Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie tylnych swiatel


lukii007

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.Mam taki problem.Widzialem na kilku filmikach jak przyciemniaja tylne swiatla folia i chcialem tak samo zrobic u siebie.Kupilem jakas folie do przyciemniania szyb i prubowalem'ale na filmikach oni to folie podgrzewali i ona wtedy dostosowywala sie do ksztaltow lampy a ta ktora kupilem za nic nie chciala zmieknac ciagle taka sztywna byla.i tu moje pytania czy sie ruznia czyms folie do przyciemniania szyb od tych do lamp a czy ja cos zle robilem? i czy znacie jakis inny latwiejszy sposob zeby je przyciemnic? ;-) albo moze wiecie o kims kto sie zajmuje tego typu rzeczami w okolicach Nowego Targu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie...gostek w oplu zafira przyciemnił sobie pończochą(czarną)....serio!!:grin:

spróbuj, załóż zobacz czy ci się spodoba(przyciemnione lampy), bo może się okazać się że nie potrzebnie się męczysz. sam się zastanawiam czy będzie mi się podobać i nie zastosować taki patent na ocenę, czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci ktoś kiedyś zaparkuje w kufrze to potem będziesz się zastanawiał czy aby nie pogorszyłeś drastycznie swojej widoczności na drodze.

Widziałem przed sobą ze 3 razy w życiu takich typów z ciemnymi tylnymi lampami.

Raz aż mi gumy zapiszczały bo nie widać było że hamuje.:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie tak zrobione folia obracal. Zobacz u mnie w temacie. Ogólnie folia nie robi mega ciemnoty tylko fajnie ciemniej. Ja przyciemnialem bo przód mam czarne lampy grill mat i tył jasny zostać nie mógł :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona naprawdę ładnie wyglada od serii jest tylko lekko ciemniejszy a daje ten charakter. Łatwo sie ja modeluje wystarczy pożyczyć suszarka od dziewczyny :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lepszy sposob :) tyulko trzeba troche pojecia o malowaniu :) ja w swojej audi zmatowalem lampy papierem wodnym, rozrobilem lakier bezbarwny z czarna farba (tylko nie za duzo farby bo wyjdzie smola i nic nie bedzie widac :wink: ) i pomalowalem lampy :wink: , efekt koncowy wyszedl super, lakier ladnie sie trzyma i bez kombinacji z jakims sprejem czy folia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale folie zrywam i mam ori, a u Ciebie wymiana lapmp. Koszt folii na 2 lampy 18zł i 30 min pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry diagnosta lub ITD jak oblukają to po dowodziku.

Panowie,wygląd wyglądem a widoczność widocznością.

Czy na pewno chcecie sobie ją z tyłu pogorszyć ?

Chodzi o to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem w ten sposób byłem bardzo sceptyczny do ściemniania lamp i efektu tego jak wyjdzie. Bałem sie tego że z tyłu nic widać nie będzie.

Kupiłem na "spróbowanie" folie najjaśniejszą do ściemy lamp i po jej naklejeniu nie jest źle nie pogarsza się odbłysk w dzień ani noc. Jedynie nadaje lekkiej takiej tonacji wpadającej w ciemniejszą czerwień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kleic pomaluj, kiedys w jednym autku malowalem i bylo super, nikt sie nie czepial bo malowalem specjalna farba do przyciemniania lamp o duzej przepuszczalnosci swietlnej. Farbe kupowalem w motoryzacyjnym a bylo to z 10 lat te?u wiec teraz tym bardziej nie powinno byc problemu z kupnem :)

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...