Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S5 8T Sportback Sepang Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Widziałem większe zestawy do eSy ;) Ale generalnie... czy jest sens? Podejrzewam że nie. Tak samo zakładanie stabilizatorów od RS. Przy takiej mocy i takim użytkowaniu auta.

Kolejny etap to kółko kompresora. Tylko że nie dotykamy się do tego nim nie ogarniemy tematu wsadzenia większej chłodnicy. eSa się koszmarnie grzała na hamowni. W Twojej S6 układ jest pewnie o wiele wydajniejszy.

Tu był ciekawy setup Stasis'a, ale obawiałem się dostępności tarcz wiec wolałem coś w miarę seryjnego

http://farm8.staticflickr.com/7286/9527314938_77c6a83c2f_o.jpg

Intercoolery wodne, turbiny chłodzone wodą itp, na serie wystarczy na mody wszystko poszło do przeróbki

Opublikowano
  • Autor

Miałem na myśli że wydajniejszy jak pod serie. U mnie też trzeba modyfikować intercooler i cooler jeszcze od wspomagania. Dodatkowo większa pompa.

Śledzę Twój projekt... grubo ;)

Opublikowano

Wow piękna ta Twoja "Eska" i do tego ten kolor - chyba najładniejszy w całej palecie do tego auta :) Jak tak patrzę to zdecydowanie bardziej Sportbacki mi się podobają od zwykłej A5 :wink: Mody również jak najbardziej trafione. Mam nadzieję, że będzie mi dane zobaczyć Twój bolid na łódzkich drogach :)

Opublikowano
Miałem na myśli że wydajniejszy jak pod serie. U mnie też trzeba modyfikować intercooler i cooler jeszcze od wspomagania. Dodatkowo większa pompa.

Śledzę Twój projekt... grubo ;)

I chłodnicę oleju do S-tronica :grin:

Opublikowano
  • Autor

To też. Szczególnie jak się zmieni soft w skrzyni :P

Opublikowano

W sobotę jestem w Łodzi mały spot :naughty:

Opublikowano

W Intemo nie podoba sie mi linia odciecia. A niektórzy sie zachwycają :)

Opublikowano
  • Autor
W sobotę jestem w Łodzi mały spot :naughty:

git. Dzwon jak coś.

Krzysiek, co Ci nie pasuje w Intemo?

Opublikowano

Oki :decayed:

Opublikowano
W sobotę jestem w Łodzi mały spot :naughty:

git. Dzwon jak coś.

Krzysiek, co Ci nie pasuje w Intemo?

Linia odcięcia światła i cenia. Czyli u Ciebie / jest bardziej pionowo i wyglada _|--- (mniej wiecej ) Osobiście wogóle _/ takie. Waże że jesteś zadowolony.

Opublikowano

Robi robotę :jerk:

Opublikowano
  • Autor
W sobotę jestem w Łodzi mały spot :naughty:

git. Dzwon jak coś.

Krzysiek, co Ci nie pasuje w Intemo?

Linia odcięcia światła i cenia. Czyli u Ciebie / jest bardziej pionowo i wyglada _|--- (mniej wiecej ) Osobiście wogóle _/ takie. Waże że jesteś zadowolony.

Jest tak jak mówisz. Ale mnie się właśnie podoba a la BMW.

Opublikowano

widac golym okiem ze swieci duzo lepiej niz seria ... grube mody:slina:

Opublikowano
  • Autor

Ale ładnie leciał :grin:

Co Ty. Ja to jestem tylko mistrz prostej :wink:

Opublikowano

jak oceniasz wydech MG vs. Milltek ? cichszy ? Regulacja jak w capristo? moze jakis filmik ?

Opublikowano

Pocas, mody grube, jak żona Komorowskiego:decayed: Ja tylko gratuluję i życzę dalszych kreatywnych pomysłów:wink:

Opublikowano

Kozak autko :-) jeszcze wtym kolorze po prostu miazga :-) pozazdroscic:slina:

Opublikowano
  • Autor
jak oceniasz wydech MG vs. Milltek ? cichszy ? Regulacja jak w capristo? moze jakis filmik ?

Jak tylko będzie założony to wrzucę film z tego samego miejsca gdzie nagrywałem kiedyś Millteka.

Gruszki sterujące są na obu tłumikach więc powinno być ciszej na zamkniętych klapkach. Regulacja będzie z pilota. Bezprzewodowo. Niestety S5 nie ma seryjnie żadnego fabrycznego guzika, którego by można było podpiąć pod sterowanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.