Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Nie moge sie doczekać mojego własnego quattro :decayed:

a masz w planach jakies?

ja sie nie moge doczekac kiedy w koncu sie zrobi bialo... i w sumie wiosny sie tez doczekac nie moge z uwagi na nowe kolo :decayed:

ale to tajemnica narazie :jerk:

Opublikowano

powiem Ci, że zastanawiała mnie bardzo opcja S4 b6, ale chyba odpuszcze narazie :decayed: wezme coś mniejszego, tańszego żeby tłuc po mieście :decayed: korci mnie 3.0 ASN w b6, jakbym znalazł dobre 1.8t nie pogardziłbym byleby quattro było a także cały czas miłość nie rdzewieje i śni mi się ...... audi S3 :decayed: dużo do szczęścia mi nie potrzeba :decayed:

Opublikowano
Miałem taką ale bez q :decayed:

tęsknie za nią, autko szatan :decayed:

dbaj i rejestruj sie na a3-club.net ;D

Dziwne te a3-club :eusathink: co sie spytam o jakąs podpowiedz to traktują to jako SPAM

nie ma co sie dziwic ze sa Negatywne opinie o nich

Opublikowano

sądze że problem jest w tym, że strasznie spinają dupe Tutaj byłem zaskoczony poziomem luzu w wypowiedziach i mega atmosferą, dlatego też mam a4 nie powiem :wink:

najlepsze że byłem aktywnym klubowiczem, sprzeadłem a3 pare godzin pozniej zabrana ranga i wszystko z tym związane :wink: nie będe pisał publicznie też co mysle o innych rzeczach

a zwróć uwage komuś wyższemu rangą, to dostaniesz tam bana :decayed:

Opublikowano

Dlatego na A4 Klub coraz wiecej jest AUT : A3 , A5 , A6 :grin:

Rozumiem SPAM typu : yhy , hehehe , super fura itp. no ale chcac zapytać sie o techniczne sprawy związane z autem i od razu SPAM :doh:

Sorry za OT :wink: Jestem na etapie kupna A3 i takie rzeczy chce wiedziec .

Opublikowano
  • Autor

Powiem wam tak

mialem a4 zarejestrowalem sie tu i tak zostalem

byla a6 bylem na a6 forum a tam lipa a tu dalej bylem

mam a3 jestem na a3 forum i tu dalej jestem

i zapewne tak zostanie :decayed:

BTW wiercil ktos drugi rozstaw srub w piastach z przodu? :naughty:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

s3 fajne ale w sumie mojej do s3 duzo nie brakuje a wole taki cichociemny styl...

chociaz na wiosne raczej cichociemno nie bedzie :wink:

Opublikowano
Miałem taką ale bez q :decayed:

tęsknie za nią, autko szatan :decayed:

dbaj i rejestruj sie na a3-club.net ;D

Dziwne te a3-club :eusathink: co sie spytam o jakąs podpowiedz to traktują to jako SPAM

nie ma co sie dziwic ze sa Negatywne opinie o nich

A3-club.net jest bardzo specyficzne. Tam nawet w wątku o danym aucie może wpaść moderator i napisać koniec ze spamem.

Poza tym wszystko czego nie wypuściła fabryka jest be:decayed:

Ale ludzie poza forum są spoko. Ludzie lepsi niż atmosfera na forum. No i moja B5 tam się sprzedała:naughty:

Trzeba przywyknąć.

Opublikowano
  • Autor

Moja a3 przyjeli tam cieplo

a ze restrykcje hmm trzymaja sie regulaminu

ale i tak wole tutaj jakos ;)

Opublikowano
Ludzie lepsi niż atmosfera na forum.

Trzeba przywyknąć.

przyznaje, są ludzie - grupka, ktorzy juz nie mają albo nie mają a3 a nadal jestesmy w kontakcie i zasuwamy na spoty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

koniec tej dyskusji o a3 forum :grin:

pisac mi tu najlepsze rozwiazanie by 18 8,5 et 30 z 5x112 mi wlazlo na wiosne :decayed:

Opublikowano

na a3 lipa : ale w dziale diagnostyka Vag to na a3 wam pomoga a tuta Nie!!

arre skoro masz rozstaw śrub inny to kombinuj z innymi tarzcami i piastami..takie wiercenie to o kant d..y mozna rozbic..osłabiasz materiał

Opublikowano
  • Autor

Oslabiasz oslabiasz.... w alufelach wierca i jezdza a Ty twierdzisz ze piasta sie stalowa oslabi? :decayed:

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

takie fotki z montazu oslony miski z kwasu w piatek:

blaszka.jpg

blaszka_na_aucie.jpg

wpadla tez nowa antenka radiowa i zasieg jest wszedzie na maxa :decayed:

beda felgi na wiosne 18; 8,5 ale jakie to do wiosny tajemnica ;P

a tu fota z warunkow z dzisiaj:

warunki.jpg

Opublikowano

u mnie to samo, ale co z tego jak na drodze śniegu nie ma :decayed:

Opublikowano
Dlatego na A4 Klub coraz wiecej jest AUT : A3 , A5 , A6 :grin:

Rozumiem SPAM typu : yhy , hehehe , super fura itp. no ale chcac zapytać sie o techniczne sprawy związane z autem i od razu SPAM :doh:

Sorry za OT :wink: Jestem na etapie kupna A3 i takie rzeczy chce wiedziec .

Niestety a3 forum to totalna lipa.. Kiedyś mi nerwy puszczą i w końcu dostanę tam bana :grin::grin: O cokolwiek bym nie zapytał to od razu do kosza i szukaj sobie, bo było... Jak kur** szukajka jest tak za***ista jak i u nas... Tak czy siak, jakiego bym auta nie miał to i tak zostanę na tym forum, bo jest dobra atmosfera i jeszcze lepsi użytkownicy :kox::kox: Myślę, że teraz już co roku będę na ogólnopolskim żeby zobaczyć te ryje :decayed:

EOT

Furka zacna i bardzo ciekawi mnie coś tam za felgę kupił :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja tez jestem ciekaw DudsA4 jaka masz fele w planie :naughty:

moge tylko zdradzic ze Keskiny beda....

o ile kurfa uda mi sie je do auta zmiescic :facepalm:

ale prace nad tym trwaja :whistling:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Musze to jeszcze powiedzieć :decayed:

Kolega kiedyś nie mógł znieść niestosownego zachowania jednego z moderatorów na a3 clubie, łamał regulamin jak sie dało, a banował każdego innego co wprowadzil jakikolwiek mały ot

zwrócił mu uwage i uwaga :decayed:

Dostał bana za "zwracanie uwagi" :polew: :polew: :polew:

tak btw Arre

Jakie keskiny JAKIE JKAIE JAKIE ? ! :decayed:

Opublikowano

stawiam na kt4 :decayed: chyba,że kt1 :wink:

Opublikowano
  • Autor

DO wiosny Panowie daleko :jerk::whistling:

nikt nie zgadl

a keskiny beda grube... jak sie zmieszcza :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

i kt4 oklepane i kt1

sa juz spy foto od zakupu...

ale nie ma tajemnica bys musi :guma:

Opublikowano

KT5 albo KT7, ja to wiem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.