Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BGB] 2.0 TFSI quattro by IroN_87

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
Czas pokazać nowy nabytek :wink:
Nic specjalnego.. Audi a4 b7 2.0 TFSI 200KM quattro..
Z zewnątrz:
- zderzaki z S4
- daszek rs4
- felgi lato: a`la rs4 ? z oponami 235/40/18
- felgi zima: ronal rs6 18"
- wydech s4
- bixenon dynamicznie regulowany podczas jazdy

W środku:
- Szara skóra z alcantarą
- RNS-E 750 PL plus zmieniarka
- kierownica S4
- pakiet światło

i takie tam..

Plany?
- sprzęgło sachs performance - zrobione
- nowy DP, albo cały wydech w MG + program ~260KM
- FMIC
- turbina K04 i atak na ~330KM
- obniżyć - zrobione
- Hamulce s4 ewentualnie z porsche 6 tłok ZR18
- tuner TV
- dokładka z leona
- lampy tył z A6 LED

Zdjęcia po kupnie..

o39s.jpg

rir9.JPG

3oji.jpg



Po umyciu w słońcu :slina:

wuvq.jpg

fi09.jpg

c2th.jpg

9kot.jpg

clzu.jpg

4fnd.jpg

oswm.jpg

Auto przeszło pełny przegląd w COMPsporcie za co im bardzo dziękujemy :wink:
Wymienione zostały świecie, cewki

84q3.jpg

Sprawdzony zawór ( nowy bez wad), tłoczek pompy? wszystko ok.. wyczyszczona przepustnica i wgrana seria... Program "zagraniczny" wykończył sprzęgło.. :facepalm:
Na serii przestało ślizgać :decayed:

xogu.jpg



isw.JPG

xnu0.jpg

:decayed::decayed: :decayed::decayed:

Zmiany:

- Eibach Pro kit -
- dzienne led
- postojówki led

a9u1.jpg

g28m.jpg

4yf0.jpg

rfu0.jpg

icao.gif

zayp.jpg

v18b.jpg

v8u8.jpg

vfvo.jpg

Wydech:naughty:

Mały up:
-stabilizator tylni z rs4

-sprzęgło sachs performance
-nowe łożysko

-nowy płyn hamulcowy

-program z procedurą startu 5krmp + twarda odcinka :decayed:

Aq37cnB.jpg

MpX8vIy.jpg?1

LfpmSCQ.jpg

Edytowane przez IroN_87

Opublikowano

Piękna.Kolor ,środek i całokształt.Gratulacje.:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Kolor zaje... ale kratki jakieś takie :thumbdown: listwy s4 koniecznie w kolor i ta galka :doh: ale za to reszta gitara.

Dsj gałkę s-line i będzie dobrze.

Opublikowano
  • Autor

Gałka na żywo wygląda ok.. sam myślałem, że to ori, ale nie znalażłem takiej nigdzie :facepalm:

Kratki:facepalm: myślę co z nimi zrobić.. pójdą prawdopodobnie na czarno, albo jakieś inne..

Listwy są w kolorze black piano zarówno jak dokładka w zderzaku z tyłu i blenda tablicy której nie ma na zdjęciu..

Na żywo fajnie się komponują.. na zdjęciach nie ma efektu.

Ktoś wie czym się różnią spryskiwacze lamp w S4 od tych z a4?

Opublikowano

Powtórzę to co koledzy wcześniej kolorek jest piękny :slina: zresztą jak całe auto:decayed:

Opublikowano

Z tymi kratkami to faktycznie średnio. Niby pasują do luster w chromie ale.. ja bym wlotów intercoolera nie zasłaniał wcale, ewentualnie w czerń.

TFSI i Q jedyne słuszne połączenie :naughty: Szkoda ze nie Tip. :wink:

Zakładaj klubowe rameczki bo rzuca się w oczy.

Dbać i śmigać, szerokości! :hi:

Opublikowano
Gałka na żywo wygląda ok.. sam myślałem, że to ori, ale nie znalażłem takiej nigdzie :facepalm:

Kratki:facepalm: myślę co z nimi zrobić.. pójdą prawdopodobnie na czarno, albo jakieś inne..

Listwy są w kolorze black piano zarówno jak dokładka w zderzaku z tyłu i blenda tablicy której nie ma na zdjęciu..

Na żywo fajnie się komponują.. na zdjęciach nie ma efektu.

Ktoś wie czym się różnią spryskiwacze lamp w S4 od tych z a4?

Właśnie za,dużo,kolorów. Tu chrom tu niebieskie auto tu jeszcze listey w,piano. Zerknij tutaj

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-blb-akjam-s-line-s4-recaro-s4-b7-soft-rs619-kiera-tts-led-a6-str-66-a-88685/

Opublikowano

:whistling:

Kolorek piękny! :decayed: Tak jak wyżej koledzy mówią... Te wszystkie dokładki (listwy, etc) w kolor autka. :good: Te kratki i gałka to bez komentarza. :decayed: Przydałoby się wrzucić jakiś dystans, Kiera MuFu, i uruchomić parę rzeczy. :wink4: Może trochę niżej...:naughty: Reszta, czyli napęd... :good:

Opublikowano
  • Autor

Wysłałem Ci PW:decayed:

Pierwsze w kolejności sprzęgło bo obecne wymięka..

Później program...:kox:

Jutro jadę do Bielska do Patryka sprawdzić czy z silnikiem wszystko ok

W dół pójdzie tylko nie wiem czy eibach czy H&r.. w leonie miałem Eibacha pro kit i blistein B8 i było ok.

Dystans.. z przodu jest i koła są szerzej niż z tyłu.. w jakim celu? nie wiem.. ale coś muszę z tym zrobić.. zobaczymy jak spasują zimowe koła, czy też coś potrzebują...

Uruchomić parę rzeczy? np?

Jak na razie to wywaliłem zamykanie auta przy 15km/h..

Zamówiłem ledy dzienne i zamierzam je uruchomić.. później dołożyć włącznik auto itd:wink: także liczę na waszą pomoc:grin:

Opublikowano

Jakie LEDy zamówiłeś do DRL? :whistling: Włącznik auto i uruchomić CLH/DRL. Dystans na tył. :wink4: P.S. PW nie doszło... :guma:

Opublikowano
  • Autor

Poszło jeszcze raz.. dziwne.

Coś takiego jak Ty masz tylko nie wiem, który kasownik?

Filtr CAN do DRL do AUDI A4 A6 A8 Q7 TT motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

Filtr CAN do DRL do AUDI A3 8P ,A4 B7 FL, A8, VW Passat CC, EXEO motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

---------- Post dopisany 21-10-2013 at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 17:29 ----------

Uff Właśnie wróciłem po całym dniu spędzonym w CompSporci-e za co im bardzo dziękuję :wink:

Auto przeszło pełny przegląd..

Wymienione zostały świecie, cewki

84q3.jpg

Sprawdzony zawór ( nowy bez wad), tłoczek pompy? wszystko ok.. wyczyszczona przepustnica i wgrana seria... Program "zagraniczny" wykończył sprzęgło..:facepalm:

Na serii przestało ślizgać :decayed:

xogu.jpg

isw.JPG

xnu0.jpg

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Mocowo jest dobrze :D:thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
  • Autor

Co lepiej wsadzić: eibach pro kit? czy jakiś H&R ?

Chcę dołożyć włącznik CLH i DRL.. ogarnę to na module 8E0 907 279 L? czy potrzebuje "J" ?

Muszę dorzucić lusterko z czujnikiem światła? czy można to podłączyć tak, że będą sobie sam zmieniał ze świateł dziennych na bixenon bez auto), a kiedyś tam sobie zmienię szybę?

Opublikowano

Skąd jesteś dokładnie ? Widuję tą audiczkę w Gilowicach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma opcji, nie jeżdżę tam:grin:

Dokładnie to z Żywca:wink:

Opublikowano

Więc mamy jeszcze klona w okolicy :grin:

Opublikowano
  • Autor

Nikt nie pomoże?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano
Co lepiej wsadzić: eibach pro kit? czy jakiś H&R ?

Chcę dołożyć włącznik CLH i DRL.. ogarnę to na module 8E0 907 279 L? czy potrzebuje "J" ?

Muszę dorzucić lusterko z czujnikiem światła? czy można to podłączyć tak, że będą sobie sam zmieniał ze świateł dziennych na bixenon bez auto), a kiedyś tam sobie zmienię szybę?

miałem "L" i CH/LH działało

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. A jest sens podmieniać na J? daje to jakieś większe/potrzebne możliwości, które się przeważnie wykorzystuje?

Opublikowano

ja wymieniłem raczej niepotrzebnie, problem z dziennymi był w braku przewodów ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.