Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ladnie, jaki koszt ? :naughty:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zaciski 700zł

klocki i tarcze Ate ok.1050zł[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 19:35_________________________________________________ham345b2.jpg

ham345b.jpg

Opublikowano

No pieknie :good:, ciekawe czy da sie na to ubrac kola 17 calowe na zime ?

Opublikowano

Hamulce :good:

Ps. widzę krawężniki nie są Ci obce :decayed::wink4:

Opublikowano

No pieknie :good:, ciekawe czy da sie na to ubrac kola 17 calowe na zime ?

najwyżej kapeczke fele się stoczy i wejdą :kox:
Opublikowano
  • Autor

No pieknie :good:, ciekawe czy da sie na to ubrac kola 17 calowe na zime ?

Alu 17 powinny wejść, ze stalówkami może być kłopot...

Hamulce :good:

Ps. widzę krawężniki nie są Ci obce :decayed::wink4:

oj nie są :> :>

Opublikowano

za niedługo next stage RS4 bo te też przegrzejesz :P

Opublikowano

za niedługo next stage RS4 bo te też przegrzejesz :P

Haha miałem to napisać :kox:

To ja sobie wyobrażam jak teraz te z S4 hamują bo tamte z 3.0TDI były :naughty: i nie raz uratowały mi życie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kola.jpg

288mm vs. 321mm vs. 345mm

Opublikowano

321 wrzuć na tył :kox:

Opublikowano
  • Autor

na tył będzie prawdopodobnie 300mm z s4...

Opublikowano

siemian a co zrobisz na zime ?

Opublikowano

Nie bedzie jezdzic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siemian a co zrobisz na zime ?

Zima... a co to takiego...?? :shocked: :shocked: :shocked:

A tak na poważnie:

Jakto co zrobie.

Założe alu 17'.

Co prawda jeszcze ich nie mam ale pracuje nad tym :decayed::naughty:

Opublikowano

No to jak to jest w koncu z tymi hamulcami S4.Czy wchodza nanie OEMowe 17 czy nie ?

Jak chcesz i bedziesz w krakowie mozemy sie gdzies umowic przywoze swoja OEM owa 17 i mozemy zrobic przymiarke na podnosniku.

Opublikowano
  • Autor

No to jak to jest w koncu z tymi hamulcami S4.Czy wchodza nanie OEMowe 17 czy nie ?

Jak chcesz i bedziesz w krakowie mozemy sie gdzies umowic przywoze swoja OEM owa 17 i mozemy zrobic przymiarke na podnosniku.

No z tego co się dowiadywałem to 17' alu powinna wejść.

Pewnie wszystko zależy od ET felgi...

Spoko, byłem 3 dni w Krk i dzisiaj wróciłem do Bielska.

Jak będe to się napewno odezwe.

Opublikowano

No to jak to jest w koncu z tymi hamulcami S4.Czy wchodza nanie OEMowe 17 czy nie ?

Jak chcesz i bedziesz w krakowie mozemy sie gdzies umowic przywoze swoja OEM owa 17 i mozemy zrobic przymiarke na podnosniku.

No z tego co się dowiadywałem to 17' alu powinna wejść.

Pewnie wszystko zależy od ET felgi...

Spoko, byłem 3 dni w Krk i dzisiaj wróciłem do Bielska.

Jak będe to się napewno odezwe.

ok to 5 min roboty na stacji nawet a duzo wyjasni ,bo mi w zimie na 18 to sie raczej nie usmecha jezdzic :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nio jak bede to sie napewno odezwe.

Jakoś w przyszłym tygodniu się powinienem pojawić.

S4 miało zimowe koła alu 17'...

Opublikowano

Nigdy nie widzialem S4 B6/B7 w zime na 17" (seryjnych).

Wejsc pewnie wejda na ta tarcze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.