Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Słoneczko przygrzalo ?

jak snieg spadnie to i tak nie jezdze na codzien wiec luz :whistling::jerk:

spokojnie nie spadnie:wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak nie spadnie to Letni setup on board :decayed:

Male spy fota z kalosza narazie :jerk::whistling:

spy1.jpg

spy2.jpg

Opublikowano

w tygodniu wpadnij do Stacha to oblukam na żywo i oddam Ci kabelek:kox:

wydaje mi sie że przód dużo szerzej niz tył, nie?

Opublikowano
  • Autor

Tyl ma maly negatyw i jest na 0 z blotnikiem...

przod moge opuscic jeszcze duzo ale ogranicza mnie wydech ktorym juz teraz tre na hopach :wink:

i przod teraz jest 1cm szerzej niz buda :whistling:

Opublikowano

Mi się cholernie podobaa :kox:

teraz hamulców nie widać :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mi się cholernie podobaa :kox:

teraz hamulców nie widać :decayed:

Powiem szczerze ze mi tez :naughty: ale przod chce jeszcze nizej z 1cm 1,5cm

ale to jak wydech z kwasu siadzie...

co da hamolcow to sie nawet nie wypowiadam bo wygladaja jak by z roweru byly :facepalm::grin:

---------- Post dopisany 02-03-2014 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2014 at 17:34 ----------

Dwie lepsiejsze foty...

moje1.jpg

moje2.jpg

Opublikowano

I przód i tył musi iść w dół :whistling::banan:

Opublikowano
  • Autor
I przód i tył musi iść w dół :whistling::banan:

przod w dol pojdzie z 1cm moze max 2cm jak wydech zrobie... tyl jest ok... to ma jezdzic i za***rdalac a nie sie toczyc :grin:

Opublikowano
:thumbdown::decayed:
Opublikowano
  • Autor
:thumbdown::decayed:

hehe juz teraz wszystkie hopy moje :banan:

tyl ma delikatny negatow i nie mam mozliwosci zejsc nizej bo skrecony tyl na maxa...

przod moge posadzic jeszcze w h... ale narazie mnie wydech ogranicza :facepalm:

Opublikowano

Nie ma to jak customowe nakrętki :kox: Wywal regulacje :grin::grin::grin: Opuść ten przód i będzie ok :wink: Ale jak nie chcesz glebić to trzeba było pakować oponę z profilem 40 :whistling:

Opublikowano
  • Autor

costomowe nakretgi czego?

Regulacji nie wywale... 1 bo chce miec regulacje, 2 bo nie chce wiekszego negatywu

opon nie wybieralem... byly w gratisie do felg :grin: zreszta te chinole szybciej pojda na wymiane niz sie spodziewalem :whistling:

zmienie wydech to zobaczymy co bedzie :whistling:

narazie i tak mi sie podoba... a jak glebic bede chcial to spokojnie moge isc z przodu -4cm bez zdejmowania helperow :grin:

Opublikowano

No ja mam dorobioną nową regulację i mogę dać trochę niżej :naughty: Właśnie, muszę wywalić helpery z przodu :decayed:

Opublikowano

co ty masz zrobione z tą wycieraczką kierowcy? taka pogięta... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
co ty masz zrobione z tą wycieraczką kierowcy? taka pogięta... :kwasny:

ramie mam z duzego fiata :facepalm::wink::grin:

tak powaznie to nie wiem mialem tak jak kupilem tzn scieraczki byly inne a z tymi valeo wyglada tak jak wyglada... zmienic musze ale ciagle wazniejsze mody

i tak w kolejce czeka wklad lusterka, dywaniki itp...

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2014 at 05:48 ----------

takie tam dupsko :kox:

dupa1.jpg

dupa2.jpg

Opublikowano

Powiem tylko jedno: jak dla mnie za***iście! A z tego co widziałem ostatnio na Marcinkowskiego, to nieźle się zbiera ;) kręciłeś już silnik?

Opublikowano
  • Autor
Powiem tylko jedno: jak dla mnie za***iście! A z tego co widziałem ostatnio na Marcinkowskiego, to nieźle się zbiera ;) kręciłeś już silnik?

:hi:

silnik aktualnie pelna seria jeszcze ale juz nie dlugo... :whistling:

na dniach bedzie niespodzianka i zacznie sie kuszenie drogowki :grin::decayed:

Opublikowano

oooo widzę jakiś niecny plan :kox: zdradź nam jakiś szczegół :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Rejka bedzie nowa nieprzepisowa :whistling:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

BTW kolego Master808 na spocika bys zawital kiedys :jerk:

Opublikowano

BTW kolego Master808 na spocika bys zawital kiedys :jerk:

z tą emotką zaproszenie wygląda conajmniej dziwnie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.