Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Diesel


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

kaFFar jak juz bedziesz sprzedawac avus III to ja byłem pierwszy

:thumbup1:

---------- Post dopisany 15-05-2014 at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 09:01 ----------

Troche zabawy z gwintem, :

di-T8G7C228.jpg

di-UF1P57SH.jpg

di-BKV04CWA.jpg

W next tygodniu , moze jak wszystko sie uda wyszystkie dodatki chromowane beda satynowe ,grafitowe w kolor alu .pzdr

---------- Post dopisany 31-05-2014 at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 14:50 ----------

MAly up :kox:

Delikatnie udalo mi sie zrolowac nadkola to i wpadla gleba . Audi zeszlo jakies 1cm do dolu . Wpadly rowniez satynowe ramki w szybach i rejka z tylu na tasme . Rowniez wlepy , w next tygodniu musze doprowadzic srodek do normalnego stanu ,bo teraz chlew :facepalm:

Pare foto pogladowych , . PZdr

di-XHP3Z2C9.jpg

di-X4ZVMF3R.jpg

di-NHGKB1VY.jpg

di-1T75YFCE.jpg

di-7FC998OB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladales nowe ramki czy jakis zabieg ? bo nie wierze ze chcialo Ci sie wycinac tylnie szyby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladales nowe ramki czy jakis zabieg ? bo nie wierze ze chcialo Ci sie wycinac tylnie szyby :decayed:

XD

Pomalowalem jakimś sprayem :kox:

I wyglada prawie. , prawie jak ori satynowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj jakies foto na ktorym bedzie widac te ramki, i podaj kod lakieru :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no jak bede na dajtkacch to musze daleko ustac zebym wstydu sobie nie narobił z moim smietniczkiem przy tobie .... bo twoj wyglada zacnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny avancik 1 liga.

Dzieki :hi:

Booster jak będzie ładna pogoda to zrobie pare zdj a spray to nie lakier xD , to jakis wynalazek do przyciemnienia powierzchni :kox:

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

no no jak bede na dajtkacch to musze daleko ustac zebym wstydu sobie nie narobił z moim smietniczkiem przy tobie .... bo twoj wyglada zacnie

Idz , idz -)

Ja jeszcze musza ja troche dopracować, i na dajtkach nasze fury zrobią szał:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba konkretna:cool1: na Dajtkach oblukam Twoje wypociny:wink:

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba konkretna:cool1: na Dajtkach oblukam Twoje wypociny:wink:

:banan:

Szukaj mi kupca na audi bo chcem sprzedać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda diesla modzić przez te dwa wydechy to kazdy myśli ze siedzi tam 4.2 i ścigać sie chcą:decayed: będę szukał czegoś lzejszego i szybszego b6 sa za ciezkie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda diesla modzić przez te dwa wydechy to kazdy myśli ze siedzi tam 4.2 i ścigać sie chcą:decayed: będę szukał czegoś lzejszego i szybszego b6 sa za ciezkie:facepalm:

Bede pytał -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda diesla modzić przez te dwa wydechy to kazdy myśli ze siedzi tam 4.2 i ścigać sie chcą:decayed: będę szukał czegoś lzejszego i szybszego b6 sa za ciezkie:facepalm:

4.2 nie jedzie, to pewnie dlatego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko, czy bardzo brakuje tylnej wycieraczki, w codziennym użytkowaniu ?

Aaaa i czy prędkościach około 200km/h ta lotka nie ma zamiaru odfrunąć :D Bo mam taką samą czekającą na dalszą obróbkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko, czy bardzo brakuje tylnej wycieraczki, w codziennym użytkowaniu ?

Aaaa i czy prędkościach około 200km/h ta lotka nie ma zamiaru odfrunąć :D Bo mam taką samą czekającą na dalszą obróbkę :P

powiem ci ,ze mi osobiscie wgl nie przeszkadza , az tak brudna nie jest ,zeby przeszkadzalo .

A lotka to elegancko sie trzyma , nawet przy 200:kox: nie odpadla xD.Mam juz ponad rok i jest Lalunia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies zdj ze zlotu , lecz pogoda jak zawsze dopisala :facepalm:

Nareszcie wpadl ory xenon , Dzieki wielkie bidzio :hi:

di-OADP4WFL.jpg

di-7RCHKE1Z.jpg

IMG_1213.jpg

di-GAXE2RCE.jpg

di-4BJ4OYNO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...