Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

pod sferą to bym się nie odważył... widziałem że nawet Ty tu czasem parkujesz... jeszcze trafiłbym na coś gorszego niż miałem :decayed::grin:

weź wyluzuj trochę........nie musisz po wszystkich tak jechać od razu.....

...to ,że mu sie coś klepie na prawej głowicy ....to nie znaczy ,że mogłeś trafić na złą lewą ......hehe :decayed:

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

czyli dobrze kojarzę :wink:

źle :wink:.....:decayed:

A ciebie w końcu nauczyli gdzie masz enter na klawiaturze czy Siemianowi chcesz stron w watku nazwalić :decayed::wink:

:whistling::facepalm:

a dlaczego :naughty: la'pantofel :grin: .....nie wie tego ,że ilość odstępu zrobiona w poście enterem nie ma wpływu na ilość "nabijanych" stron......może dlatego ,że la'parówa to drugie jego imię :naughty::kox::decayed:

Bosze cycu ....gdzieś Ty sie chował.......????..........:eusathink::tongue4::grin::decayed::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:facepalm:

tyle ode mnie

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

albo nie..............:whistling:

:naughty:

strasznie wysoko musisz się wybudować by zrównoważyć poziom :naughty:................

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

sorki Maro za OT :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

tyle ode mnie

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

albo nie..............:whistling:

:naughty:

strasznie wysoko musisz się wybudować by zrównoważyć poziom :naughty:................

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

sorki Maro za OT :sad:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

również sorki za OT, wszystko git Arturku :wink:

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

Marek jak tam nowe serce już korektę zrobiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam aż Patryk z urlopu wróci... narazie nie deptam bo ewidentnie ten program który mam jest za mocny. Auto jedzie jak szalone zostawiając za sobą zasłone dymną w postaci czarnych chmur :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mu to żwawo poszło z takim obciążeniem na grzbiecie ... koniowi oczywiście :decayed::grin::wink:

no jak Ciebie ostatnio widziałem to nie szło mu to tak żwawo... może dlatego że to był osioł...

...i nie mówie o tym co był na dole :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak oto udało się shamować autko po wymianie silnika. Co ciekawe moc została praktycznie nie zmienna za to moment poszedł ładnie do góry przez co autkiem dużo przyjemniej się jezdzi :wink:. Różnica w jezdzie jest znaczna :wink:

Poniżej porównanie wykresów

023%20(kopiowanie).jpg

Jadąc na wymiane silnika i tak udało mi się rozpędzić moją kruszynke do licznikowych 243km/h co mi w zupełności wystarcza :decayed:

245.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak oto udało się shamować autko po wymianie silnika. Co ciekawe moc została praktycznie nie zmienna za to moment poszedł ładnie do góry przez co autkiem dużo przyjemniej się jezdzi :wink:. Różnica w jezdzie jest znaczna :wink:

Poniżej porównanie wykresów

http://www.monna.pl/26.8/023%20(kopiowanie).jpg

Jadąc na wymiane silnika i tak udało mi się rozpędzić moją kruszynke do licznikowych 243km/h co mi w zupełności wystarcza :decayed:

http://www.monna.pl/26.8/245.jpg

Niewiem Marek czym tu się podniecać... popatrz jaka masz kosmiczna strate na kołach względem wykresu z BRD.

Powietrza nie nabiłeś czy co? masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...