Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 Sportback Sepang Blue


pocas

Rekomendowane odpowiedzi

Godzina 3:36. Grand Theft Auto.

2015-03-18%2014.01.43.jpg

Pojazd już odzyskany. Do naprawy blachara lewych przednich i tylnych drzwi. Do tego nowy komputer i CAŁA elektronika. Łącznie z kolumną kierownicy, skrzyni, ecu, stacyjka i klamki itd.

Dziękuje złodzieje. Mam nadzieje że te 16 razy jak Wam się auto wyłączało weszło Wam w pięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczescie ze odzyskane. nie zmienia to jednak faktu ze chwile potrwa zanim pojezdzisz :/ skad to info ze 16 razy gaslo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no widze pełen profesjonalizm, pół auta (elektroniki) r**********

akcja miała miejsce gdzieś w Łodzi?

dostales cynk ze auto gdzies jest czy cos?

Edytowane przez wrclaguna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra, przy drzwiach powinna być gilotyna, od razu łapy odciąć, jak można tak potraktować takie auto :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 3:36. Grand Theft Auto.

2015-03-18%2014.01.43.jpg

Pojazd już odzyskany. Do naprawy blachara lewych przednich i tylnych drzwi. Do tego nowy komputer i CAŁA elektronika. Łącznie z kolumną kierownicy, skrzyni, ecu, stacyjka i klamki itd.

Dziękuje złodzieje. Mam nadzieje że te 16 razy jak Wam się auto wyłączało weszło Wam w pięty.

:OMG:

Czyste sk....syńtwo ! I jak tu nie mieć broni w domu.

Szczęście w nieszczęściu że wróciło do właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyklepie sie ;-)

Sent from out of space ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi dwie sztuki, porysowany próg plus listwa, osłona stacyjki, lusterko wew z szyba, porysowany zderzak, urwane zaczępy od sterowników w bagażniku, zegary, immo, gateway, moduł komfortu, chrom przy gałce zmiany biegów. To tak na pierwszy rzut oka

Sent from out of space ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Dobrze ze mam czym jeździć. Nie polecam nikomu tego uczucia. Auto to bardzo dla mnie ważne "miejsce". Dość intymne. Naturalne jest tez dla mnie trzymanie w nim np ulubionego kocyka dziecka czy jakiś zdjeć. A tu nagle jakieś chu... grzebie w tym

Sent from out of space ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodziejaszki za kratą czy nadal grasują? masakra, ale dobrze, że się odnalazło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze jednak sie znalazla, jedne z moich 4 kolek jak sie komus spodobaly w listopadzie to do teraz nie wrocily, na dodatek z fotelikami i zabawkami corek, i wez tu dzieciakowi malemu wytlumacz ze jakis skur... mu zabawki zapier... Nic wazne ze sie znalazla, odbudujesz przy okazji pewnie jeszcze cos "przymodzisz" i lalka bedzie jeszcze fajniejsza. Btw. ubezpieczona byla ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele

wspolczucia

wszystko w Łodzi się działo?

jakieś szczegóły? w nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że w nocy, po godzinie 3. Pewnie że ubezpieczony. Wymogi leasingu. Przymodzę? Hmm, gwint właśnie kupuje :) Muszę przygotować mu powitanie jak wróci z ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...