Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Diesel


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

225 nie przykrywa felg, na continental 5p porysował bym ranty, mam 235 michelin.

wygląd wyglądem ale ja tym też jeżdżę :decayed:

na flaty ładuj 205 albo 215, dopiero ta felga pokazuje urok, z oponą 225 nie ma szału:wink:

dziwne ze ci obciera z przodu, 2 sezony przejedziłem bez dystansu z przodu i o nic nie wadziło, za to z tyłu felga bez dystansu szła po spręzynie(na styk) tam dystans w Q moim zdaniem konieczny:wink:

kowi wszystko fajnie tylko jak pisałem ja tm jeżdżę na co dzień.

chciałbym 205 ale niestety nie będe co sezon malował felg po przygodach z krawężnikami :kwasny:

no ja też jeżdziłem na codzień, poprostu trzeba sobie wbić do głowy ze krawęznik jest wrogiem, tak pozatym jeżdzi sie normalnie:wink:

---------- Post dopisany 17-03-2014 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 22:34 ----------

będzie siedzieć, to nie jest jakis mega naciag

Ciekawe właśnie jak rant felgi bedzie odstawal

http://tyrestretch.com/8.5_205_40_R18/8.5_205_40_R18_Nankang_AS1_2.jpg

ja śmigam juz 2 sezon na 215/35 i nie mam problemów, a w ty roku wskoczy na 9J, trzeba tylko unikać krawężników, i wypracować sobie styl jazdy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies tam zdj :D

W ten weekend wpadnie carbon , obrysy , rozporki , polerka kloszy , poprawka wydechu .

di-OE71KU7F.jpg

di-M9OJ9MCB.jpg

di-XKGHWAS3.jpg

di-DH4XAZJ4.jpg

di-JEM4GLZA.jpg

di-BVMXLY7T.jpg

di-9JPQG9TO.jpg

di-TQ1VE089.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu ten błotnik dobije Ci przy obciazeniu przy takim odsadzeniu felgi:wink: jest gruubo:kox:

LEDy robia robote, bidzio ogarniał Ci cos pod FIS by nie wywalało błędu, czy sam robiłeś? bo u mnie jest monit żarówki:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu ten błotnik dobije Ci przy obciazeniu przy takim odsadzeniu felgi:wink: jest gruubo:kox:

LEDy robia robote, bidzio ogarniał Ci cos pod FIS by nie wywalało błędu, czy sam robiłeś? bo u mnie jest monit żarówki:whistling:

no wlasnie teraz sam jezdze , bo jak bede mial chlopa z tylu to nie pojade :D

ledy od bidzio , ale nie mam tej diody od spoalonych zarowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhym, musze do niego zagadać oc z tym fantem zrobić, bo przy zamówieniu zapomnielismy całkiem o tym FISie:facepalm: i teraz same żółte monity widze:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD jak zmienilem kierownice caly czas air bag mi sie swieci :D

z ta szerokoscia z tylu to musze cos zrobic , ale nie wiem co jeszcze

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ----------

di-4ZF42FSN.jpg

di-TQXIT4QW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD , to jest najlepsze ,ale teraz kasy brak na te wszystkie rzeczy co pisales :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek przód i tył na czarno i jest całkowity kox:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek przód i tył na czarno i jest całkowity kox:jerk:

A szafa powiem ci ze mam jeszcze trochę dipa i jutro pomaluje xD zobaczymy co to będzie -)

Gałka od s3

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

ślij do kalendarza :naughty:

A które zdj masz dokładnie na myśli ? -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj bylo troche czasu to wpadly znaczki na czarno :

di-ZSSEBC13.jpg

di-9SI0FFFD.jpg

di-5YBKE2RE.jpg

di-LP1AVT22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego brakowało, moim skromnym zdaniem jest idealnie:jerk: I na bank do mnie też trafi dokładka z cupry, robi mega robotę na ciemnym lakierze:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego brakowało, moim skromnym zdaniem jest idealnie:jerk: I na bank do mnie też trafi dokładka z cupry, robi mega robotę na ciemnym lakierze:kox:

u ciebie cupra bedzie robila robote :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałes przyciemnić szyby ?

Nie pasują mi ciemne szyby do takiego koloru , szybciej ju zrobic full black , Czyli relingi i chrom w szybach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...