Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

DudsA4 :no:

Opublikowano

kt5 są lipne, tzn napewno nie do tego auta. kt7 już lepsze, ale mi się średnio to koło podoba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co to teletombola :grin:

nie ma strzelania

nie powiem i koniec tematu do wiosny :naughty:

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

lepiej niech kto powie czym sie rozni zawias z tylu z oski a Q?

bo umre chyba zanim gwint na tyl znajde... a do wiosny trza znalezc bo dupka tez musi nizej siasc...:kox:

Opublikowano

Wklepałem po prostu takie parametry na allegro i mi takie wyskoczyły tylko :decayed::decayed: A akurat żadne mi się tu z tych co napisałem nie widzą :decayed:

Opublikowano

wpadla tez nowa antenka radiowa i zasieg jest wszedzie na maxa :decayed:

siemanko Arek , co za antenę założyłeś do radia? masz jakiegoś linka? :hi:

Opublikowano
  • Autor

Rabbi

Antena dachowa tył VW SEAT SKODA AUDI -- RAKU1 (3739147378) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ta bralem praktycznie p&p tylko jak masz nie ori radio to trzeba podac po separatorze zasilanie

:decayed:

Opublikowano

podziękował :hi:

Opublikowano
  • Autor

Pany co myslicie o takim eksperymencie ze zolty carbon na konsoli srodkowej? :naughty:

Opublikowano

Niee... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe sie zobaczy jak wyjdzie :decayed: a jak Nie to zdjac mozna szybko :grin:

Opublikowano

Nie przeginaj z tym żółtym :decayed: Kolega kupił a3 w twoim kolorze i roczniku tylko klekot i oska. Można by go na spota przyciągnąć

Opublikowano
  • Autor

Pewnie ze mozna na spotach drzwi otwarte dla wszystkich :wink:

a zolty jest eksperymentalnie jak skoncze to wrzuce foto

wg mnie wyglada niezle a jak sie znudzi to 5 minut i folia zdjeta :kox:

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

a ze sie spytam jezdziles Michal tym klekotem w osce? tak samo jedzie jak moja padlina? ;)

Opublikowano

to daj jakąś fotę, im szybciej usłyszysz - bleee tym szybciej ściągniesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na batalionie dzisiaj byla fota podobnego wykonania

q15v.jpg

tyle ze ja klimatronika mam ladniej i mam ala karbon

moze skoncze dzisiaj to cykne fote

Opublikowano

moim zdaniem średnio to będzie wyglądało, ogólnie w a4 jest większe pole do popisu, bo w a3 to w zasadzie można sobie zrobić tak jak wyżej konsolę i kawałek tunelu a w a4 jeszcze listwy dookoła i to się lepiej zgrywa. w a3 właśnie jakiby nie był kolor to wygląda jak zaczęte i nieskończone :grin:

jak możesz to sprawdź ile tam ci folii pójdzie na to :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale wlasnie jak by listwy jeszcze to za duzo by tego bylo...

wyglada ok... skoncze to pokaze a tak jak pisalem zawsze mozna zdjac...

na focie powyzej komus sie klimatronika nie chcialo porzadnie zrobic

foli zamowilem 150cmx50cm i nie wiem czy narazie mi polowa zeszla :jerk:

Opublikowano

ok, dzięki, może ja się zabiorę za to, tylko mnie będzie interesował czarny połysk :wink:

Opublikowano
  • Autor

obaczysz foty jak zrobie to bedziesz dzialal ;) czarny polysk ala czern fortepianowa z esy? hehe

ja jak juz to z 3m carbona szarego szarpne albo jakies aluminium szczotkowane...

caly czas mi sie te wnetrze takie pogrzebowe/smutne wydaje :facepalm:

Opublikowano

no coś w tym stylu, bo tą ramkę mam podrapaną całą... :facepalm:

jak ci się twoje fotele nie podobają to możemy się zamienić :decayed:

albo szukaj jakiejś jasnej skórki :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie, fotele sa gut zadnych jasnych/szarych czy innych tym podobnych lapobrudow :decayed:

skory tez nie kce :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.