Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak przeciągnąć kabel AUX z radia do schowka?


Mike_D

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - zanabyłem kabel który podepnę do wejścia AUX w radiu i chciałbym drugi koniec wyprowdzić do schowka (B5 po II lifcie) - nie znalazłem żadnego tematu jak to zrobić a po innych tematach widze że sporo ludzi tak ma; ktoś mógłby podpowiedzieć jak to ogarnąć, trzeba coś wiercić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno musisz wyciągnąć radio a potem dobrze wywiercić dziurę w schowku tak żeby przeszła ci końcówka i jak masz zwinne łapki to od strony radia powinieneś dac radę przeciągnąć . jak nie to jeszcze schowek do wyciągania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przeciągnąć kabel AUX z radia do schowka

Pytasz poważnie czy się zbijasz ?

Aż do tego potrzebna ci fotorelacja ??? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie - zanabyłem kabel który podepnę do wejścia AUX w radiu i chciałbym drugi koniec wyprowdzić do schowka (B5 po II lifcie) - nie znalazłem żadnego tematu jak to zrobić a po innych tematach widze że sporo ludzi tak ma; ktoś mógłby podpowiedzieć jak to ogarnąć, trzeba coś wiercić?

Bawiłem się w to. Ja szukałem jakiś instr. na ytbie. Tam możesz podpatrzyć co i jak. Tylko że ja cały czytnik przerabiałem.

Potem kupiłem rzepy pentelkowe samoprzylepne czytnik przyczepiłem ladnie do sufitu schowka i dzieki temu sie nie wala w środku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio musisz wywalić to oczywiste, demontujesz schowek, rozwiercasz dziurke w lampce albo gdziekolwiek indziej przekałdasz wtyczke radia montujesz schowek i we wnece radia odszukujesz kabelek i tyle roboty:wink:

Fotki przykładowe znajdziesz w watku o montazu zmieniarki Mp3:whistling: Jest pare takich wątków:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wiercić? :doh: przecież w schowku jest szpara.. wystarczy trochę spychologi :decayed: siły użyć i rozszerzyć i jack sam przejdzie - sam mam tak zrobione, kabel na odpowiednia długość sobie wyciągnąłem i nie ucieka, nie przeciera się ani nic - mam już tak od ok. 4 miechów jak kupiłem swojego polifta, kabel nie przetarty ani nic :decayed: śmiga aż miło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...