Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak niemiecki serwis oszukuje


Filutek

Rekomendowane odpowiedzi

Zły link do zdjęcia skopiowałeś i nie otwiera się w powiększeniu.

Napisz coś więcej skąd pewność, że to salon cofnął, bo z treści postu nic nie wynika

niemiecki pisze się z małej litery :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ex B5 też tak miało. W 2005 jakoś 330k z kawałkiem, a następny wpis równe 250k. Podrzucę screena wieczorem :wink:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ex B5 też tak miało. W 2005 jakoś 330k z kawałkiem, a następny wpis równe 250k. Podrzucę screena wieczorem :wink:

Napaćkane z japca kaja

to o niczym nie swiadczy.Ktos prywatnie cofnał licznik później przyjechal do ASO i wpisali aktualny stan :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ex B5 też tak miało. W 2005 jakoś 330k z kawałkiem, a następny wpis równe 250k. Podrzucę screena wieczorem :wink:

Napaćkane z japca kaja

to o niczym nie swiadczy.Ktos prywatnie cofnał licznik później przyjechal do ASO i wpisali aktualny stan :whistling:

dokładnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły link do zdjęcia skopiowałeś i nie otwiera się w powiększeniu.

Napisz coś więcej skąd pewność, że to salon cofnął, bo z treści postu nic nie wynika

niemiecki pisze się z małej litery :wink:

Macie racje może i nie salon tylko poprzedni właściciel, ale po tym co mi kolega pracujący w innym salonie VW opowiadał bym się nie zdziwił ze zrobili to właśnie w VW. Dzisiaj rozmawiałem z adwokatem i on twierdzi ze to ASO odpowiada za sprzedaż, nawet jak poprzedni właściciel to zrobił to oni powinni sprawdzić co kupili i co sprzedają. Powiedział mi tez ze muszę zrobi wycenę auta ze stanem licznika jak go kupiłem i z takim jak by miał mieć naprawdę. Później wyśle się pismo do ASO i jak nie pójdą na ugodę to trzeba będzie zgłosić to na Policje a później wiadomo.

---------- Post dopisany 12-10-2013 at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 19:42 ----------

Panowie wczoraj bylem w ASO przedstawiłem jak sprawa wygląda miły Pan powiedział ze muszą w aktach poszukać kto był pierwszym właścicielem i wyjaśnić sprawę.

Dzisiaj dzwoni Pan z ASO i opowiada jak do tego doszło, a wiec tak w 2010 roku auto było gdzieś w innym servisie i któryś z mechaników pomylił się i wpisał zły przebieg (jakoś nie bardzo chce mi się wieżyc w ta historie) wszystko chcą udokumentować. No to zapytałem Pana czy są wstanie poprawić błąd jaki zrobili bo za każdym razem jak będę chciał sprzedać auto i ktoś sobie sprawdzi stan historii będzie problem. Na to odpowiedzieli mi ze umie to zrobić tylko fabryka i z tym nie będzie tak łatwo. Co myślicie Panowie dopuszcza się robienia takich błędów w servisie, czy umówili się z innym ASO i chcą w taki sposób zatuszować sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro są tego pewni, że ktos tam kiedyś sie pomylil, to niech Ci to dadzą na papierze i wtedy przy sprzedaży auta to przedstawisz, bo w aso jak ktos sobie będzie to auto sprawdzał to i tak mu to wyjdzie, tego juz wykasować się u nich chyba nie da... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za pieprzenie ? przyjeżdża głupi klient z cofniętym licznikiem, serwisant wpisuje VIN , widzi poprzedni stan i wpisuje aktualny zły ? co to za pomysł w ogóle ?! ten sam pomysł co ułomnego serwisanta i poprzedniego właściciela pojazdu ? głupi z głupim się skumał i głupi wierzy ? coraz gorzej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle wierzy co po prostu spisuje z licznika...takie jego zadanie ....

Robi swoje po prostu ..Uważasz ,że ma wezwać policję ,czy co zrobić ?;)

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nur fur den internen Gebrauch"

Usuń te fotki, bo kolega straci pracę i już więcej nic nie sprawdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...