Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3


arre

Rekomendowane odpowiedzi

żółty do kitu :thumbdown:. gdyby to był żółty Fiat Panda to owszem.

alu czy karbon będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytam się bo mam fotele takie jak założyciel tematu :

[ATTACH=CONFIG]567[/ATTACH]

W siedzeniu kierowcy jak i pasażera mam przetarte zewnętrze "lotki" (od strony drzwi)

Robić to u jakiegoś tapicera czy szukać nowych foteli na rynku angielskim np. ?

Wydaje mi sie ze mozna zmienic sama szmate - tanim kosztem kupujac z anglika... albo dorwac material i dac do przeszycia

bede na dniach rozbieral fotel kierowcy - grzana pupa ma gdzies przepalone laczenia mat i nie grzeje wlasciwie - to potwierdze i zrobie foty

Lafayette atena jest :ok2:

Dajesz srodek konsoli w hydrografike carbon jak z carsdream :kox::decayed: po calosci mega to wygląda, folia carbon - fake carbon to taka lipa jak dla mnie :decayed:

mowilem ze dobre cb mam :decayed:

żółty do kitu :thumbdown:. gdyby to był żółty Fiat Panda to owszem.

alu czy karbon będzie ok

co do wnetrza ala czikita to wiedzialem ze mnie pojedziecie i zmienie napewno...

ten eksperyment byl eksperymentalny wlasnie bardziej by sie posmiac :naughty:...

pojde w folie 3m jaka to nie wiem jeszcze jak bedzie tak jak mi sie bedzie podobalo to pokaze ;)

zabralem sie w koncu za moje pozycje z przodu (od zakupu jezdze na jednej zoltej paskudzie) i wyszlo tak ze kupilem tez ledy do calego wnetrza... wczoraj przyszla paczuszka :naughty:

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

20131204191.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt całego kompletu żaróweczek i jakie tam dokładnie są? :wink: Też muszę to zrobić, czekam z niecierpliwością na efekty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te co na focie zaplacilem 70zl z wysylka z czego te dwie duze soczewkowe trzonek p21 kosztowaly 20 zl i sa do lamp tylnych na wsteczne swiatla (na probe)

reszty kupilem z zapasem bo wiadomo jak chinska technologia...

ogolnie co liczylem to w5w w kabinie jest: 4x w podsufitce, 4x w drzwiach i 2x podswietlenie nog z przodu

2x rurkowe do przedniej lampki w podsufitce, i 2x w5w na pozycyjne przod

te co na fotach to 12 sztuk w5w 5xsmd/sztuka; 3 sztuki w5w 20 smd/sztuka; 4 sztuki w5w 5smd/sztuka plaskie

rurki 41mm 3 sztuki po 12smd na rurke

na wsteczne jest jedna dioda 3w z soczewka

co i gdzie wloze poinformuje po instalacji :decayed:

mialem robic jak w a6 z tasmy led ale lutowac mi sie nie chce :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że do weekendu zamontujesz i zdasz reportaż razem z fotkami to też sobie kupię :kox:

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

BTW W postojówkach nawet SMD dosyć szybko się kończą :kwasny: U mnie wytrzymały jakieś pół roku może... Za to z tyłu pod rejką dają radę :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moze uda mi sie ogarnac to moze cos cykne...

pod rejka mam z tasm led moduly polutowane - zarowki poszly w kosz od razu :decayed:

a postojowki przerabialem ale trafilem jakies co ponad rok w a6 smigaly....

ale to chyba tez i dlatego ze w a6 drl-e na ledach mialem w miejsce dlugich :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak...

porownanie rurki na diodach do zwyklej rurki w lampce podsufitki...

lampka_glowna.jpg

obie rurki:

lapka_glowna_gotowa.jpg

w drzwiach nie jestem zadowolony bo diody swieca w drzwi ale to jest do ogarniecia...

drzwi.jpg

porownanie wstecznych generalnie dla mnie za slabo chyba raczej :/

wsteczne.jpg

za to z pozycyjnych jestem zadowolony:

porownanie:

pozycyjne_porownanie.jpg

i obie z zenonem:

zenon_i_pozycja.jpg

generalnie popelnilem blad bo w malych lampkach w podsufitce nie sa w5w tylko jakies na grubym trzonku... ale chyba polutuje poprostu te plaskie co mam

zapomnialem tez o slonecznikach - rurki 39 mm i w bagaju tez 2 rurki 39mm oraz o schowku :/

ale to poogarniam rowniez...

---------- Post dopisany 07-12-2013 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2013 at 23:52 ----------

szklarska/jakuszyce ogarniete haldex sprawdzony :naughty:

warunki 5/5, wybaczcie foty z kalosza, lustro w domu zostalo :facepalm:

20131206199.jpg

20131206200.jpg

20131206201.jpg

podswietlenie rejki gdzies spier...

20131206202.jpg

tak to jest lusterko po paru bokach :guma:

20131206203.jpg

---------- Post dopisany 16-12-2013 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2013 at 00:09 ----------

Dobra podswietlenie rejki ogarnolem - wywalilo bezpiecznik - gdzies sie wilgoc do diodek dostala...

Zakonczylem podswietlenie srodka w ledach (foty z kalosza):

nie swieca te zarowki tak mocno jak panele ledowe ale i nie mecza wzroku a wg mnie jest wystarczajaco jasno...

20131211204.jpg

20131211205.jpg

20131211206.jpg

20131211207.jpg

i czikita stajl wypadlo ze srodka :polew:

20131214208.jpg

teraz jest duzo lepiej chyba nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nadal nie widzi :decayed::decayed:

Mi też ale w porównaniu do żółtego to jest teraz git :decayed: Tylko ten kolor jakoś te niespasowane plastiki uwidacznia:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeczycie Pany jak piczki dziewic przed ruchaniem :decayed:

1. foty z kalosza wiec ni hu hu nie oddaje efektu na zywo

2. to tylko folia wiec wrocic do serii mozna w mniej jak 5 minut

3. wam sie podobac nie musi :grin:

4. wole takie szczotke alu niz trumnowy czarny albo oklepany piano black... :guma:

btw Duds pokaz co tam masz u siebie? serie? heh :naughty:

pees jade z TT sie pobawic troszke :naughty:

jak przyleca dystanse w tym tygodniu to przymiarka letniego setupu nastapi :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria, ale 2din :grin::decayed::decayed: Czekam na przymiarkę koła :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 din cwaniak...

przymiarka kola juz byla duzo wczesniej ale dorwalem 4 dystanse zmieniajace rozstaw ze srubami za 200 zl

i bedzie przymiarka taka ze bedzie mozna przykrecic i opuscic.... ale czy foty pokaze :decayed:

zobaczymy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. wole takie szczotke alu niz trumnowy czarny albo oklepany piano black... :guma:

To jest szczotkowane alu? Ja też myślałem o takich dekorach ale chodziło mi po głowie jakieś takie.. jaśniejsze i takie mniej gęste. Musze zobaczyć na żywo. Kiedyś pytałem Bidzia o te dekory i podobno dawał jakiś podkład pod to bo mu sie bez podkładu od słońca pomarszczyła ta folia czy cus:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. wole takie szczotke alu niz trumnowy czarny albo oklepany piano black... :guma:

To jest szczotkowane alu? Ja też myślałem o takich dekorach ale chodziło mi po głowie jakieś takie.. jaśniejsze i takie mniej gęste. Musze zobaczyć na żywo. Kiedyś pytałem Bidzia o te dekory i podobno dawał jakiś podkład pod to bo mu sie bez podkładu od słońca pomarszczyła ta folia czy cus:whistling:

to jest szcotka alu w graficie i na zywo zupelnie inaczej wyglada... ciemne jest bardzo a oswietlenie to tak smiesznie podswietla :decayed:

szalejesz z tym tunelem :decayed:

powiedz lepiej jak jeździ Ci sie A3 vs exA6? :decayed:

zima jest to sie bawie... dzisiaj walczylem z Turbo timerem i kurde musze rozpiske stacyjki dorwac

co do a3 vs a6:

a3 szybsza i duzo lepsza trakcja miejsca za kolkiem tak samo, w a6 ciut ciszej ale i inne zestawienie mialem :decayed:

torsen vs haldex - podobnie duzych roznic nie czuje,

na sniegu lepszy fun byl w a6 ale i strach wiekszy jak ciagnelo sie ~4m za soba po waskiej drodze

napewno a6 bardziej komfortowa ale a3 daje wiecej frajdy z jazdy... diabel jest a bedzie jeszcze wiekszy :guma:

Ja właśnie gwint kupiłem nowy :facepalm:

ale Ty problem masz... kup gwint do mnie to pogadamy :whistling::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...