Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zapalniczka w bagażniku nie działa


Bartoszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały kłopot. Mianowicie nie mam prądu w gnieździe zapalniczki w bagażniku (avant). W zpalniczce z przodu jest wszystko OK. Bezpiecznik z tego co wiem jest tylko jeden od zapalniczki. Nr33 15A w każdym razie jest on dobry. Chyba że jest jeszcze jeden, osobny od zapalniczki w bagażniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w B5, w B6 jest oddzielny bezpiecznik do gniazdka z tyłu. Gniazdo nie działało, po wymianie bezpiecznika wszystyko jest OK.

Sprawdź, może w B5 też jest oddzielny bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcecie zapalac papierosa w bagazniku ??? Nie wystarczy wam zapalniczka z przodu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sprawdzic miernikiem w gniezdzie czy brak jest napiecia czy masy.

jezeli brak jednego i drugiego, byc moze jest odlaczony konektor zasilajacy gniazdo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dopatrzyłem w książce - a mam ją po niemiecku, więc mogę się mylić - że gniazdo od zapalniczki w bagażniku ma osobny bezpiecznik. Biezpiecznika oczywiście nie było i nawet nie mam tam instalacji doprowadzonej...

trzeba sprawdzic miernikiem w gniezdzie czy brak jest napiecia czy masy.

jezeli brak jednego i drugiego, byc moze jest odlaczony konektor zasilajacy gniazdo.

a mógłbyś coś bliżej napisać, gdzie tego konektora szukać :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

u mnie to samo, gniazdo w bagażniku jest a prądu ani słychać....

dotarłem że gniazdo ma oddzielny bezpiecznik (nr 35 - środkowy rząd trzeci od dołu)

u mnie nie ma wcale myślałem że to tylko brak ale niestety tam w rozdzielni bezpieczników nie ma wcale wtyków do bezpiecznika więc albo gdzieś odłączone bo jak rozebrałem gniazdo to widziałem że kable są i gdzieś idą ale gdzie i jak podłączyć????

może ktoś już to naprawiał?[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 10:48_________________________________________________sprawdziłem u elektryka

gniazdo w bagażniku to u mnie atrapa, nie ma instalacji doprowadzonej.

koszt "naprawy" czyi doprowadzenia nowej instalacji z deski bezpiecznikowej - 80 zł

zastanawiam się ale raczej zrobię bo lodówka na lato potrzebna w bagażniku......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz się nie śmiać :tongue4: mam już audice 2 lata ale żadne gniazdo zapalniczki w bagażniku mi się w oczy nie rzuciło w którym miejscu ono jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bym chciał takie gniazdo zmontować w bagażniku to gdzie proponujecie się podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bym chciał takie gniazdo zmontować w bagażniku to gdzie proponujecie się podłączyć?

Właśnie sobie dorobilem gniazdo w sezanie.

Pod tylnym siedzeniem masz komputery i inne kable.

Tam znalazlem w najgrubszym kablu 12v, dodalem swoj bezpiecznik i napewno bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bym chciał takie gniazdo zmontować w bagażniku to gdzie proponujecie się podłączyć?

Właśnie sobie dorobilem gniazdo w sezanie.

Pod tylnym siedzeniem masz komputery i inne kable.

Tam znalazlem w najgrubszym kablu 12v, dodalem swoj bezpiecznik i napewno bedzie ok.

thx, to w weekend będę mini rezał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bym chciał takie gniazdo zmontować w bagażniku to gdzie proponujecie się podłączyć?

domelq zrobileś juz to? Mi tez przydało by się gniazdo zapalniczki w bagażniku bo lodowki nie mam gdzie podlaczyć.. a ciepły browar to nie jest najlepszy.. :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co?

Przeciez napisalem jak sie podlaczyc?

Tomek, a nie idzie tego jakos innaczej np. do zmieniarki CD? Jakie tam jest napięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co?

Przeciez napisalem jak sie podlaczyc?

Tomek, a nie idzie tego jakos innaczej np. do zmieniarki CD? Jakie tam jest napięcie?

Do zmieniarki musisz zdejmowac caly boczek (ja staram sie tego nie robic zeby nic nie polamac)

Za to wiązka od wzmacniacza (o ile ktos ma) jest bardzo krótka i zwarta.

Kabelek pod siedzenie poprowadzilem jak w orginale wzdłuż boku aż pod siedzenia, nic nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...