Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Diesel


kaFFFar

Rekomendowane odpowiedzi

Kaffar powiem Ci, że coraz bardziej przekonujesz mnie do dokładki z seata:kox: A halo zostaw czarne, żółte do niczego nie będzie pasować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta dokładka mega pasuje do całości projektu, ja bym jej nie ruszał, przynajmniej jeśli chodzi o zderzak poszedłeś w inną stronę niż większość A4, czyli ori lub S4 : )

Ten kolorek to jeden z moich ulubionych, a z czarnymi lampami i dobrą felgą robi mega robotę. :good:

+1

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kozowato wygląda... Jakie masz oponki i jakie obniżenie?

Muszę jeszcze troszkę przód posadzić, bo tak wygląda z prawie pełnym zbiornikiem.

96184c7b99ef9d68med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a co było robione przy przednich lampach? Sam to ogarniałeś ori czy gotowce jakieś??

pisze jak byk bixenon:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancki Avancik :wink: Na pewno będę śledzić temat :naughty:

Ale który, mój czy jego? :eusathink:

Kris no chyba Kaffara:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancki Avancik :wink: Na pewno będę śledzić temat :naughty:

Ale który, mój czy jego? :eusathink:

Kris no chyba Kaffara:grin:

Wiesz, różnie bywa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEh Kriss jak mialem jeszcze letnie przod byl obnizony na 60-61 cm a tyl na 61-62 :D Na nastepny sezon Gleba bedzie na 10000000000%:wink:

Teraz maly update :D

Polerka swiatel przednich

Dzienne w dlugich plus zarowka h7 led

Wpadly tylne swiatla ledowe plus 3 swiatlo stop i podswietlanie tablicy by bidzio:D

Plany :

leca do mnie juz wskazowki od allroada wiec w weekend zdj ,

Grill od s4

Jakis sprzet car audio

Moze body s4

Pomalowanie dachu na czarno

Teraz pare aktualnych zdj:

di-FOXIMS2A.jpg

di-EHSTJ4H3.jpg

di-NSF156PJ.jpg

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Coś kozowato wygląda... Jakie masz oponki i jakie obniżenie?

Muszę jeszcze troszkę przód posadzić, bo tak wygląda z prawie pełnym zbiornikiem.

http://images62.fotosik.pl/398/96184c7b99ef9d68med.jpg

Opony mam 225/40/18 i z tylu dystans 20mm ktory jest za szeroki i teraz nie moglem opuscic go nizej :D w zime bede toczyl dystanse pare mm i gleba D

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

Jak macie jakies propozycje co jeszcze zmienic zeby bylo lepiej to piszcie jak mozecie z gory dzieki .pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z frontu auto kozak ta dokladka ma smaczek ale czy z profilu jakos nie dziala na niekorzysc ;) masz jakies foto za dnia bez hdr z ta doklada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dachu na czarno nie maluj, mało zauwazalny detal na ciemnym kolorze nadwozia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy fajnie wyszły podoba mi sie te kombi :D dobrze działasz będę zaglądał :)

Dzieki wielkie za oponie :D

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

z frontu auto kozak ta dokladka ma smaczek ale czy z profilu jakos nie dziala na niekorzysc ;) masz jakies foto za dnia bez hdr z ta doklada ?

zdj takich z boku nie mam ale posiadam takie :D

di-L80JGVDG.jpg

di-1HNM43R9.jpg

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

na ledach nie mam foli mam tylko folie na wstecznym zwylka czerwona :D

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

dachu na czarno nie maluj, mało zauwazalny detal na ciemnym kolorze nadwozia:wink:

z tym dachem to wlasnie nie wiem szukalem chyba w twojej galerii zdj z ameryki itp i nie moge znalesc takiego koloru z czarnym daachem :D ogl ten dach napililem sie jak zobaczylem samochod cymka z czarnym dachem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...