Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
stadiach

Weź się za studia , i zacznij zaliczać :decayed:

autko kox , ale xenon , xenon, xenon

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

będzie, będzie, będzie. To kwestia czasu.

Pól roku temu byłem bliski zakupu zderzaka od s4 i xenonów. Musiałem się zdecydować czy inwestuje w wygląd zewnętrzny czy jednak najpierw popracować nad osiągami autka.

Ostatecznie postanowiłem że, ponieważ autko i tak nie wyglada najgorzej na tych 18', zajmę się najpierw sprawami technicznymi.

Stąd drugi IC, turbo BRD, hamulce s4. Teraz doszedłem do takiego momentu gdzie, jesli chodzi o silnik, niewiele moge już zrobić (jeszcze tylko mi została wymiana tylnych hamulców od s4), więc moge się skupić na designie autka.

Ale to pewnie po zimie bo szkoda by było kupić zderzaczek, założyć i potem zahaczyć jakąś zaspę (odpukać).

A rózne rzeczy się dzieją nocą na przełęczy Salmopolskiej :naughty::decayed:

Opublikowano

super zdjecie przy "podpisie" i i hamulce naprawde rewelacja... pozdrawiam

:naughty:

stadiach

Weź się za studia , i zacznij zaliczać :decayed:

autko kox , ale xenon , xenon, xenon

xenon, xenon, xenon :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Siemian najlepszego :> wybacz że nie było to na live ale śpieszyło Ci się :tongue4:

PS: jeszcze raz dzięki ;) spadam do kumpla bo podobno jedną lampkę już ma :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nio spoko, spoko. Czekam na jakieś sprawozdanie jak wyszło..

Opublikowano

siemian najlepszego i sto lat (dla odmiany nie na krakowskim tylko tutaj) :hi:

Opublikowano
  • Autor

To mozna jezdzic po Norwegii 150? :kox:

:polew: :polew: :polew:

No ja też dość dużo latam po trasie (rocznie robie ok 60kkm- tak ok. 30kkm po mieście 30kkm na trasie) i to najczęsciej w przedziale prędkości 160-190 i też zawsze sobie rozmyślam co na to mój olej... Ale z drugiej strony jeśli chłopaki powiedzieli że nie trzeba to ja się dostosowalem. :) :)

Opublikowano

No ja też dość dużo latam po trasie (rocznie robie ok 60kkm- tak ok. 30kkm po mieście 30kkm na trasie) i to najczęsciej w przedziale prędkości 160-190 i też zawsze sobie rozmyślam co na to mój olej... Ale z drugiej strony jeśli chłopaki powiedzieli że nie trzeba to ja się dostosowalem. :) :)

Na Twoim miejscu wymienialbym go poprostu co 8000km :wink4:

Auto po koksie + mocno eksploatowane.

Opublikowano

Ja myśle że nie ma sensu wymieniać tak często olej. Co 10-12 tyś wystarczy, ważne żeby używać dobrego oleju. Przecież silnik nie pracuje przez cały czas w tak ciężkich warunkach.

Opublikowano

Ja myśle że nie ma sensu wymieniać tak często olej. Co 10-12 tyś wystarczy, ważne żeby używać dobrego oleju. Przecież silnik nie pracuje przez cały czas w tak ciężkich warunkach.

no tak ale wiesz jak otatnio pozjedzilem trooche po europie i zrobilem w tydzien 5 tys. z czego wiekszosc w tym przedziale predkosci a czasem ponad 1000 jednym ciegiem + jazda do PL i NO to zmeinilem olej chyba po 8 tys.Koszt niewielki ale kozytsci pewnie znacze i szczerze to nie wiem jak ma wytrzymac taki LL na 30 tys takiej jazdy :rolleyes:

Opublikowano

Ja myśle że nie ma sensu wymieniać tak często olej. Co 10-12 tyś wystarczy, ważne żeby używać dobrego oleju. Przecież silnik nie pracuje przez cały czas w tak ciężkich warunkach.

A wiesz jak jezdzi siemian? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiesz ja duzo smigam w trasach ( juz zrobilem autem 12 tys . a mam dopiero 2 miesiace ) czasem tobie takie po 1500 km non stopem autostradami lub wiecej , i jestem pewien ze przy stale predkosci 150-160 lub czsem wiecej olej sie tam wrecz gotuje.Mysle ze taka chlodniczka rozwiazala by troche sprawe , aczkolwiek straszan rzezba z tym jest.Musze to jeszcze przemyslec.

Ja kiedyś sprawdzałem to przy takiej prędkości 150-160km/h tem oleju wynosiła około 100 stopni C. Mysle że taka prędkość to max dla naszych aut z silnikami 1,9 i 2,0 do podróżowania na długim odcinku.

Nie no a nie jest to przesada 150-160 km/h... :mysli: :mysli: :mysli:

To jest prawie o 70-80 km mniej od prędkości maksymalnej...

Przecież na 6 biegu przy 150 jest coś koło 2900 obr/min.

Przy 170-180 jest chyba coś koło 3500 więc wydaje mi się że też jest bez tragedii... :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 11:01_________________________________________________

Ja myśle że nie ma sensu wymieniać tak często olej. Co 10-12 tyś wystarczy, ważne żeby używać dobrego oleju. Przecież silnik nie pracuje przez cały czas w tak ciężkich warunkach.

A wiesz jak jezdzi siemian? :decayed:

A Ty skąd to niby wiesz... :wink4::decayed::tongue4:

Opublikowano

A wiesz jak jezdzi siemian?

tja ... stiajem na mokrym nie moglem go zlapac :decayed:

Opublikowano

3000obr dla diesla to nie jest problem, 3500obr to jest granica, ktorej przy dlugiej trasie lepiej nie przekraczac [mowie o trzymanie stalej predkosci na autobahnie.

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie staram się tak jezdzic. Czyli prędkość170-180

Opublikowano

no wlasnie staram się tak jezdzic. Czyli prędkość170-180

To wrzuć lepiej do swojego auta długą skrzynie z 2,5 wtedy prz takiej prędkości będziesz miał 3 tyś obr, no i bedziesz mógł jeszcze szybciej jeździć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wiem,wiem, rozmawiałem już na ten temat z chłopakami z CSu. :> :>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

słyszałem , że klocki bedzie wymieiał :)

Opublikowano
  • Autor

klocki mam wymienione, zresztą wymieniam co 3-4 miesiące to co to za mod... Zwykła eksploatacja...

Ostatnio średnio z finansami więc mody muszą czekać.

Jak dobrze pójdzie to w okolicy Nowego Roku pojawi się jeden mały mod.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.