Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Diesel


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

no lipa byla jechalem 150 km :D jak wyjezdzalem auto bylo nawoskowane i wypicowane lecz pogoda zrobila swoje :D Zaleczeq a ty czym byles? pzdr

poszlo pw w sprawie daszka

---------- Post dopisany 22-10-2013 at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 19:10 ----------

Witam pare zdj z ornety :D ( Jak ktos chetny Kolega ma na sprzedanie audi s3 ktore jest na zdj .:wink: )

DSC00010_zpsb3c7cc09_tonemapped.jpg

DSC00011_zpsad8ed813_tonemapped.jpg

Po ornecie czasn na jazde na spota do Olsztyna :D

DSCN2916_tonemapped.jpg

DSCN2911.jpg

DSCN2910.jpg

DSCN2918.jpg

spot w Olsztynie

DSCN2920.jpg

DSCN2921.jpg

DSCN2922.jpg

SAM_2875.jpg

SAM_2876.jpg

SAM_2879_1.jpg

SAM_2881.jpg

SAM_2889.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie prezentuje się ten Twój avancior. przyglądałem się mu na Ornecie, ale Ciebie-kierownika jakoś nie wyhaczyłem.

Bylem z Załeczkiem i Jacov6. Masz ten sam kolor co ja, tylko, że Twoj nawoskowany i spolerowany wygląda meega.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ja z samplerem i jeszcze innymi ziomka przyjechalismy wczesniej i stalismy mniej wiecej na srodku lecz pozniej inni nie mieli gdzie zaparkowac i parkowali przed nami i nasze staly gdzies w d*pie daleko :-( Do ornety mielismy 150km i po przejechaniu tej drogi samochody byly uwalone jeszcze dzien wczesniej audi bylo woskowane itp .

Trzzeba jeszcze zrobic gdzies jakiegos spota zeby same audi przyjechalo

---------- Post dopisany 25-10-2013 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:30 ----------

WItam Panwie na sprzedanie mam pare gratow :

- dekielki ory audi 8d0 601 170 ( kpl 50zl )

- Kompletny 1din tylko bez konsoli srodkowej ( cena do uzgodnienia )

- Galka zmiany biegow ( cena tez do uzgodnienia )

Jak ktos chetny kontakt przez pw .pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flat five robie robote :) chętnie bym zamienił swoje na taki model ;) czarne bixy i te felgi na ujęciach z przodu robia dobre wrażenie ;) powodzenia w modzeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielki mam nadzieje ze w zime dostane zderzak przod s4 albo rs4 i oczywiscie po zimie bycze jaja i gwint na maxa w dol :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobna pomylka z 2002 :D czepiacie sie panowie :P Ja mam nisko gwint i przeszkadza mi przejeżdzanie przez progi zwalniające bo zaczepiam podlogą :D i ogólnie to zostawiłem juz pare razy osłone silnika ale mimo wszystko polecam gwint ;)) a co do wydechu w mojej A4 odpisałem Tobie w końcu w swoim wątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...