Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzeje się podczas jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Mam taki problem, że auto mi się grzeje ale tylko podczas jazdy, gdy stoi na wolnych obrotach temperatura jest ok. To co zauważyłem to chłodnica jest częściowo gorąca a częściowo zimna, górny wąż jest gorący a dolny zimny. Co to może oznaczać ?

Opublikowano

Termostat do wymiany

Opublikowano

pierwsze co termostat na próbę można całkiem wywalić , albo chłodnica zawalona

Opublikowano

Albo termostat albo syf w ukladzie warto wymienic i jednoczesnie wyplukac wszystko, nigdy nie wiadomo co tam lali i co tam siedzi

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4 now Free

Opublikowano
  • Autor

Po wyciągnięciu termostatu auto również sie grzeje i dodatkowo nie ma ogrzewania.co dalej?

Opublikowano

Uszczelka pod glowica albo syf w ukladzie

Opublikowano

jeszcze sprawdź co "siedzi" między chłodnicami...

Opublikowano
  • Autor

A jest tak możliwość że pompą wody sie skończyła?

Jak tak to jak to sprawdzić?

Opublikowano

trzeba sie do niej dostac

Opublikowano
  • Autor

Ale trzeba ją wyciągać czy jest jakąś inna możliwość sprawdzenia jej?

Opublikowano

tylko wyciagnac i wymienic najlepiej odrazu na nowa

Opublikowano

wyjmij termostat, wsadź palucha i przytrzymaj wirnik pompy a druga ręka pokręcaj i zobacz czy wirnik na pompie się trzyma

Opublikowano

Czy spuszczałeś płyn z układu chłodzenia? Po ponownym zalaniu jest trudno odpowietrzyć układ. Wtedy górny wąż jest gorący, a dolny zimny. Trzeba odkręcić zawór odpowietrzający na rurce do nagrzewnicy pod maską przy przegrodzie, a gdy się nie da, to zsunąć przewód gumowy z rurki i dolewać plyn. Ja osobiście w takim przypadku zagrzewam silnik do włączenia wentylatora i studzę. Czasem kilka razy. Pomocne bywa też ściskanie dolnego (zimnego) węża i wypychanie z niego powietrza.

Opublikowano

ja zawsze jak zlewam wszystko to po prostu leje znów na maksa, po jakimś odcinku luzuje korek, czekam aż ostygnie i znów dolewam do maksa i zawsze jest dobrze, trzeba tylko kontrolować ilość, przynajmniej ja nigdy nie miałem takich problemów z tym

Opublikowano

moze byc koniec zywotnosci uszczelki pod glowa. A wentylator sie zalacza???

Opublikowano

Ucieka płyn chłodniczy, dymi parą z komina ? jaki olej na bagnecie ?

Opublikowano
  • Autor

Już przy wymianie termostatu ruszalem wirnikiem i miał on luzy,można było go obracać w lewo i prawo tak na około 1cm. To oznacza że pompą padla? Jeszcze dodam że po odpaleniu auta cały czas mruga kontrolka temperatury.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.