Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aż miło popatrzeć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tez mi sie ten widok podoba jak rano do pracy ide :naughty:

---------- Post dopisany 09-11-2013 at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany 08-11-2013 at 18:30 ----------

Felgi 18` MAM NUVO 7 5x100 (3695289616) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

hmm moge takie 17" sobie na wiosne zarezerwowac

kwestia czy do czornego pasuje? :eusathink:

Opublikowano

Avusy a nie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Avusy a nie :decayed:

avusy zawsze mi sie podobaly ale takie ciut oklepane... nie chce isc w strone s3...

Opublikowano

a jednak benzyna...nie dał sie namówić na Tdi eh.;)

Opublikowano

a3 jest fajne pod tym wzgledem, ze nawet na 17' przy glebie wyglada dobrze :wink:

Opublikowano
Avusy a nie :decayed:

avusy zawsze mi sie podobaly ale takie ciut oklepane... nie chce isc w strone s3...

to nie w strone s3, (każdy kto ma s3 pozbywa sie avusów :decayed: ) to tylko felgi, ja do swojego klekota zakladam avusyIII to znaczy ze ide w strone s4? :decayed: na pewno nie!

zobacz na a3 klubie temat Chudego jak fajnie u niego wygląda całość

te mamy co podesłałeś miał mój kumpel w 18" nawet widać na głównej stronie a3 klubu jako pierwsza, robiły szał, ale to było hmm jak miałem 15 lat ? :decayed:

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

Tez mi sie ten widok podoba jak rano do pracy ide :naughty:

to u mnie też micha sie cieszy bo na podwórku stoi nóweczka A3 i moje A4 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ans nofeczki a3 zazdroszcze...:naughty:

a z tymi felgami to narazie tak mysle sobie... i mam-y i avusy sa popularne

a ja jeszcze nie wiem co chce....

laduje wlasnie sesje dziesiejsza taka na szybko :jerk:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ----------

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano
Ans nofeczki a3 zazdroszcze...:naughty:

ja też bo nie moja :decayed: wlasciciela domku obok ale stoją razem :kox:

a jakbys zostawil tylko jedną tą naklejke? :decayed:

pikne a3

Opublikowano
  • Autor

Ans wlepy zostaja na zime... bedzie snieg to zobaczysz dlaczego :whistling:

czorna wyglada niezle po tych malych modach co zrobilem...

dojdzie wydeszek, sciema itp to bedzie jeszcze ladniejsza :guma:

Opublikowano

Byłem, jeździłem. 180km robi robotę :kox: Sprawdź czy masz te tarczki vdo na handel :wink:

Opublikowano

ładnie się prezentuje, lotka robi mega robotę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Pany za dobre slowa

wczoraj zakonczylem batalie z zawieszeniem z przodu :kox:

20131111172.jpg

W sumie w 2 etapach wymienilem wszystko co mozna, pozostaly stare przeguby :kox: ale nic im narazie nie dolega... powiem szczerze ze poliuretan za***isty...

latwy w montazu i super ma wlasciwosci trakcyjne... ale jak montowac to calosc...

dzisiaj ustawie zbieznosc i gumki zimowe trzeba bedzie oblec :decayed:

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

ALUFELGI 17' SEAT LEON SPORT CUPRA - ET38 - 5x100 (3694752210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

hmm ciekawe jak by to pasowalo :whistling:

Opublikowano

eeeeeee

nie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
eeeeeee

nie :decayed:

hehe jak nie to co? :whistling:

Opublikowano

i tu jest dobre pytanie :decayed:

od tych już te mam nuvo7 fajniejsze

Opublikowano
  • Autor

hmm pomyslimy... ogladam narazie... i nic mi sie nie podoba :facepalm:

---------- Post dopisany 17-11-2013 at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2013 at 16:44 ----------

Ci co mnie znaja wiedza ze lubie jezdzic w zimie :decayed:

pewnie bede tesknil tej zimy za a6 z racji masy i torsena...

sezon poprzedni :

image.jpg

ale ze a3 ma gwincik na przod i nie mam zamiaru jej nic a nic podnosic to pomyslalem o jej czulym wrazliwym miejscu czyli misce olejowej

w sobote dostalem po dobrej znajomosci material, koncepcje jakas tam mam

jak zamontuje to pokaze jak wyszlo ;) tylko nie wiem kiedy na to czas znajde :facepalm: ...

spy foto:

20131117175.jpg

20131117176.jpg

20131117177.jpg

Opublikowano

widze , ze masz wskaźnik boost ? jaki ? z funkcja peak czy bez??

Opublikowano
  • Autor

najtanszy shit autogauge raczej bez peaka - lezy zreszta bo nie ma kiedy zamontowac ;)

a snieg zaczyna sypac szykuj sie :kox:

Opublikowano

Nie moge sie doczekać mojego własnego quattro :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.