Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkodzone złącze elastyczne


roverck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wchodząc dzisiaj pod auto zuwazyłem uszkodzone złącze elastyczne tz siatka jest przerwana z prawej strony ,od strony katalizatora oczywiscie auto głosniej chodzi. Jakie pasuje złącze do mojego modelu? Złącze chyba jest przyspawane do karalizatora bo nie ma zadnyh śrub.Audi a4 b5 1.8 1999/2000 silnik APT

Tak mam w swoim aucie Clipboard01_jpg_300x300_q85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłeś pod samochodem i zauważyłeś to uszkodzenie mogłeś pomierzyć jakie wymiary ma plecionka i na tej podstawie byś mógł coś dobrać w sklepie z częściami. Jak sam stwierdziłeś i tak masz tą plecionkę przyspawaną więc trochę zabawy Cie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie, jeśli plecionka trochę puszcza po przegazowaniu tak do 4 tyś. obr. i od razu tego nie wymienię? Można tak śmigać przez jakiś czas? bo nie mam jak i kiedy tego teraz zrobić a nie chcę narobić większych uszkodzeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie, jeśli plecionka trochę puszcza po przegazowaniu tak do 4 tyś. obr. i od razu tego nie wymienię? Można tak śmigać przez jakiś czas? bo nie mam jak i kiedy tego teraz zrobić a nie chcę narobić większych uszkodzeń...

Tylko hałasu narobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a gdzie kupić najlepiej to złącze elastyczne? (w moim przypadku, to zaraz za turbo, z jednej strony przykręcane właśnie do turbo, z drugiej spawane do rury, AFN) Czy po prostu w sklepie jakiś zamiennik? Czy oryginał w ASO? Nie chciałbym tego robić znowu za rok czy dwa...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złacze elastyczne uniwesalne potrzebna wam dlugosc i srednica rury .. ps do apt mam cale portki z katem i tlumnikiem prawie nowy caly zestawik 250zl bez spawania jeszcze nie zardzewial jak by potrzebowal (koszt zlacza około 60-70zl +wspawanie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...