Skocz do zawartości
IGNOROWANY

palniki D2S, jakie kupić,


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

witam, pytanie odnosnie ori palników xenonu

może ktoś pochwali sie jakie i gdzie kupował, jaka cena jak się sprawują,.

zastanawiam się na Philipsami 6000, ale mega sią drogie, czy są inne markowe z kolorem conajmniej 5300 czy tylko 4300??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6000 , 5300 , 4300 wszystko zależy od tego jaką chcesz mieć barwę.Poza tym za luksus trzeba zapłacić.Pamiętaj tylko żeby nie kupować chinola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6000 , 5300 , 4300 wszystko zależy od tego jaką chcesz mieć barwę.Poza tym za luksus trzeba zapłacić.Pamiętaj tylko żeby nie kupować chinola.

a z jakiego powodu chinola nie wolno kupować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6000 , 5300 , 4300 wszystko zależy od tego jaką chcesz mieć barwę.Poza tym za luksus trzeba zapłacić.Pamiętaj tylko żeby nie kupować chinola.

a z jakiego powodu chinola nie wolno kupować ?

od razu spalisz przetwornice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę mam jednego chinola, nie z biedronki tylko sprawdzonego, działa, ale szybko się wypala i swieci coraz gorzej,.

co do tych k6000 sa philipsy, nowe auta je mają niektóre,.

najlepiej 5300 , ale jakiej firmy, tylko philips i osram czy jest cos innego godnego polecenia,.

wkurzaja mnie postojówki H6W one to dopiero na potęgę się przepalaja, a jak juz założę te pod xenon bardziej niebieskie to co kilka miesiecy,.

może warto ledy założyć?>???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6000 , 5300 , 4300 wszystko zależy od tego jaką chcesz mieć barwę.Poza tym za luksus trzeba zapłacić.Pamiętaj tylko żeby nie kupować chinola.

a z jakiego powodu chinola nie wolno kupować ?

od razu spalisz przetwornice.

Na pewno nie przetwornice Koito :wink:

Ja obecnie mam 4300k D4S, ale chyba brałbym coś między 4300 a 5000.

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

na chwilę mam jednego chinola, nie z biedronki tylko sprawdzonego, działa, ale szybko się wypala i swieci coraz gorzej,.

co do tych k6000 sa philipsy, nowe auta je mają niektóre,.

najlepiej 5300 , ale jakiej firmy, tylko philips i osram czy jest cos innego godnego polecenia,.

wkurzaja mnie postojówki H6W one to dopiero na potęgę się przepalaja, a jak juz założę te pod xenon bardziej niebieskie to co kilka miesiecy,.

może warto ledy założyć?>???

Wymień gniazda H6W na W5W tak jak ja i po problemie. Postojówki od kolegi Tomnik, żadnych błędów, świecą już w uj długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, panowie za rady, podejme decyzję,

wychodzi na to że musze kupic dwa, pewnie ten drugi też się niedługo skończy,.

popytam o ceny tych co sie reklamują, na forum

zastawiało mnie to że ori to jest k4300 sa osramy i philipsy k5300 ktos zakładał takie??

czy lepiej zakładać te białe 4300, najwiecej światła na droge z takiego idzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie to polecam 4300 sa najjaśniejsze, i wygodne na drodze. Co do tego czy wymieniać jedną to od razu mówię parami, ksenon ma to do siebie że jeden jak dasz nowy ma inna barwę, i będzie to dość widoczne że jeden nowy drugi fioletowy już ku końcowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zastanawiam się nad osram 5500K tylko pytanie czy wieksza barwa nie ma wpływu na nasze przetwornice tzn czy się nie spalą albo cuś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zastanawiam się nad osram 5500K tylko pytanie czy wieksza barwa nie ma wpływu na nasze przetwornice tzn czy się nie spalą albo cuś ...

Żadnego wpływu nie ma temperatura barwy na przetwornice ....

jeździłem kilka dni z barwą 6000 i do duszy....nawet w nocy na suchej drodze w porównaniu do 4300 to słabo świeciły ....o mokrej drodze nie wspomnę

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w ofercie PHILIPS /BOSCH / OSRAM/ NARVA i ewentualnie Chińczyki

Jakie ceny?

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

Osobiscie co do samych palnikow to polecam kolego kupic Ci najlepiej 8000 mozesz uzywki po kosztach i pojezdzic w dzien w nocy oraz w deszczu i wtedy zrozumiesz dlaczego 4300 lub max 5000

Naprawde w desz tragedia :-)

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez 5000 najlepszy kompromis bo rozumiem ze chcesz jak najwiecej niebieskiej poswiaty :-) a brnac dalej chcesz by ladnie wygladala :-)

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ukrywam ładnie to wygląda jak jest taka niebieska poświata..ale zastosuje się do porad i wybiorę chyba jednak te 5000K :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...