Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprawdzenie poziomu oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ile dolewacie do swoich 2.0TDI oleju od wymiany do wymiany? (zakładając, ze wymieniacie co 10000km)

Opublikowano

1 Litr. Mam spierdzielony program, niezmodyfikowany dolot i zasysa mi przez odme.

Opublikowano

Panowie ile dolewacie do swoich 2.0TDI oleju od wymiany do wymiany? (zakładając, ze wymieniacie co 10000km)

Po lekkim programie na 190km 0,5L dolewka wymiana co 10000km

Opublikowano

Przy jakim zużyciu na 10000km powinienem się zacząć martwić?

Opublikowano

Ponad 1-1,5L

Opublikowano

No to to raczej mi nie grozi.

Tak w ogóle to jaka moze być przyczyna ubywania oleju? 2.0tdi BRD

Opublikowano

Marka rodzaj oleju

Separator oleju

Turbo

Uszczelniacze zaworowe

Pierścienie

Opublikowano

Olej mam ten:

http://pro-choice.pl/xf-longlife-5w30-5l-p-304.html

Więc chyba odpowiedni i nie byle gówno.

no nic będę obserwował bacznie stan.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Zapala mi się w mojej audi kontrolka niskiego poziomu oleju a tak naprawdę na bagnecie jest pomiędzy mini a max. . . Gdy otworze maskę sprawdzę olej zamknę maskę wsiade do auta kontrolka znika na jakieś 50 do 100 km i później znowu się zapala? ? Co to może być? ? Znowu jak doleje do maxa oleju to będę miał spokój na ponad tysiąc kilometrów. . . . Proszę o pomoc w tym temacie. . .

Opublikowano

Sprawdź czujnik czy nie wariuje. Druga sprawa to po komunikacie jak otwierasz i zamykasz klapę to błędy się kasuja. Tak już jest.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak można to sprawdzić? ? A jakbym wymienił na nowy czujnik to coś pomoże? ? ? Jaki olej zalać ja mam castrol eagle może być ten? ? ?

Opublikowano

Większość z nas miała ten problem.ja również. Problemem były styki tzn zimne luty połączenia czujnika w misce. Pojedz do zwykłego mechanika który ma na stanie lutownice. W niektórych przypadkach czujnik trzeba wywalić i dać nowy. Ale najpierw diagnoza taka o której pisze wyżej. Czujnik uzywka 40 zł.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Jeszcze jedna sprawa, pojawia się symbol żółtej konewki tylko czy konewki z napisem sensor.

Edytowane przez fafa61

Opublikowano

Pojawia się tylko żółta konewka. . .

A te styki i zimne luty to są w czujniku? ? ? Czy gdzie one są? ? Bo jak mam kombinować to lepiej zamówię nowy czujnik i będzie spokój, tylko to trzeba zlac olej może poczekam do wymiany oleju mam jeszcze zrobić 6000 i wymiana

Dziękuję fafa 61 za pomoc?

Opublikowano

Nie ma takiej potrzeby aby zlewac olej zeby wymieniać czujnik / sensor, Druga sprawa to jedz do mechanika sam nic nie zrobisz jeżeli nie masz pojęcia nawet gdzie on jest. Nie ma takiej potrzeby aby kupować nowy wystarczy dobra ori uzywka. Zanim cokolwiek kupisz trzeba sprawdzić.Moze nawet przyjrzeć się bagnetowi.... ect. .

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co to znaczy nowe ori? ? ? Jak przyjrzeć się bagnetowi? ? ? Co na nim widać? ? ?

Ahaa dobra orginalna uzywka czujnika, o co chodzi z bagnetem ect?

Opublikowano

# Po serwisie zapala się żółta lampka oleju "min" #

przeczytaj ten wątek, a dowiesz się wszystkiego :D

Edytowane przez jacek 3773

Opublikowano

Nie wiem o co chodzi. . .

Opublikowano

Nie ma takiej potrzeby aby zlewac olej zeby wymieniać czujnik / sensor

Do czujnika ciśnienia nie ale do czujnika poziomu w misce...Jak najbardziej.
Opublikowano

Oki, masz rację. Koledze pali się sama "konewka" wiec jak zdiagnozuja czujnik to olej w dół.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
On 10.01.2017 at 9:15 PM, fafa61 said:

Oki, masz rację. Koledze pali się sama "konewka" wiec jak zdiagnozuja czujnik to olej w dół.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Możecie mi powiedzieć jeszcze bo chce wymienić ten imbus w pompie olejowej w audi BRD i czy wystarczy ten imbus czy te walki wyrównoważające też trzeba? ? ? ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.