Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

BTW kolego Master808 na spocika bys zawital kiedys :jerk:

z tą emotką zaproszenie wygląda conajmniej dziwnie :polew:

jak nowy to bedzie klekal do miecza :grin::wink:

Opublikowano

BTW kolego Master808 na spocika bys zawital kiedys :jerk:

z tą emotką zaproszenie wygląda conajmniej dziwnie :polew:

jak nowy to bedzie klekal do miecza :grin::wink:

będzie pasowanie na władce postów? :grin:

Opublikowano

Oj widzę, że wiosna wam się udziela..przygrzało słońce?:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Oj widzę, że wiosna wam się udziela..przygrzało słońce?:facepalm:

trzeba troszke pozartowac :wink:

Opublikowano

No wiem wiem :P ja niestety sprzedałem swoją a4-kę :( więc z tym spotem muszę poczekać :P

Opublikowano
  • Autor

kuszenie psiarni rozpoczete :grin:

kus1.jpg

kus3.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
mniej wiecej tak... tylko z gleba konkretna :decayed:

http://s29.postimg.org/j9irc48g3/fele.jpg

Gdzie ta konkretna gleba, bo dalej nie widzę? :whistling::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
mniej wiecej tak... tylko z gleba konkretna :decayed:

http://s29.postimg.org/j9irc48g3/fele.jpg

Gdzie ta konkretna gleba, bo dalej nie widzę? :whistling::decayed::decayed::decayed:

bez wydechu nic opuscic nizej nie moge... a wydechu narazie brak bo na kase czekam :wink:

z reszta podnosil bede po swietach bo na ryby do lasu jade i allrada musze zrobic :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor

zalety gweinde :grin: raz gleba raz allrad :wink:

Opublikowano

Na ryby do lasu, ciekawe rzeczy ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Za duzo wolnego czasu mialem i poleciala korekta:

Mycie, glinka

Pasty Manzerny 500, 2500, 4000

Cleaner Dodo Juce

Wosk Megsa

jeszcze detaling musze ogarnac bo sladow po pastach i tasmach sporo :decayed:

Takie 3 szoty na szybko...

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

Świetnie wyszło :decayed: Opuszczałeś trochę przód? Bo jakoś tak równiej stoi. Mógłbyś mi cyknąć parę fotek finalnego spasowania 2din?

Opublikowano
  • Autor
Świetnie wyszło :decayed: Opuszczałeś trochę przód? Bo jakoś tak równiej stoi. Mógłbyś mi cyknąć parę fotek finalnego spasowania 2din?

Dzieki... czarny jest w koncu czarny :decayed: efekt mi sie podoba bardzo po korekcie

przodu nie ruszalem... wroce z ryb po majowce to bede krecil na nowo moze podetne troche laczenie wydechu i wtedy na 60 moze 59 ustawie

finalnie jeszcze 2 din nie mam ustawionego bo ciagle srubek nie wkrecilem do ramki - musze przelutowac 2 czincze

ale cykne cos jutro dla Ciebie :wink:

Opublikowano
:hi:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

3 tydzien po korekcie kropelki dalej eleganckie ;)

kropelki.jpg

---------- Post dopisany 19-05-2014 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 10:55 ----------

20140517_142740.jpg

tak wygladal plyn hamulcowy ktory byl w obiegu... nie dziwie sie ze gotowal sie szybko :facepalm:

zastapil go w sobote RBF Motul-a

Dotarl tez dzisiaj wydech od wujka Krychy - montaz na dniach

i wpadly nowe czarne welury :naughty:

Plany na najblisze dni:

Wydech kwasny na jednym tlumiku plus podciecie tylnego zderzaka

zabawy z pompka centralnego by dogadala sie z TutboTimerem

montaz mikrofonu do radyjka

koncowe pasowanie i przykrecenie ramki radia :facepalm:

podswietlenie nog z przodu + podswietlenie klamek i wymiana przednich na satynowe

odswierzenie paru plastikow we wnetrzu

polerka lamp przednich

na czerwiec chyba wezme sie za konserwacje podwozia :naughty:

---------- Post dopisany 28-05-2014 at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 13:47 ----------

:hi:

uslugi transportowe :naughty: a podobno male auto :grin:

spawara.jpg

taka sytuacja... od spodu wyszlo git, dzwiek tez fajny ale jak DP jeszcze wleci to sie zapewne jeszcze zmieni :whistling:

spody.jpg

tylko cos musze z tymi koncowkami wyrzezbic bo narazie to popelina straszna:

tlumak.jpg

tlumak2.jpg

tlumak3.jpg

tlumak4.jpg

jakies pomysly?

ciac na rowno z dokladka? czy prawa na rowno a lewa do niej zrownac? :facepalm:

Opublikowano

ty się śmiejesz że male auto, wujek do swojej a3 3d wsadził 4x drzwi od a4 b5 (z ramkami) 1 błotnik, i maskę i jeszcze miał miejsce żeby odsunac fotel lekko. :decayed:

Opublikowano

no a3 bardziej nadaje się, żeby towary przewozić niż ludzi :facepalm: pod względem miejsca i ilości :grin:

Opublikowano

Jak byś nie obcial to będzie lipa. Dlaczego wyszły tak pod kątem?

Opublikowano
  • Autor
Jak byś nie obcial to będzie lipa. Dlaczego wyszły tak pod kątem?

fabrycznie skierowane sa do gory, pod katem nie sa - zdjecia tak ciulowo oddaja

a zludzenia sa takie bo sa bardzo wystawione i jeszcze obla dokladka robi swoje

upiertole ja napewno kwestia ile :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.