Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Diesel


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

Dawaj w czerń plastdipem :) A halogeny nie chcesz zrobić żółta folią ?

Właśnie dip będzie najlepszy -) a ta folie to chyba nie bo do niczego mi nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze działasz,ja mam wolne dwa tyg i od tyg z garażu już:decayed: nie wychodzę

Co tam dzialasz :D bo jak pamietam z ornety to audi ladne i SZYBKIE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda bez pierścienia to troche samobójstwo bo na nim wlasnie na piaście opiera się koło a śruby tylko go do niej dociągają, w tym momencie masz ciężar na śrubach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze działasz,ja mam wolne dwa tyg i od tyg z garażu już:decayed: nie wychodzę

Co tam dzialasz :D bo jak pamietam z ornety to audi ladne i SZYBKIE :wink:

Mycie woskowanie,lampy poszły do Gwertego,mieszek od Reggiego,gałka od s3 założone ogólnie robię przegląd auta mam podnośnik korzystam dopóki teścia nie ma. Od poniedziałku zacznę felgi szykować do malowania na wiosnę będzie 18:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze działasz,ja mam wolne dwa tyg i od tyg z garażu już:decayed: nie wychodzę

Co tam dzialasz :D bo jak pamietam z ornety to audi ladne i SZYBKIE :wink:

Mycie woskowanie,lampy poszły do Gwertego,mieszek od Reggiego,gałka od s3 założone ogólnie robię przegląd auta mam podnośnik korzystam dopóki teścia nie ma. Od poniedziałku zacznę felgi szykować do malowania na wiosnę będzie 18:wink:

tez mam galeczke od s3 :D a lampy jak robisz i jakie felgi masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fakt... Żebyś nie miał pomarańczowych kierunków to może tak ale tak by się gryzło i "choinka" by była.

:wink:

No a tak moze jeszcze wpadnie czarny dach i bedzie kosa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn na zywo kolor jest troche bardziej niebieski :D Musze jakis dobryy aparat kupic bo robienie zdj telefonem to lipa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli bez pierscienia nie ma zadnego bicia? bo caly czas sie zastanawiam nad tym

ostatnie dwa sezony przelatałem na takich 5mm bez pierścienia i zero problemów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli bez pierscienia nie ma zadnego bicia? bo caly czas sie zastanawiam nad tym

ostatnie dwa sezony przelatałem na takich 5mm bez pierścienia i zero problemów:wink:

5mm to bz problemu bo jeszcze felga siedzi na piascie :wink: Co innego jak bym kupil dystanse 10mm to smierc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pictap.pl/di-NSF156PJ.jpg

A może by tak rejka z tyłu na klej? Ja mam na taśmie, kupilem w ciastoramie za chyba 7zł ale do zastosowania zewnętrznego i po przyklejeniu jej do auta blachy nie da się oderwać a jeżdże z nią już ponad 2 miesiące. Światło z ledów nad tablicą dużo ładniej pada na nią a przy ramce jednak jej górna część zabiera trochę światła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pictap.pl/di-NSF156PJ.jpg

A może by tak rejka z tyłu na klej? Ja mam na taśmie, kupilem w ciastoramie za chyba 7zł ale do zastosowania zewnętrznego i po przyklejeniu jej do auta blachy nie da się oderwać a jeżdże z nią już ponad 2 miesiące. Światło z ledów nad tablicą dużo ładniej pada na nią a przy ramce jednak jej górna część zabiera trochę światła...

a jestes w stanie dac jakies zdj jak to wyglada Garet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z rejka Ci sie dzieje?

Ja u siebie mam przykręcona na śruby do klapy, pod nia jest gumowa wstawka i nawet z basem nie gra:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z rejka Ci sie dzieje?

Ja u siebie mam przykręcona na śruby do klapy, pod nia jest gumowa wstawka i nawet z basem nie gra:banan:

heh :D u mnie nic sie nie dzieje ale chce zobaczyc jak to wyglada :D jak kolega ma to niech doda zdj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a jak ma wyglądać? jak rejka bez ramki:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...