiowanie).JPG

2387%20(Kopiowanie).JPG

2388%20(Kopiowanie).JPG

2389%20(Kopiowanie).JPG

IC

328%20(Kopiowanie).JPG

329%20(Kopiowanie).JPG

części do dolotu:

2589%20(Kopiowanie).JPG

2590%20(Kopiowanie).JPG

2591%20(Kopiowanie).JPG

2592%20(Kopiowanie).JPG

2593%20(Kopiowanie).JPG

2594%20(Kopiowanie).JPG

2595%20(Kopiowanie).JPG

turbinka:

2600%20(Kopiowanie).JPG

2602%20(Kopiowanie).JPG

downpipe:

039%20(Kopiowanie).JPG

040%20(Kopiowanie).JPG

Żeby było miło zawitał rownież RNS510 :)

2633%20(Kopiowanie).JPG

no i oryginalne dywaniki :grin:

002%20(Kopiowanie).JPG

Jako że auto jest z 2013 roku i ma przejechane 6300km to jest w stanie idealnym :)

007%20(Kopiowanie).JPG

008%20(Kopiowanie).JPG

011%20(Kopiowanie).JPG

063%20(Kopiowanie).JPG

131%20(Kopiowanie).JPG

153%20(Kopiowanie).JPG

135%20(Kopiowanie).JPG

137%20(Kopiowanie).JPG

no i wnętrze:

012%20(Kopiowanie).JPG

015%20(Kopiowanie).JPG

023%20(Kopiowanie).JPG

1800%20(Kopiowanie).JPG

W kolejce na montaż czekają hamulce :)

Opublikowano

Golfik fajny, tym bardziej że w wersji GTI :jerk: to teraz będą 2 auta czy jak ? Modzisz jedno i drugie ?:decayed:

Opublikowano

:kox: piękny vw .....zostanie tak głośny ??? :decayed:....

wysłane z htc

Opublikowano
  • Autor

Audiczką będzie Madzia jezdzić. Tylko musze ją polakierować (audiczke, nie Madzie :decayed:) bo gdzieniegdzie lakier schodzi po ściągnięciu folii

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.