Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Diesel


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

Fela z rantem od zawsze mi się podobała zwłaszcza na ciemnym aucie :)

Co to za koło i jakie masz parametry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schmidt race 4x9 j


nie mówię że nie ale na avusach ładnie wyglądała


miała swój wyjątkowy urok

Za duzo w okolicy tych avusow bylo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak, z opon 215/35 wyszla lipa i musialem zalozyc swoje 205/40 . Ogolnie bardzo fajnie sie naciagnely , tyl siedzi idealnie , przod bede musial troche wypchac i delikatnie opuscic . Do kompletu brakule jeszcze dekielkow, ale juz sa w drodze czerwone Oz . Na zdj audi brudne , nie bylo czasu na mycie . MI ogolnie na zywo audi ryje beret mam nadzieje ,ze wam tez sie spodoba .pozdro

di-OOWMGIGC.jpg

di-6SP7CL0B.jpg

di-NTFTG6LA.jpg

di-UIY7TDE2.jpg

di-1Q4OASVW.jpg

di-BI8WNA8Y.jpg

di-6R903YSR.jpg

di-NOC76RYU.jpg

Japie... :slina:

5jcfg4lq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak, z opon 215/35 wyszla lipa i musialem zalozyc swoje 205/40 . Ogolnie bardzo fajnie sie naciagnely , tyl siedzi idealnie , przod bede musial troche wypchac i delikatnie opuscic . Do kompletu brakule jeszcze dekielkow, ale juz sa w drodze czerwone Oz . Na zdj audi brudne , nie bylo czasu na mycie . MI ogolnie na zywo audi ryje beret mam nadzieje ,ze wam tez sie spodoba .pozdro

di-OOWMGIGC.jpg

di-6SP7CL0B.jpg

di-NTFTG6LA.jpg

di-UIY7TDE2.jpg

di-1Q4OASVW.jpg

di-BI8WNA8Y.jpg

di-6R903YSR.jpg

di-NOC76RYU.jpg

Kozak ta felga, podobna do OZ Mito, one są 1 częściowe? czy skręcane?, jak to popasujesz wszystko to bedzie sztos, Avus fajnie siedział, ale brakowało charakteru, teraz jest bomba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi sa jedno częściowe , tez sie napalilem na nie, bo Mito przypominają xD

Felgi sa jedno częściowe , tez sie napalilem na nie, bo Mito przypominają xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa zawsze dobrze radzi -) na dniach wpadnie większy dystans na przod , oraz troche go skrece . Doszedłem do wniosku , ze tył jeszcze jest troche za wąsko mimo , ze wystaje minimalnie to jeszcze troche bedzie szerzej -) z deklami bedzie jakos wyglądać . Dzieki panów za takie opinie :-)

Dystanse na przod nalozone , wpaddly tez jakies naklejki na delki i ranty . Jak dla mnie sezon z modami ,chyba zakonczony . Teraz tylko jezdzic , na nowy sezon na 100% wpadnie nowa opona na felge , 215/35 , bo teraz mimo ze jest duzy naciag opona jest za duza . Wraz ze zmiana opony bede urywal kolejne cm ,i rowniez ogarne sobie nadkola ,zeby troche wiecej pomiescily . foty moze z d*py , ale tak obecnie wyglada . Planujemy w okolicy oganac jakiegos spota to wpadnie wiecej zdj. pzdr

di-ZB6Q9IVI.jpg
di-47Z6U1HS.jpg
di-7N3A26HS.jpg
di-OZJ2VGK3.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :D mam nadzieje ,ze sie jeszcze przed koncem sezoonu spotkamy , :hi:

a kolor przez zime sie zmieni :wink:

Edytowane przez kaFFFar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...