Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zalety i wady 2.0TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ale jak zostalo to wczesniej.wspomniane nie powinna taka poducha wywalic bledu?

Poczekaj będzie i błąd:decayed: a nawet powinien się zaświecić check engine.Bo te poduchy działają podobnie jak amortyzator, ponieważ posiadają hydropodstawe.Gdy są nowe to nawet nie wiesz że silnik pracuje bo tłumią wszystkie drgania,ale z biegiem czasu się zużywają i zaczyna być czuć mrowienie.

Opublikowano

Panowie ponawiam pytanie Czy móglby ktoś nagrac prace silnika po wymianie łańcuszka i napinacza zmiennych faz rozrządu :wink:

Opublikowano
Panowie ponawiam pytanie Czy móglby ktoś nagrac prace silnika po wymianie łańcuszka i napinacza zmiennych faz rozrządu :wink:

Opublikowano

Po obejzeniu filmiku mam dopiero dylemat bo u mnie co prawda mechanizm nie wymieniany a cyka podobnie moze nawet ciszej :facepalm:

Ale chyba dla swietego spokoju zrobie to o jednym razie

Opublikowano
Po obejzeniu filmiku mam dopiero dylemat bo u mnie co prawda mechanizm nie wymieniany a cyka podobnie moze nawet ciszej :facepalm:

Ale chyba dla swietego spokoju zrobie to o jednym razie

Pytanie skoro się nie tłucze to po co to ruszać i generować sobie koszty,no chyba że cierpisz na nadmiar gotówki to wtedy co innego:decayed::decayed:.

Opublikowano

mam pytanie bo jestem teraz zielony w temacie czy w 2.p0 TFSI jest dwumas? bo ja sie w ogole nie znam a jezeli tak to slyszalem ze nie jest ciekawie ...

Opublikowano

No tak jak tu wspomniane wczesniej bylo ze jest. Lepszy dwumas niz pompa oleju.

Opublikowano

A jeżeli komuś przeszkadza dwumasa to moża wywalić i wstawić jednomase i odpowiednią tarcze sprzęgła i gra gitara,z tym że pojawią się pewne niedogodności jeśli chodzi komfort:decayed:.

Opublikowano

Witam mam pytanie co oznacza czerwone T

Opublikowano

Obstawiam wersje 220 konna zamiast 200 konnej

Opublikowano
mam pytanie bo jestem teraz zielony w temacie czy w 2.p0 TFSI jest dwumas? bo ja sie w ogole nie znam a jezeli tak to slyszalem ze nie jest ciekawie ...

2.0tfsi ma dwumas , ale dlaczego mówisz że jest nieciekawie ? on szybko nie pada :)

Opublikowano

Panowie, cos kurde pasc musi, nie oszukujmy sie nic teraz nie robia na wzor wytrzymalosci mercedesow beczek

Opublikowano

Wraz z przebiegiem umiera pompa w baku.. Nie daje odpowiedniego ciśnienia.. Ja juz od miesiąca probuje kupić poza ASO bo nie mogę dołożyć mocy...w ASO 1400zł

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano

Jaki masz przebieg?

Opublikowano

Jak ja sprawdzic? Vcdsem jakos sie da?

Opublikowano

Dzisiaj stuknęło 190tys

Szczerze to nie wiem jak sprawdzić.. mi sprawdzał compsport

Opublikowano

U mnie jest cos okolo 170

Opublikowano

Troche dziwne ,190przebiegu i pompa nie domaga ? ja mam 180tkm z hakiem i pompa ma się zupełnie dobrze.. no chyba ,że niebawem to się zmieni :)

Opublikowano

Jaka moc? Sprawdzałeś jakie ciśnienie daje przy maksymalnym obciążeniu?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano

Około 6 Mpa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.