Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB++]Dupowóz z szachownicą by Króliczor :D


Króliczor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne forumowe grono i przedstawiam swój niedawny zakup jakim jest B5 wyprodukowane pod koniec 1997 modelowo 1998r. Sądzę, że auto może być niektórym forumowiczom znane gdyż posiada wlepę B5 battalion na masce i naklejki klubowe dzięki którym tu trafiłem. Auto w wersji na USA z silnikiem 1,8T po "lekkim" skręceniu. Co było zrobione nie wiem ale posiadam wykres z hamowni na 194,6KM i 257NM. Auto wspomagane jest przez sekwencję BRC.

Co do wyposażenia to najgorzej chyba nie jest:

-4 poduszki

-climatronic

-popielata skóra

-4 szyby w prądzie, lusterka również

-lampy ksenonowe z założonymi HIDami

-audio oparte na radiu Concert wspomaganym przez wzmacniacz Magnata i skrzynię JBL

Coś tam pewnie jeszcze się znajdzie ale w tej chwili nie pamiętam :D

B5 jest stylizowana na s4(zderzak i chyba grill) Wy znacie się lepiej więc pewnie zostanę odpowiednio uświadomiony :D

Odnośnie "obuwia" to na zestaw letni składają się 18 calowe kółka chyba od S ( tu też proszę o potwierdzenie)pomalowane na biało a na zimę 15 na oryginalnych alu Audi. Odnośnie zawieszenia to sądzę, że mogło być obniżone i utwardzone bo wątpię, żeby takie twarde wychodziło w standardzie :D

Odnośnie modów jakie planuje to raczej zakończy się na przyciemnieniu szyb i dalszym podnoszeniu mocy o ile ogarnę co tam siedzi u mnie pod maską :D

Zachęcam do komentowania, oceniania i wyrażania własnych opinii :D

4ncs.jpg

lowt.jpg

qopz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna, ładnie się prezentuje, choć mi osobiście kasparov na dachu średnio się widzi.

Widziałem Cię chyba na mieście, ale nie miałeś jeszcze oznaczeń klubiastych.

Do zobaczyska na spocie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciemnienie szyb, poprawa CA bo niestety z przodu slabo gra jak dla mnie...czyli beda wygluszone drzwi i zmienione glosniki, na wiosne zapewne zwiekszenie mocy :D A poza tym dbać, dbać i jeszcze raz dbać :D Licze takze na Wasze sugestie co do zmian bo niestety odnosnie Audi jestem zielony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok przejrzalem temat mojego poprzednika i wiem juz ile pracy jest wlozone w auto :D

---------- Post dopisany 29-06-2014 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 12:52 ----------

Auto na chwilę obecną prezentuje się właśnie tak:

audist.jpg

audist2.jpg

cargo.jpg

Przez ostatni czas Audi dostało nowy kompletny rozrząd, całe uszczelnienie silnika, naprawe klimy, zawór upustowy DV, wtryski od BAM-a i został wgrany "gotowiec" i wyhamowany na 203KM i ok 270NM...teraz czekam na montaz FMIC-a i smigam na strojenie zeby przybylo jeszcze troche mocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem...bedzie gwint ale najpierw walka z moca :D Jak uzyskam satysfakcjonujacy mnie wynik to wtedy zaczne wizulanie ogarniac temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FMIC to dodatek to wiekszych wtryskow i turbo. Przy strojeniu temp w dolocie byla delikatnie mowiac za wysoka wiec potrzeba wiecej zimnego powietrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...