Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zapalniczka w bagażniku nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam mały kłopot. Mianowicie nie mam prądu w gnieździe zapalniczki w bagażniku (avant). W zpalniczce z przodu jest wszystko OK. Bezpiecznik z tego co wiem jest tylko jeden od zapalniczki. Nr33 15A w każdym razie jest on dobry. Chyba że jest jeszcze jeden, osobny od zapalniczki w bagażniku...

Opublikowano

Nie wiem jak w B5, w B6 jest oddzielny bezpiecznik do gniazdka z tyłu. Gniazdo nie działało, po wymianie bezpiecznika wszystyko jest OK.

Sprawdź, może w B5 też jest oddzielny bezpiecznik.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki po kolei i nic. To musi być trudniejsza sprawa.

Opublikowano

Witam, kolegów mam identyczny problem z zapalniczką w bagażniku - nie działa.

Opublikowano

A co chcecie zapalac papierosa w bagazniku ??? Nie wystarczy wam zapalniczka z przodu ???

Opublikowano
  • Autor

Potrzebuje prąd w bagażniku. A nie zapalniczke...

Opublikowano

trzeba sprawdzic miernikiem w gniezdzie czy brak jest napiecia czy masy.

jezeli brak jednego i drugiego, byc moze jest odlaczony konektor zasilajacy gniazdo.

Opublikowano

Ja się dopatrzyłem w książce - a mam ją po niemiecku, więc mogę się mylić - że gniazdo od zapalniczki w bagażniku ma osobny bezpiecznik. Biezpiecznika oczywiście nie było i nawet nie mam tam instalacji doprowadzonej...

trzeba sprawdzic miernikiem w gniezdzie czy brak jest napiecia czy masy.

jezeli brak jednego i drugiego, byc moze jest odlaczony konektor zasilajacy gniazdo.

a mógłbyś coś bliżej napisać, gdzie tego konektora szukać :?:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

witam

u mnie to samo, gniazdo w bagażniku jest a prądu ani słychać....

dotarłem że gniazdo ma oddzielny bezpiecznik (nr 35 - środkowy rząd trzeci od dołu)

u mnie nie ma wcale myślałem że to tylko brak ale niestety tam w rozdzielni bezpieczników nie ma wcale wtyków do bezpiecznika więc albo gdzieś odłączone bo jak rozebrałem gniazdo to widziałem że kable są i gdzieś idą ale gdzie i jak podłączyć????

może ktoś już to naprawiał?[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 10:48_________________________________________________sprawdziłem u elektryka

gniazdo w bagażniku to u mnie atrapa, nie ma instalacji doprowadzonej.

koszt "naprawy" czyi doprowadzenia nowej instalacji z deski bezpiecznikowej - 80 zł

zastanawiam się ale raczej zrobię bo lodówka na lato potrzebna w bagażniku......

Opublikowano

A teraz się nie śmiać :tongue4: mam już audice 2 lata ale żadne gniazdo zapalniczki w bagażniku mi się w oczy nie rzuciło w którym miejscu ono jest :decayed:

Opublikowano

boczna tapicerka poniżej okna po lewej stronie (musisz nie mieć wcale bo nie sposób nie zauważyć)

Opublikowano
  • Autor

W końcu znalazem bezpiecznik. :> Trzeba zdemontować plastik pod kierownicą i nad pedalem sprzęgla znajduje się jeszcze kilka bezpieczników. Jeden z nich jest od zapalniczki w bagażniku. Milej zabawy. :naughty:

Opublikowano

A jak bym chciał takie gniazdo zmontować w bagażniku to gdzie proponujecie się podłączyć?

Opublikowano

zrób dodatkowy bezpiecznik i tyle z tego co wiem są wolne miejsca na listwie bezpiecznikowej

Opublikowano

A jak bym chciał takie gniazdo zmontować w bagażniku to gdzie proponujecie się podłączyć?

Właśnie sobie dorobilem gniazdo w sezanie.

Pod tylnym siedzeniem masz komputery i inne kable.

Tam znalazlem w najgrubszym kablu 12v, dodalem swoj bezpiecznik i napewno bedzie ok.

Opublikowano

A jak bym chciał takie gniazdo zmontować w bagażniku to gdzie proponujecie się podłączyć?

Właśnie sobie dorobilem gniazdo w sezanie.

Pod tylnym siedzeniem masz komputery i inne kable.

Tam znalazlem w najgrubszym kablu 12v, dodalem swoj bezpiecznik i napewno bedzie ok.

thx, to w weekend będę mini rezał

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A jak bym chciał takie gniazdo zmontować w bagażniku to gdzie proponujecie się podłączyć?

domelq zrobileś juz to? Mi tez przydało by się gniazdo zapalniczki w bagażniku bo lodowki nie mam gdzie podlaczyć.. a ciepły browar to nie jest najlepszy.. :sick3:

Opublikowano

Ale co?

Przeciez napisalem jak sie podlaczyc?

Opublikowano

Ale co?

Przeciez napisalem jak sie podlaczyc?

Tomek, a nie idzie tego jakos innaczej np. do zmieniarki CD? Jakie tam jest napięcie?

Opublikowano

Ale co?

Przeciez napisalem jak sie podlaczyc?

Tomek, a nie idzie tego jakos innaczej np. do zmieniarki CD? Jakie tam jest napięcie?

Do zmieniarki musisz zdejmowac caly boczek (ja staram sie tego nie robic zeby nic nie polamac)

Za to wiązka od wzmacniacza (o ile ktos ma) jest bardzo krótka i zwarta.

Kabelek pod siedzenie poprowadzilem jak w orginale wzdłuż boku aż pod siedzenia, nic nie widac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.