Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Klej do szyb i ogień :kox:

Opublikowano
jak nie masz dziur to przyklejasz ori lotke :wink:

oryginalnie są przykręcane

Ale przy montażu i tak te bolce się likwiduje.

Opublikowano

oo dobrze wiedzieć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na a czy jest opis dokladny co i jak...

wycinasz bolce

czyscisz wszystko

smarujesz dobrym klejem

przykladasz by dobrze wygladalo

jakies obciazenie na 1-2 godzin i masz klape s3 :wink:

Opublikowano

to te tarcze ode mnie miały po 25mm? to jak nowe eheh ..przy gwincie coś grzebałes czy zostawiłes tak jak było//jeśli zostawiłes to nie masz ani za nisko , ani za twardo...grzeb grzeb..ja tez 2 dni przy swoim zielonym złomie w garazu spedzilem z hamulcami :facepalm:

Opublikowano

Arek gdzie kupiłeś poliuretany ? Muszę zakupić do MK4 brata zestaw na przód + wkład w poduszkę silnika.

Opublikowano
  • Autor

kuba84 wklad w poduszke polecaja po forach z powerflexa ( podobno na polskich telepie buda -za twarde) - angielskie poliuretany i dostalem na aledrogo i faktycznie nic nie telepie natomiast przy zmianach biegu jest idealnie sztywno i biegi wchodza jak w nowym aucie...

a reszte na zawieche biore ze strongflexa - polish produkt :decayed:

STRONGFLEX Polyurethane Components

tyle ze cos mi piszczy narazie ;) ale zapewne do ogarniecia

zreszta jeszcze calej zawiechy nie zrobilem wiec moga stare tuleje wahacza w dupe dostawac za mocno i popiskuja dziady :polew:

Opublikowano

dzięki :drinks: powoli zaczynam się rozglądać

Opublikowano

a jak to jest ze zużyciem poliuretanów?

Opublikowano
  • Autor

Kuba84 nie ma za co :hi:

a jak to jest ze zużyciem poliuretanów?

jest tak ze nie parcieja nie pekaja i nie starzeja sie bo to nie guma

z tego co czytalem to sie jeszcze nikomu nie zuzyly - zdarza sie ze zetnie kolnierz jak zle zamontowane albo gleba za niska

wszystko mozna popsuc...kwestia jak kto jezdzi jeszcze....:whistling:

ja po zalozeniu przodu czyli gwintu i stabilizatora na poliuretanie mam jak w gokarcie doslownie... idzie jak po sznurku przy 120-140 w zakretach gdzie wczesniej przy 90-120 mialem pietra....

Opublikowano

ale jednocześnie jest sztywniejsze, nie?

Opublikowano
  • Autor

Michu93 Dokladnie :decayed:

zakladasz raz wszystko i masz spokoj... do tego sa twarde sportowe - zolte i czerwone ciut mnie twarde... ja zamowilem czerwone i dla mnie git

pocztowcy wlasnie lotke s3 dostarczyli :banan::dancing:

:guma:

---------- Post dopisany 01-11-2013 at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany 31-10-2013 at 11:48 ----------

wczorajszy wieczor rezanko

zaciski w kolorek...

zaciski.jpg

zaciski2.jpg

z lotka nie moglem wytrzymac ;)

bez:

bez_lotki.jpg

i z loteczka ori s3 :kox:

z_lotka.jpg

i male spy foto :guma:

spy_foto_aczy.jpg

dystanse juz wyslane do mnie wiec pewnie beda dopiero na poniedzialek...

wtedy jakas mala sesje lustrem cykne :whistling:

Opublikowano

Ori lotka leży idealnie:kox:

Opublikowano
  • Autor
Ori lotka leży idealnie:kox:

Armi :thumbup1:

powiem szczerze ze bez lotki to taki goly ten tyl jest :whistling:

polecam klej do szyb wurtha zwyklym pistoletem sie naklada i szybko lapie...

Opublikowano

też takim przyklejałem :decayed: rowniez polecam i montaz samej lotki na + :D

Opublikowano
  • Autor

takie tam dwa szybkie szoty sandalem z weekendu:

20131101157.jpg

20131102158.jpg

dzisiaj powinny dystanse dotrzec to moze zrobie sesyjke w tygodniu...

Opublikowano

lampy czasami ci nie wymagają czyszczenia? ogólnie za***iście, najlepsze z przodu spryski i halo :decayed:

Opublikowano
  • Autor
lampy czasami ci nie wymagają czyszczenia? ogólnie za***iście, najlepsze z przodu spryski i halo :decayed:

za lampy sie narazie nie biore bo plan jest na bixy z projektorami z a6 c7 plus kyoto plus palniki philips d4s :decayed: ale to nie wsio na raz bo z kasa bubu :kwasny:

no wersja fajna ze spryskami i halo :kox: chociaz zderzak z esy jeszcze lepszy jest

Opublikowano
chociaz zderzak z esy jeszcze lepszy jest

mi jakoś nie podchodzi to, tzn fajnie to wygląda, ale praktycznie każde dobrze robione aczy idzie w kierunku z body...

Opublikowano
  • Autor

i wlasnie dlatego body esowe odpuszcze... sama lotka dodaje dupci uroku i starczy

ma byc taka cichociemna, lekko obnizana, dystanse, sciema, wlepy, lotka i wszystko :guma:

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

i rurki z tylu jeszcze siada...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.