Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Diesel


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie teraz mam juz zdjęte i próbuje sprzedać , ale jak sie nie uda to do końca sezonu przejeździe i na następny zmienię -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD ale taka prawdę , jeszcze do tego czasu zaraz zamówień dekielki i jakies duperele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam nadzieje przyjdzie ,ale i tak jestem uziemiony ,bo okazalo sie ,ze otwor centrujacy nie taki i bede musial znow czekac . :D

Jutro ocenisz Michal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam nadzieje przyjdzie ,ale i tak jestem uziemiony ,bo okazalo sie ,ze otwor centrujacy nie taki i bede musial znow czekac . :D

Jutro ocenisz Michal :D

Ok ok będę wątek śledził :jerk::jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPokojnie Panowie , felgi juz u mnie w domu leza, ale mam mozliwosc zamiany opon tak jak Szafa pisal na 215/35

i jutro bede nakladam , Zdj jutro pokaze z oponami ,albo wtorek jak bede mial pierscienie i dekle ogarniete ,ale jestem w h*j zadowolony z felgi :kox:

Edytowane przez kaFFFar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak, z opon 215/35 wyszla lipa i musialem zalozyc swoje 205/40 . Ogolnie bardzo fajnie sie naciagnely , tyl siedzi idealnie , przod bede musial troche wypchac i delikatnie opuscic . Do kompletu brakule jeszcze dekielkow, ale juz sa w drodze czerwone Oz . Na zdj audi brudne , nie bylo czasu na mycie . MI ogolnie na zywo audi ryje beret mam nadzieje ,ze wam tez sie spodoba .pozdro

di-OOWMGIGC.jpg

di-6SP7CL0B.jpg

di-NTFTG6LA.jpg

di-UIY7TDE2.jpg

di-1Q4OASVW.jpg

di-BI8WNA8Y.jpg

di-6R903YSR.jpg

di-NOC76RYU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe koło tylko znowu spierdzieliłeś foty tym kontrastem i jaskrawoscią, wrzuć noramlne zdjecia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...